Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Novi Sad: Devojci unakazio lice, pekao je peglom, lomio kosti...  (Pročitano 12167 puta)
14. Mar 2019, 15:56:13
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
NOVI SAD - Novosadska policija uhapsila je Đ.L. (24) zbog sumnje da je pretukao svoju devojku I.F. (22) u stanu u širem centru Novog Sada, saznaje 021.rs.
Devojka je zadobila teške povrede. Osumnjičeni joj je rukama, nogama, i drvenom motkom polomio rebra, probio joj pluća, nožem unakazio lice i peglom joj pekao ruke.


Ona je prebačena u Institut za plućne bolesti u Sremskoj Kamenici, na odeljenje grudne hirurgije. Kako je potvrđeno, u ovoj zdravstvenoj ustanovi je konstatovano da je zadobila višestruke prelome rebara, nagnječenje grudnog koša, nagnječenje plućnog krila, probušene su joj plućne maramice, a imala je i krv u plućima, brojne povrede i opekotine po licu i rukama, kao i više uboda i posekotina na butinama.

Kako su naveli u Institutu, devojka se i pored višestrukih teških povreda oporavlja i nalazi u stabilnom zdravstvenom stanju.

On je priveden i određen mu je pritvor do 48 sati, nakon čega će uz krivičnu prijavu za nasilje u porodici biće sproveden na saslušanje u tužilaštvu.

U policiji su potvrdili da je osumnjičenom istovremeno po hitnom postupku izdata zabrana prilaska oštećenoj i naredba da napusti stan u kome su zajedno živeli



rtv
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Sta li devojke vide u ovakvima nikad mi nece biti jasno
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
ljubaznost najverovatnije
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
od ranije poznat  Smile


ko i onaj baja iz hrvatske sto je unakazio onu klinku i sto je najzalije opet ce sa nekim takvima i ova i ona,a mene bi pljunule i jedna i druga da sam ih muvao jer nisam baja
« Poslednja izmena: 14. Mar 2019, 18:18:19 od fredikruger »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Овако нешто нормалан човек не би урадио ни највећем злотвору и олошу на свету. Овакве вести су типа: ШОКАНТНО ФРАПАНТНО ВИДИТЕ ШТА СЕ ДЕСИЛО, и изазивају бес, разне коментаре пуне мржње и слично, а хоће ли бити нешто касније? Неће, неће бити вест да су осудили тог монструма на бар 10 година, нити супротно, да су га пустили одмах. А то је врло битно, да народ види какво нам је судство.

Иначе од психопате се вероватно не може предвидети овако нешто, она сигурно није могла ни да претпостави да ће се овако нешто десити, па све и да су наркомани у питању.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Овако нешто нормалан човек не би урадио ни највећем злотвору и олошу на свету. Овакве вести су типа: ШОКАНТНО ФРАПАНТНО ВИДИТЕ ШТА СЕ ДЕСИЛО, и изазивају бес, разне коментаре пуне мржње и слично, а хоће ли бити нешто касније? Неће, неће бити вест да су осудили тог монструма на бар 10 година, нити супротно, да су га пустили одмах. А то је врло битно, да народ види какво нам је судство.

Иначе од психопате се вероватно не може предвидети овако нешто, она сигурно није могла ни да претпостави да ће се овако нешто десити, па све и да су наркомани у питању.
Znas kako, ne opravdam monstruznost ovog debila, koji zasluzuje da ga neko dobro izlomi jer ocigledno ga niko dovoljno nije ispeglao, pa pegla druge i u bukvalnom a i metaforickom smislu. 

Istovremeno, ja ne mogu da razumem taj pogled na ovu situaciju da "devojka nije mogla da pretpostavi da ce se ovako nesto desiti." Ako udjes u kavez sa lavom, medvedom ili tako nekom zivuljkom, ne mozes da ochekujes da ces da se mazis sa njima, nego da ces postati rucak.

Problem koji sam vec navodio bezbroj puta, i bio kritikovan zbog toga "ne, nije to tako" "ti si suvise nazadan" "chini ti se" i bla bla, i na kraju se uvek ispostavi da je istina ono sto sam pricao, a to je da generalno devojke u Srbiji idu za najvece debile i pacijente. Tipa, koliko imamo riba koje svrsavaju na Sergeja kojji nije mnogo pametan, ali je zato veoma samouveren i pun pouzdanja u ono sto prica, i kao "mnogo zajeban decko" prosto mami ribe da mu dodju. Iz licnog iskustva, i posmatranja svaki put kad dodjem u Srbiju, jedino mogu da zakljucim da sto je neko veci olos, ima veci dosije i veci je debil na svim nivoima, vise riba se lepi za njega. I to nije ono "niko nije mogao da pretpostavi da je on takav." Tipa, primer iz moje okoline. Lik diluje drogu, sumnja se da je silovao najmanje dve devojke, a prebio je njih 6 koliko je meni poznato, i menja ribe ko charape. Elem, dok sam ja bio u Srbiji, on je pretukao svoju devojku, bio uhapsen, pusten, i u roku od mozda 6 sati nasao drugu ribu, e sad je pitanje kad ce nju da prebije. Da stvar bude interesantnija, nema ko ga ne zna u gradu i kakav je, ali zato ima chopor zena.  Dakle to je ono sto ja ne mogu da razumem. 

Sve te fore "neko nije mogao da zna" uopste ne piju vodu. Ajd da se neko zaljubi do usiju pa da ne vidi dalje od nosa, to mogu da skapiram u odredjenoj meri, ali po onome sto vidim i onome sto se desava u javnosti vec koliko puta, prosta matematika pokazuje da devojke/zene idu za najvece olose, e sad razlozi mogu biti bilo koji. Zele da ga promene, on ima samopouzdanje, lep decko, zgodan decko, i na kraju monetarni razlozi, ima pare, kucu, stan, kola i poznat je u gradu, pa je to na neki nacin biti deo "dzet seta." Uostalom, posle Parova i Zadruga i svega ostaloga, bahato ponasanje je manje vise opravdano i normalizovano.  Samo, to nije problem u Srbiji vec u dobrom delu sveta, zbog uticaja medija. 

I na kraju, pretpostavljam da isto postoji Stokholmski Sistem, gde devojka a desava se da i muskarac nauci da tolerise, opravdava i ostaje u vezi sa nasilnom osobom koja manipulise, ali sve te price da neko nije mogao da zna, uopste ne vidim dokaz za tako nesto.

Interesuje me samo, zbog chega mislis da ova devojka nije mogla da zna da ce ova bitanga da je prebije? Ajd mogu da razumem da je mozda mogla da ochekuje chusku, ali prelamanje i masakriranje, sa tim bih mozda mogao da se slozim do odredjene mere.

IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
Kakav debil ovaj njen decko. Koliko sam citao znaju se iz srednje skole, iz istog sela, drugari godinama. Sad da li nije znala da je ovako lud ili je ipak znala, ali kao nece mene znamo se nisam pametan. Kazu da su znali u drustvu da ima ispade ljubomore, ali da je prvi put bio nasilan. Ako je po prvi put previse je. Ovaj prelud, a ne nasilan da prsne na sekund zbog ljubomore.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Citat
Interesuje me samo, zbog chega mislis da ova devojka nije mogla da zna da ce ova bitanga da je prebije? Ajd mogu da razumem da je mozda mogla da ochekuje chusku, ali prelamanje i masakriranje, sa tim bih mozda mogao da se slozim do odredjene mere.

Javila se porodica. Brat je znao, ovaj mu je rekao da joj ponekad opali samar.
Zasto nista nije ucinjeno? Zato sto jebena zrtva mora da prijavi!!!!

Mada, opet... razlikujemo se tu... da sam na mestu njegovog brata, ja bih mu preslozila kosti, ali opet... zbog idiotskog zakona, on bi zavrsio u zatvoru...

I onda krece ta spirala nasilja koja se zavrsi necijim prebijanjem ili smrcu... i sve zbog toga jer i psihopate i manijaci imaju prava... a drzava nece i ne moze da uradi nista da ih drzi van zajednice...  Smile

Citiracu jednu situaciju: "Vi znate da on ima dijagnozu i da nece biti osudjen?"
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Откуд те насилничке тенденције у теби, ниси нимало модерна и урбана.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Ne od kada mi je ta racenica saopstena. Smile

IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 14
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.072 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.