IN < - Najbolji način za uplate za Freelance - >LO
(1/1) :: Odgovori!
Autor: borkes :
Ćao drugari,

Koji još servis postoji, osim PayPala i Payoneera gde je moguće poslati invoice i dobiti uplatu nazad?

Fora je što preko Payoneera imam problem, tj, klijent ima, pa se uplate razvlače danima, a Paypal skida bogaoca + Intesa što primi pa konvertuje... primera radi, od 450$ koje sam zaradio, 38.000 mi je leglo u Intesi (PP skida nekih 17$ jer su druge države u pitanju), plus ostalo što je Intesa pojela konvertovanjem...

Pa me sad interesuje koji bih još servis mogao da koristim, a da mi uplata legne normalno?
Autor: inicio :
Najbolje na karticu...


Autor: marko 284 :
Ako mislis na to da prodjes jeftinije zaboravi na to. Payoneer ti je najbolja opcija za sada. Imas lepo karticu, uplate ti preko sajta, ti prebacis na Payoneer(ne naplacuje se nista, sam Payoneer ponekad skine za odrzavanje doduse) i bankomat ili banka samo izvrse konverziju. Sto je manja suma i nikako 7000 dinara na 45000. Jbg, neko mora da se ugradi za prenos. Jedina bolja opcija je da ti direktno deponuje na racun. Tj da im das tvoj racun da ti uplacuju direktno pa bi klijent platio sta treba a tebi stigla cista suma. Samo sto je tu problem sto nisi zasticen. Npr preko Upworka bi sam sajt jurio klijenta da ti plati. Ovako ako mu se dune da nece da ti plati zbog necega onda mu ne mozes nista.
Autor: inicio :
Zeni amerikanci placaju na karticu...

Oni verovatno nesto placaju...

Mi ne placamo nista...
Autor: borkes :
Citat: marko 284 02. Feb 2020, 14:51:36

Ako mislis na to da prodjes jeftinije zaboravi na to. Payoneer ti je najbolja opcija za sada. Imas lepo karticu, uplate ti preko sajta, ti prebacis na Payoneer(ne naplacuje se nista, sam Payoneer ponekad skine za odrzavanje doduse) i bankomat ili banka samo izvrse konverziju. Sto je manja suma i nikako 7000 dinara na 45000. Jbg, neko mora da se ugradi za prenos. Jedina bolja opcija je da ti direktno deponuje na racun. Tj da im das tvoj racun da ti uplacuju direktno pa bi klijent platio sta treba a tebi stigla cista suma. Samo sto je tu problem sto nisi zasticen. Npr preko Upworka bi sam sajt jurio klijenta da ti plati. Ovako ako mu se dune da nece da ti plati zbog necega onda mu ne mozes nista.


A kakvi su na Payoneeru sada? Sećam se da im je trebalo po nedelju dana da odobre uplatu.
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo