Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Ja vragolan(ka) i moj deda" - On (74) i ona (21) pucaju od ljubavi  (Pročitano 6074 puta)
19. Mar 2019, 12:23:01
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
VEZA O KOJOJ PRIČA CELA SRBIJA Milojko je od Milijane stariji 53 godine, kažu da su srećni i zaljubljeni, ZAKAZALI SU I SVADBU
18.03.2019. 18:15


 milijana i milojko božić02 facebook Foto: Milijana Božić / Facebook

Milojko Božić (74) iz Pilatovića i Milijana Bogdanović (21) iz Lučana ovih dana su najpoznatiji par u Požegi, ali i u Srbiji. Zaljubljeni dvojac uskoro treba da se venča, a za priče i podignute obrve baš nimalo ne haje.

Razlika u godinama od čak pet decenija im nimalo ne smeta, iako je, kada se ona rodila, on već bio penzioner, piše "Telegraf".

Znaju se celog njenog života, a Milojko je svoju izabranicu zaprosio početkom marta. Svadbu su već zakazali za 7. septembar.

Sudeći po društvenim mrežama, srećni par planira da svoj bračni život izgradi u kući u požeškom selu Pilatovići. Milojko je, inače, radio u Beogradu, ali se po odlasku u penziju vratio u rodno selo, gde mu se, sasvim neočekivano, desila velika ljubav sa prelepom Milijanom.

- Mnogi misle da sam sa njim iz interesa, ali sve je najnormalnije. Nemamo problem ni da kažemo kolika su njegova ukupna primanja. Prvo me je privukao njegov fizički izgled. Ne volim mlađe momke, stariji mi se sviđaju oduvek. Za svoje godine on, realno, odlično izgleda - ispričala je za "Telegraf" Milijana Bogdanović (21), čija je romantična veza sa 53 godina starijim Milojkom Božićem (74) pokrenula pravu buru.

Vest o njihovoj ljubavi komentariše se svuda. Jedni su presrećni jer su se međusobno našli, veruju da je njihova ljubav prava, a drugih, kojih je mnogo više osuđuju i vređaju ih zbog višedecenijske razlike u godinama. A oni, kako kažu, sede od jutros na kafici u svom domu, čitaju i smeju se.

- Probudili smo se u tri sata jutros da proverimo Fejsbuk i Instagram. Mnogo poruka sam dobila, poput "zašto to" i osuđuju me, ali je dosta i podrške... Zaista mi ne smeta, da mi smeta ja bih zaključala profil. Milojko je više u šoku, ja nisam. Samo nek komentarišu, ništa neće promeniti moje mišljenje - priča nasmejana i lepo raspoložena od jutros Milijana, a i Milojko ubacuje u razgovor i potvrđuje reči svoje drage.

Milijana se priseća početaka njihovog poznanstva:

- Komšije smo u selu Pilatovićima. Milojko je neko vreme živeo u Beogradu, ali se vratio ovde - počinje ona, a Milojko dodaje da je "povratnik" u selu već 20 godina.

"Počeli smo da se družimo kada sam imal 17 godina"

- Znam ga otkako sam bila mala. Sa mojih 17, nepunih 18 godina ostvarili smo bliži kontakt, počeli smo da se družimo. Malo sam se ja zaljubila, pa onda i on. Bilo smo oko godinu dana u vezi. Kada smo šetali zajedno svi su zagledali, bilo je čudno. Odjeknula je priča kao atomska bomba. Posle smo prekinuli, ne znam zašto. Nisam htela ja da se javim, a ni on. Onda se dogodilo da je trebalo da ide na operaciju srca, ugradnju bajpasa. U tom trenutku nije bilo nikog uz njega da mu pomogne. Ponudila sam se vrlo rado, bez ikakve obaveze, prijateljski, da pospremim kuću, napravim ručak. Ali nisam mogla da izdržim njegovu blizinu, rodila se velika ljubav - nastavlja Milijana.

Svadba u septembru

Milojko je operisan 4. decembra, a nakon njegove operacije ništa ne može da ih rastavi. Svadbu su zakazali za 7. septembar, birali njenu venčanicu i isplanirali budućnost. Renoviraju kuću, i uglas govore da žele decu - koliko, još se nisu dogovorili, sigurni su samo da će ih biti.

Nije do novca, već do privlačnosti

Mada je glavna pretpostavka negativnih komentara da bi devojka mlađa 53 godine, odnosno u ovom trenutku više od tri puta mlađa, bila sa starijim muškarcem iz koristi, Milijana navodi detalje koji bi materijalnu korist negirali.

- Mnogi misle da sam zajedno sa njim iz interesa, ali sve je najnormalnije. Nemamo problem ni da kažemo da su njegova ukupna primanja 50.000 dinara - ističe ona.

Na fotografijama postavljenim na njenim mrežama stoji uz automobil, za koji mnogi misle da pozira koa "spoznoruša uz Milojkov automobil".

- Volim mnogo da se fotografišem pa sam na jednoj svadbi stala uz beli mercedes Milojkovog sestrića. Milojko nema kola - kaže Milijana i zaključuje:

- Moramo da sredimo malo kuću. Milojko je živeo u veoma staroj brvnari, ali sada imam sve kao druge domaćice u kućama. Planiram da se i ja zaposlim i doprinesem našem budžetu. Završila sam četvorogodišnju školu, tehničar sam za zaštitu životne sredine, ali ne tražim posao u struci. Ne stidim se rada, gledam neki butik ili kafić.

Mlađi je ne zanimaju

Ljubav sa starijim muškarcem nikada nije bila ni dovedena u pitanje jer mlađi, naime, nikada nisu bili njen tip.

- Ne volim mlađe momke, sviđaju mi se stariji oduvek. Ne bih mogla da vam kažem koja je razlika biti sa mlađim muškarcem, nikada nisam bila ni sa jednim. Ne bih se ni okrenula na ulici za nekim. Prvo me je privukao Milojkov fizički izgled. Za svoje godine on, realno, izgleda i više nego odlično. Tačno je po mom ukusu, videla sam ga već samo u prolazu. Kada smo se već sprijateljili, shvatila sam da je on divan čovek. Niko od komšija ne može da poveruje da je toliko divan. Ne idem nigde bez njega, a ni on bez mene. Dobro smo i emotivno i seksualno povezani. - sigurna je Milijana.

Milojko dok je sluša zaljubljeno na tremu uz kaficu potvrđuje njenu priču ukratko objašnjava šta je njega privuklo kod partnerke i buduće supruge:

- Dobrota i lepota - jednostavan je Milojko.

Komentari rodbine

Neznanci ih možda osuđuju, ali ljudi koji ih poznaju ne vide problem u njihovoj ljubavi.

- Moji poznaju Milojka ceo život i znaju ga kao dobrog. Dedu nemam ni sa jedne strane. Baka koja živi u Beogradu ne kaže ništa. Tatina majka, sa njom sam živela ovde u selu, niko ništa nije negativno rekao. Moja majka neće to da mi pokaže, ali verovatno je pogađaju komentari više od mene, zna oduvek Milojka, nikad joj nije smetala naša veza, samo sada ne može da poveruje kakvih komentara ima - kaže Milijana za "Telegraf".

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Citat
- Volim mnogo da se fotografišem pa sam na jednoj svadbi stala uz beli mercedes Milojkovog sestrića. Milojko nema kola - kaže Milijana
Сестрић је мого неку бољу шему швалерације да смисли а не код ујака да је држи.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
Који цар. Smile
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
Хоће ли икада изумрети тај "млада спонзоруша удала се за маторог деду" сензационализам? Шта је ту невероватно и чудно да би била вест?

Једино што се надам је да је тип свестан договора, оно, њему није остало много од живота а ова клинка ради хонорарно. Јер има и таквих мозгова попут рахметли Хефнера који је стварно поверовао да га 70 година млађа спонзоруша воли и секси су јој његова смежурана јаја.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Хоће ли икада изумрети тај "млада спонзоруша удала се за маторог деду" сензационализам? Шта је ту невероватно и чудно да би била вест?

Једино што се надам је да је тип свестан договора, оно, њему није остало много од живота а ова клинка ради хонорарно. Јер има и таквих мозгова попут рахметли Хефнера који је стварно поверовао да га 70 година млађа спонзоруша воли и секси су јој његова смежурана јаја.
Pa gde si Stefaneka sto mu munja? Sta radis chovece?

Sto se tice komentara, sve je na mestu. Mada nisam siguran da je Hefner to mislio, mislim imao je tri drolje oko sebe non stop, tako da ljubav je bila vezana za pare. Ameri jesu glupi za neke stvari, ali ne verujem da to njegov slucaj. Mada je opet to postenije, znas sta ti je posao i sta se ochekuje od tebe, i to je to.

Sto se tice ove debilke, ja se samo pitam hoce li onda da dobije njegovu penziju sa sve Vucicevom povisicom?

Uostalom ,imali smo i Boru Chorbu koji je isto bio na tom nivou, pa i Antoni Kidis is RHCP, bese klinka bila 18 a on 50.  Naravno to je sve ljubav bila. Smiley
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
 Smile
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
Па добро...воле се људи, шта има везе Smile
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34612
Zastava
mob
LG Frizider
Mozda ribu stvarno pale dede i tako to, mislim ono, ima raznih fetisa. Realno dedi je top. Sve je to u redu e.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
al pazi ti koji on komentar dao...

ja nju znam kad je bila mala...

IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
bolest. geronrofilija i pedofilija.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.