Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 07:26:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 26 27 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novak lupa gluposti  (Pročitano 20213 puta)
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Ja kad bih imao te pare, ja bih prvo šutnuo tu gluperdu od žene Helenu i našao neki top model iz Milana.

A definitivno bih probao kokain. To je bre droga, a ne mačiji nokat i zebrino govno.
Не мора да шута, ваљда је довољно паметан да креше са стране.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5218
Zastava Voždovac-Beograd
Nije dovoljno pametan. Videli smo to do sada.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Онда јбг.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


ArijA

Zodijak
Pol Žena
Poruke 4195
Dnevna doza hejtovanja teniskog asa, a?

U cemu ste vi misevi dobri ako vam je Djokovic los? Da cujem:

IP sačuvana
social share
Ogranicenja su iluziona ideoloska prepreka ljudskog uma.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
Ne mrze oni Novaka, nego se Novak majmunise, umesto da cuti, igra i da ga boli qrac. Mislim leptejbo, pa nacija zna kako mu se zove ker, jel to normalno? Pa imali smo mi velikih sportista, doduse ne njegovog kalibra, ali asova svetskog kalibra o kojima nismo znali nista sem bazicnih biografskih podataka. Doduse nije samo on kriv, nego i vi fanatici od njegovih navijaca od kojih je dobio malo mesijanskog tripa. Jbte vrhunski teniser, pa cak iako je po meni verovatno medju 3 najbolja igraca svih vremena, ipak je samo vrhunski sportista. Ja sam bio i ostao veliki postovaoc Dragana Stojkovica Piksija i do sada o njemu nisam saznao nista drugo sem da je iz Nis, a i ne zanima me ni kako mu se zove zena, deca, kucici, macici, dede, babe i dr pm. i sta misli o vakcini i kako se rani i sta jebe. Ne kontam uopste ni njega, a ni vas fanove koji se bavite tom problematikom.  Cuti, igraj, daj tipske izjave "fudbal se igra 90 minuta, danas svi igraju fudbal i sl" i drzi svoju privatnost za sebe. Al nije hteo tako, nego je resio da se izbrendira i privatno, tako da u principu sam je kriv.
Nije bre on Imanuil Kant, pa da sipa filozofske traktate nego vrhunski sportista i morao je strogo da pricu o sebi drzi u tom okvirima.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Nedavno sam igrao basket sa likom koji je učinio da se podsetim gde mi je mesto po kvalitetu igre.
Nezgodno je kad ne umeš da shvatiš da je neko bolji od tebe, jer se kvalitet koji je u pitanju u tom slučaju, ne meri poenima
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Чувајте Љубав !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 46907
Zastava Босна
mob
Samsung Galaxy S6 edge+
И тако... Завршила се још једна тениска пауза током које је Новак причао глупости и троловао а они који га не воле се палили на то добивши својих пет минута славе да и они кажу нешто лоше "паметно" о Новаку.

Тениска сезона се наставила, Новак се уозбиљиио и вратио на посао, а такозвани хејтери нестали пошто нема леба пљувати нешто за шта и сами виде и знају да је позитивно и добро.
« Poslednja izmena: 22. Sep 2020, 12:43:31 od Magic Master »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5218
Zastava Voždovac-Beograd
Ti čoveče kao da nisi pročitao šta su ljudi pisali. Ili si jednostavno ignorisao.

Čovek lepo napiše da ga ljudi kritikuju jer se bavi stvarima za koje mu fali obrazovanje, inteligencija i štogod jos.

Niko ne smatra da je on loš teniser.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
mob
Apple iPhone 6s
lupetas
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja sam sigurno bolja u kuvanju.  Smile
I cinjenici da osoba sa kojom sam nije neuroticni skot cije gluposti moram da trpim.
Visi stepen obrazovanja.
Citav set skillova iz par oblasti i kapacitet da prosirujem znanja na druge oblasti.
Nemam porodicu koja mi se userava u zivot.  Smile
Ne moram javno da se blamiram za malo paznje.
Nemam krpelje koji me sisu mentalno, duhovno i finansijski a pretvaraju se da mi cine dobro.
Imam iskrene prijatelje.
Zivot je karneval  Smile

Ako je reci da se neko javno izmblamirao hejtovanje i ukazati zasto to vise ne treba da radi mrznja, onda je mnozda bolje da napustite prostor za odrasle i vratite se u predskolsko. To je taj nivo rezonovanja - kritika = mrznja, kme, kme, kme...

Evo rupcic...  Smile



« Poslednja izmena: 22. Sep 2020, 14:26:02 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 26 27 29
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 25. Apr 2024, 07:26:27
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.