Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:53:13
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Raznatranje kupovine usisivaca!  (Pročitano 24940 puta)
17. Mar 2019, 19:30:01
Hronicar svakodnevice


Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 530
Zastava Србија
mob
Nokia 5130 XpressMusic
Ljudi u rebusu sam. Naprosto sam neodlucan i razmisljam vec nedelju dana koji usisivac da uzmem. U mom mozgu su dva modela jedan je Kracher wd 3p ( sa auto start opcijom) i  drugi je Bosch advanced vac 20 ( takodje autostart )  ...
Po specifikaciji su skoro identicni, no ono sto je neka razlika je u snazi motora, tako i mogucnost prikljucivanja alata, posto mi se cini da je Bosch bas ogranicio mogucnosti, jer je navedeno da je ogranicen sa mogucnostima prikljucivanja. Cenovno su priblizni i oba su modela na akciji, e ono sto mene remeti i sto ne znam za koji da se odlucim je to sto Kracher nudi sledeci set : Papirnu kesu, crevo, cevi, papucice, filter ( koji nije vodoperiv ), a da bih uzeo taj fiilter koji je vodoperiv i predfilter to je dodatnih 2500 dinara.
Bosch nudi sledece : Papirnu kesu, predfilter, filter ( koji je vodoperiv ), crevo, cevi i papucice....
No u Kracher - ovoj ponudi ima gomila dobrih nastavaka koji se mogu vremenski dokupiti, a za Bosch nisam nasao ni jedan moguci prkljucak ( mozda cak i ti od krachera odgovaraju na njega ), ali je problem u tome sto nigde nisam mogao naci u Novom Sadu taj Bosch-ov model da licno vidim da li postoji kakva razlika izmedju ta dva modela.  Smile Smile Smile


Odlucio sam se za ovakav tip usisivaca jer mi treba za radove na kuci  ( usisavanje koje kakve prasine od gleta, cementa peska, vode, boje .... ), prosto sa obicnim kucnim usisivacima to znam da nema sanse jer mi je jedan pregoreo ranije kada sam usisao glet masu ( tada nisam znao da ne sme da se usisava ). Posle kada se zavrsi sa svim radovima koristicu ga redovno u kuci i za usisavanje automobila ....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Zodijak
Pol
Poruke 1
Citat: Djuicbresrbija link=topic=668131. msg12498345#msg12498345 date=1552847401
Ljudi u rebusu sam.  Naprosto sam neodlucan i razmisljam vec nedelju dana koji usisivac da uzmem.  U mom mozgu su dva modela jedan je Kracher wd 3p ( sa auto start opcijom) i  drugi je Bosch advanced vac 20 ( takodje autostart )  . . .
Po specifikaciji bazoocamsu skoro identicni, no ono sto je neka razlika je u snazi motora, tako i mogucnost prikljucivanja alata, posto mi se cini da je Bosch bas ogranicio mogucnosti, jer je navedeno da je ogranicen sa mogucnostima prikljucivanja.  Cenovno su priblizni i oba su modela na akciji, e ono sto mene remeti i sto ne znam za koji da se odlucim je to sto Kracher nudi sledeci set : Papirnu kesu, crevo, cevi, papucice, filter ( koji nije vodoperiv ), a da bih uzeo taj fiilter koji je vodoperiv i predfilter to je dodatnih 2500 dinara.
Bosch nudi sledece : Papirnu kesu, protonvpn predfilter, filter ( koji je vodoperiv ), crevo, cevi i papucice. . . .
No u Kracher - ovoj ponudi ima gomila dobrih nastavaka koji se mogu vremenski dokupiti, a za Bosch nisam nasao ni jedan moguci prkljucak ( mozda cak i ti od krachera odgovaraju na njega ), ali je problem u tome sto nigde nisam mogao naci u Novom Sadu taj Bosch-ov model da licno vidim da li postoji kakva razlika izmedju ta dva modela.   Smile Smile Smile


Odlucio sam se za ovakav tip usisivaca jer mi treba za radove na kuci  ( usisavanje koje kakve prasine od gleta, cementa peska, vode, boje . . . .  ), prosto sa obicnim kucnim usisivacima to znam da nema sanse jer mi je jedan pregoreo ranije kada sam usisao glet masu ( tada nisam znao da ne sme da se usisava ).  Posle kada se zavrsi sa svim radovima koristicu ga redovno u kuci i za usisavanje automobila . . . .

Karcher wd 3p (s opcijom automatskog pokretanja) je vrlo dobar.  Koristim ga posljednjih godinu dana.
« Poslednja izmena: 26. Dec 2019, 06:39:23 od Kasey00 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
Najbolje ti je flex da uzmes

Imas ovaj 35v...

To ti je za ceo zivot...

Jednom kupis i zaboravis...

Ovo sto savetuju ove karcher...to je za par godina...

Ja ovaj imam preko 10
« Poslednja izmena: 26. Dec 2019, 20:49:06 od inicio »
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
stvarno mislis da je od marta cekao na tvoj savet  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
ja nisam cak ni procitao sta oce...smao naslov... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 17:53:13
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.069 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.