Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Visoke ili niske?  (Pročitano 6414 puta)
11. Dec 2005, 12:09:29
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Visoke ili niske?

Koje žene muškarci smatraju privlačnijim - visoke ili niske? Zavisi od muškarca, naravno, i ne samo od njegove visine; zapravo, može vas iznenaditi činjenica da većina muškaraca ima slično mišljenje kada procenjuje žene samo na osnovu njihove visine. U nekim stvarima to mišljenje poklapa se s mišljenjem žena o visokim ili niskim damama, a u nekima baš i ne. Naravno, niko osim nezrele osobe neće odbiti potencijalnog partnera ili partnerku samo zbog visine - ali visina će uticati na formiranje mišljenja o karakteru. Kako?

Muškarci visoke žene najčešće smatraju inteligentnijim, ambicioznijim i uticajnijim od onih nižih. To je verovatno instinktivno viđenje, u kome se visina povezuje s dominacijom (kao što je u životinjskom svetu krupnija životinja obično dominantnija). U ovakvom viđenju stvari žene se slažu s muškarcima - i one smatraju da su visoke žene ambicioznije, inteligentnije i uticajnije nego niske (lakše je uticati na nekoga kada ga gledate s visine, nego kada morate da iskrivite vrat gledajući uvis).

Međutim, viđenje muškaraca i žena razlikuje se kada se radi o niskim ženama. Takozvani jači pol niske žene smatra saosećajnijim i brižnijim od onih viših; smatra se da je to zato što ih podsvesno dovode u vezu s idejom o plodnosti i materinstvu, plus, onako niže, deluju i krhkije (pa su valjda onda i nežnije) nego više žene.

Žene se, kao što smo već rekli, s ovom procenom ne slažu. One su, naime, svesne toga da niske žene moraju znatno više da se dokazuju, da dokazuju da nisu onako slabe kao što će većina brzopleto da zaključi na osnovu njihove građe, plus moraju da se izbore i s onima koji misle da su lak plen i da nisu sposobne da se brane. U nekim slučajevima to ne ostavlja baš mnogo mesta za saosećajnost (ili žena postane i veoma ogorčena). U svakom slučaju, inteligentne niske žene (inteligencija, naravno, nema nikakve stvarne veze s visinom) naučiće kako da pokažu da su podjednako sposobni borci kao i one visoke.

Zato, muškarcima koji traže krhku, sitnu ženu koja će zavisiti od njihove zaštite možemo samo da kažemo da nije preterano verovatno da će je naći.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Da budem iskrena,koliko sam primetila,muskarci uglavnom vole da gledaju visoke zene,ali se uglavnom odlucuju da pridju niskim zenama,valjda imaju taj osecaj zastitnika,sta li...  Smile
Bilo je rasprave i polemisanja u nekim zenskim krugovima i dosle smo do zakljucka da kada je zena/devojka visoka-ona,ustvari,cim izraste u visinu,vec deluje starije,odraslo,a one niske (ako,naravno,vode racuna o kilazi) vise daju sliku *devojcice*,sto naravno nema veze sa zivotom,jer sazrevanje i kvalitet karaktera osobe ne zavisi od visine...
To se,u neku ruku,podudara sa delom gore navedenog teksta...
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
ne kaze se dzabe "zlatna sredina"... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak Aquarius
Pol Žena
Poruke 191
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson T230
Mala zena od velike sladja Smile                                                                                                                                                                     
IP sačuvana
social share
Kad bi samo ljubit znala
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
otrov se krije u malim bocicama... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Mala zena od velike sladja Smile

ma,da...posebno kad se nasuche na stikle,a stikla veca od nje  Smile
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


The worst vice is advice

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 9076
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.2
odaje se utisku da je Milosava visoka!  Smile
velika zena,puno posla...(znam da sam to negde cuo... Smile )
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
velika zena,puno posla...

ne velika,vec odrasla,a to je velika razlika  Smile
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja glasam za visoke zene.. verovatno zato sto sam ja patuljak, pa zelim da porastem, ali je proslo moje vreme... Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Poznata licnost


ljubav,cvece,drvece...

Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 4109
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Ja glasam za visoke zene.. verovatno zato sto sam ja patuljak, pa zelim da porastem, ali je proslo moje vreme... Smile

nemoj z... anea,nisi patuljak  Smile videla sam te na slikama  Smile
znas da si u prednosti-koliko god da je visok muskarac (osim kosarkasa) mozes se prilagoditi:ravno,stikle...a,ja bogami ne mogu uskociti u ves masinu da se iskuvam i skupim  Smile
ne treba samo preterivati sa visinom stikle,jer je onda smesno...

mada,kad bolje razmislim,ne vidim zasto bi postojala prednost ili mana visine-pupak na pupak,isto ga dodje  Smile
IP sačuvana
social share





Sve sto se jednom desi
ne mora se nikad vise desiti.
Sve sto se desi dva puta,
desice se sigurno i treci put!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.074 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.