Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 434 435 437 438 ... 474
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi koronavirus dolazi iz Kine  (Pročitano 221042 puta)
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
Protiv delte nije jaka zaštita, možda 20-50%. Vakcina i ranije preležano, dižu to, šta više neko istraživanje iz Izraela koje obuhvata ogroman uzorak od 26% populacije, pokazuje da je prirodni imunitet do 13x bolji od imuniteta od fajzer vakcine.

Ali kad se lomi život ili smrt, svaka pomoć je dobro došla, a vakcine u određenoj meri sigurno pomažu. Ako imaš izbor što sebi ne bi popravio šansu da izbegnes ili lakše priđeš.

Statistika za umrle i njihove porodice nije neka uteha. Umiru vakcinisani, od 100 umrlih desetak je primilo vakcinu, tako da je jasno da je u dosta slučajeva vakcina bila taj tas na vagi, inače bi odnos kod umrlih vakcinisanih i nevakcinisanih bio 50-50
slažem se s većinom
premda,nekad pomažu nekad odmažu,sve zavisi od čoveka do čoveka i od vakcine do vakcine

istina je tamo negde što reko pokojan dosije iks
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
mob
Apple iPhone 6s
Evo ovako, u Francuskoj, Holandiji i nekim drugim drzavama EU ne priznaju nase QR kodove o vakcinaciji cak iako je upitanju Fajzer vakcina. Mozes naprimer da sedis u basti restorana, ali da bi otisao u toalet moras da pokazes negativan test.

Drugo sto bih zeleo da napisem je to da mozda je neko cuo da kad se vakcinises , da mozes da zalepis magnet na mesto vakcinacije. Probao sam licno posle druge doze, na rame gde sam primio drugu dozu kasikica za kafu se zalepila za rame, tj ostala je da stoji na ramenu. Znaci nije magnet vec metalna kasikica. Na ramenu gde sam primio prvu dozu nije ostala na ramenu ali prilikom pomeranja osetila se neka magnetna sila koja privlaci kasikicu ali ne dovolja da bi i ostala zalepljena.
Imam video snimak kao dokaz
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
У мојој ближој родбини још 3 сродника заражено, вакцинисали се у марту, априлу и мају са обе дозе, од којих је 1 случај  Синофарм вакцина, док су све 3 особе доста млађе од 40 година...

У међувремену:

http://www.nspm.rs/hronika/dvostruka-olimpijska-sampionka-u-plivanju-iz-tokija-australijanka-medison-vilson-smestena-je-u-bolnicu-zbog-koronavirusa-iako-je-vakcinisana-sa-obe-doze.html


 Smile Smile Smile
« Poslednja izmena: 21. Sep 2021, 00:07:54 od Odbojkaš »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Zasto bi bilo problem uvesti obaveznu vakcinu za kovid? Kad ionako imas mnogo drugih vakcina , npr za decu koje su obavezne. Ne samo kod nas vec i u svetu. Imas i ono da ako hoces da ides da radis u USA moras pokazati potvrdu da si vakcinisan jednom vakcinom ( zaboravio sam sad kojom pa da ne lupim ) a ta vakcina inace nije obavezna u Evropi.
Зато што не постоје студије које показују последице вакцине, јер то није довољно истражено. Ево Фајзер иде на суд због Чантикса, лека који је прошао Америчку контролу, и ево неколико година касније је повезан са раком. Дакле ја не знам јел су овде људи толико луди да приме вакцине које су експерименталне природе, не штите од ковида. 
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
očigledno jesu nažalost
i to čak 50 i nešto % njih  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 1465
Zastava
mob
Apple iPhone 6s
Zasto bi bilo problem uvesti obaveznu vakcinu za kovid? Kad ionako imas mnogo drugih vakcina , npr za decu koje su obavezne. Ne samo kod nas vec i u svetu. Imas i ono da ako hoces da ides da radis u USA moras pokazati potvrdu da si vakcinisan jednom vakcinom ( zaboravio sam sad kojom pa da ne lupim ) a ta vakcina inace nije obavezna u Evropi.
Зато што не постоје студије које показују последице вакцине, јер то није довољно истражено. Ево Фајзер иде на суд због Чантикса, лека који је прошао Америчку контролу, и ево неколико година касније је повезан са раком. Дакле ја не знам јел су овде људи толико луди да приме вакцине које су експерименталне природе, не штите од ковида. 

Ja se slazem sa tobom 100% Mozda nisi razumeo moj post. Ja ne osudjujem ove sto nece da se vakcinisu, razumem ih upotpunosti. Imas izbor, ne vidim zasto se uopste koristi i prisila u vidu covid pasosa , pa onda otpustanja sa posla jer nece vakcinu,....

Hteo sam da kazem, ako vec hoce da vakcinisu sve ljude onda nek bude obavezna, a da bi bila obavezna mora biti ispitana sto jos uvek nije.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Ako hoće da vakcinišu sve odmah neka propišu da bude obavezno

Na duge staze bolje da obrazuju populaciju malo bolje i nece biti toliko antivaksera. Ah da... I manje korupcije bi bilo vrlo značajno, da izgrade povjerenje u vlast, institucije, naučne autoritete
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
nije do obrazovanja i antivakcerstva, zbrzane vakcine su zbrzane vakcine
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Ne vidim problem u zbrzanim vakcinama
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 3748
vidiš vidiš švalerčino
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 434 435 437 438 ... 474
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.