Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pravda za Jutku - profil botova na fb protiv Marije Lukic  (Pročitano 11523 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
ona je bas moralna gromada...

covek je spasava iz jame a ona mu kopa rupu...

Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
Kaze da nema veze sa politikom, a posle ovih jadikovanja u javnosti usla u opozicionu stranku. Smesno kako se pravda, a tuzno sta joj se desava.



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Par tiranida i t sl. Su po antickom predanju pale kad je vlast drpala tudje zene. Ali oni su imali obraza
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava

To bre neka budaletina sa tvitera
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Naravno, ali meni je uvek super podsecanje da su takvi na slobodi, a ne u tapaciranoj sobi...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
OTKRIVAMO Prljavi plan bahatog Jutke da OSTANE NA FUNKCIJI

 Brus Milutin Jutka Jelicic_050415_RAS foto milos cvetkovic (2)-1 FOTO: M. CVETKOVIĆ / RAS SRBIJA
Ostavka predsednika opštine Brus Milutina Jeličića Jutke samo je farsa jer on namerava da ostane na tom mestu, saznaje "Blic".

Na sastanku Opštinskog odbora Srpske napredne stranke, Jeličić je obavestio članove da, ipak, neće sam otići mesta prvog čoveka Brusa.

- Jeličić je u četvrtak uveče održao sastanak u centrali SNS u Brusu, rekao je da njegova ostavka ne važi i poručio predsedniku SO Miroslavu Paniću da ne zakazuje sednicu skupštine na kojoj bi ostavka trebalo da bude konstatovana - kaže izvor "Blica" koji je bio na sastanku.

Jutkina ideja je bila da nakon što ga je SNS primorala da podnese ostavku i nakon što su u pojedinim medijima objavljeni snimci na kojima se videlo da je istovremeno pre dve godine podržao predsedničku kampanju i Aleksandra Vučića i Vuka Jeremića, on pređe u Srpsku radikalnu stranku. To je bio način da se zadrži na vlasti.

- Razgovarao je sa Vojislavom Šešeljom, dogovorili su se da Jeličić sa svim odbornicima pređe u SRS i da na taj način zadrži funkciju. Međutim, odbornici ne bi među radikale pa mu to predstavlja problem - kaže naš sagovornik blizak nasilniku Jutki.

Jeličićeva ideja je da se obrati Darku Glišiću, predsedniku Izvršnog odbora SNS, i da mu traži da stranka odobri nezakazivanje lokalne skupštine i da on tako ostane predsednik do kraja mandata, odnosno do redovnih izbora - objašnjava naš sagovornik.

Predsednik SO Brus Miroslav Panić juče nije odgovarao na pozive "Blica". On je prošle sedmice za naš list rekao da će uskoro zakazati sednicu SO.

- Ne baš za dan ili dva, jer moram da se konsultujem sa skupštinskim službama i sa odborničkom grupom. Ali, nećete čekati ni april ili maj. Sednica će biti za nedelju, najviše dve - navodi Panić.

Da Jutka planira da prolongira ostavku videlo se odmah nakon što je njen tekst objavljen u javnosti, ali i u danima posle toga je ostavku nije prosledio skupštinskim službama. To je učinio tek nakon pritiska javnosti. S druge strane, žrtve strahuju da će i nakon promene predsednika opštine, Jeličić nastaviti da vuče sve konce pošto ceo njegov aparat ostaje.

Prošle nedelje jeličić je sam sebi organizovao ženski miting podrške u Brusu
On je u petak čak organizovao proteste podrške samom sebi, a hteo je da ih predstavi kao spontane. Naime, oko pedesetak žena došlo je ispred zgrade opštine da podrži nasilnika. Međutim, kako saznajemo, većina je bila primorana da se pojavi jer je reč o ženama zaposlenim u javnim preduzećima. Kako saznaje "Blic", odziv je bio loš i sada neke od njih strahuju sa bi mogle sa budu kažnjene. Strahuju i direktori pomenutih preduzeća i ustanova pošto su zaposlene pokazale neposlušnost.

Inače, Jeličić je juče organizovao skup podrše predsedniku Vučiću posle protesta u Beogradu. Okupljeni su nosili transparent "Brus je uz Vučića". Time pokušava da povrati poverenje centrale SNS, ali je posle svega malo verovatno da će u tome uspeti.

Suđenje Jeličiću nastavlja se 10. aprila, a biće zanimljivo videti hoće li Skupština opštine do tada konstatovati njegovu ostavku. Na sledećem ročištu trebalo bi da bude saslušane sve žene koje su Jeličića prijavile za seksualno nasilje. One bi trebalo da daju izjave u svojstvu svedoka oštećene Marije Lukić.

Tužilac: Istraga o isključivanju kablovske u toku

Kako saznaje "Blic", tužilaštvo u Brusu još radi na otkrivanju onih koji su odgovorni za gašenje struje u Domu kulture odakle se emituje kablovski signal zbog čega Brusjani nisu mogli da gledaju televizijsku emisiju u kojoj je gostovala Marija Lukić.

- I dalje se radi na svemu, to je proces - rekao je kratko za "Blic" tužilac Milan Mihajlović.

https://www.blic.rs/vesti/politika/milutin-jelicic-jutka-brus-ostavka-marija-lukic-poruke/9gzh81x

----------------------------------------------

Da li je realno? Kad sam reko da ostavka moze biti podvala nisam mislio na laznu nego stvarnu. Posle koje ce btii na nekom drugom glavnom mestu u Bgu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Ja i dalje ne shvatam sta se vi cudite.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
OTAC I ĆERKA PREŽIVELI HOROR "Trebalo je da verujem sinu da JUTKA GUTA SNEŽU KAO ŽABU"
25.03.2019. 06:36


 Snezana Bojić iz Brusa Foto: Vesna Lalić / RAS Srbija

Posle svega mirnije spavamo. Jutkina moć je neuporedivo manja nego pre godinu dana. Navijamo da bude kažnjen, pratimo redovno suđenja - kaže u ispovesti za "Blic" Andreja Bojić, otac Snežane Bojić, jedne od Jutkinih žrtava.


Lokalni serifi Srbije

Nakon što je Jutkina sekretarica Marija Lukić javno pre više od godine ispričala kroz kakvu je agoniju prošla i kako je i koliko trpela uznemiravanja predsednika opštine Brus Milutina Jeličića Jutke, Bojići su se ohrabrili i istupili javno. Nedavno su bili u poseti redakciji "Blica".

Kako iz ove perspektive gledate na sve što vam se događalo?

Andreja: Ne mogu da oprostim sebi što nisam ozbiljnije shvatio reči sina. On je mlađi, bolje vidi. Nakon što je Jutka zaposlio Snežanu u biblioteci u Brusu, jedne večeri se iznenada pojavio u Žunji i poslao Sneži poruku da je tu. Ona nam je prenela, a ja sam se naivno obradovao. Bio sam srećan da mogu da ga ugostim i rekao sam ćerki da ga pozove. On je došao, jeo, pio. U jednom trenutku, sin Nenad me je pozvao i rekao: "Tata, jesi popio neku, jesi skinuo šešir i klanjaš se predsedniku, ali moram da ti kažem da Jutka guta Snežu ko žabu očima, povedi računa". Ja sam mu rekao da ne preteruje, da nam je učinio i da je gleda kao svoje dete. Jutka je Snežani slao poruke "srce moje malo", "moje bibliotekarče", "cmokić"... Ja sam dobio krila. Zašto? Zato što sam bio uveren da mi je pravi prijatelj.

U tim trenucima već je bilo neprijatnosti. Jeličić je dolazio na radno mesto Snežane u biblioteku, hvatao je za ruku i pitao je da li ga "volka". Ona je sve ispričala majci.

Andreja: Ja tada nisam znao za to. Supruga je savetovala da persira Jeličiću, da mu se obraća sa "gospodine predsedniče" i da bude profesionalna.

Snežana: Imali smo tri susreta i tri neprijatnosti. Prvi put je pokušao da me poljubi ispred direktorke biblioteke, inače njegove sestre Nataše Jeličić. Uhvatio me je za ramena, a ja sam se izmakla. Pogledala sam direktorku, a ona je odobravala njegov postupak. Nisam mogla da verujem.

Kako su izgledala ostala dva susreta?

Snežana: Primorao me je da mu dodirnem genitalije, stavio je moje ruke na to mesto. Bilo je odvratno! Odvratno. Potom je stavio meni ruku pod suknju. Počela sam da plačem. Pitala sam ga za porodicu, pokušala sam da promenim temu i tok tog susreta. Posle toga sam mu poslala poruku da me uznemirava, a on je pitao kako to radi. Rekla sam: "Znate vi dobro". Treći i poslednji put zaključao je vrata i tražio da ga poljubim u obraz, jedva sam se izvukla i pobegla, a on je ostao zajapuren. Rekao mi je prethodno da sve "mora da ostane pod kamenom, da ne pričam tati ništa". Govorio mi je i da može da mi bude i otac i ljubavnik, samo ne muž i dečko.

Andreja, Snežana vas je tada pozvala da dođete po nju. Saznali ste kroz šta prolazi?

- Pitala me je da li dozvoljavam da neko dira moje dete. To je bio kraj! Sve sam shvatio.

Vi tada, ipak, slučaj niste prijavili policiji?

Andreja: Otišao sam u Upravu kriminalističke policije u Kruševcu. Tamo su me molili da podnesem prijavu, a ja sam njih molio da ne preduzimaju ništa, jer sam tada bio uveren da smo usamljen slučaj, a plašio sam se Jutkine moći. Inspektor mi je udovoljio. Posle toga, Snežana pada u krizu i završava 12 dana na psihijatriji. Zvao sam Jutku, pisao mu poruke da treba da je zove, da joj se izvini i podrži je. On je ignorisao.

Zašto ste mu to tražili? On nije čovek, napastvovao je vaše dete?

Andreja: Ljudski sam hteo da postupi, dete mi je bilo u bolnici.

Kada ste odlučili da ga prijavite i ispričate "Blicu"?

Andreja: Da Marija nije izašla u medije, mi sigurno ne bismo. Dala nam je krila. Videli smo da nismo sami.

Kako su komšije reagovale, ljudi u vašem selu, Brusu?

- Na početku je trećina bila na našoj strani, dve trećine su bile protiv. Govorili su da smo ludi, da lažemo, ko smo mi da diramo Jutku, on je doveo asfalt?! Danas je situacija daleko više u našu korist. Možda je samo pet odsto uz njega, ostali podržavaju nas.

Insistirate na tome da se politika ne meša u ovaj slučaj. Zašto?

Andreja: Nikada se nismo žalili ni na državu ni na predsednika. To je samo Jutkina stvar, on je odrastao čovek i jedini krivac. Pisao sam predsedniku Vučiću i dobio sam odgovor iz njegovog kabineta. Imali smo sve vreme zaštitu naše policije i u tom smislu nismo bili ugroženi, to se ne sme zaboraviti. Daj bože da je kriminalistička policija u celoj državi kao ova naša! Jutka je sve vreme lagao da država stoji iza njega. A nije. Nas plaši tužilaštvo i sud. Tužilaštvo je odbacilo naše slučajeve, sve osim Marijinog, a i sud u Brusu je Jutkin, to nije tajna.

Snežana, kako se posle svega osećate?

- Bolje. Uzimam minimalnu terapiju, ali se osećam i zdravije i hrabrije. Čekam 10. april da odem na sud i kao svedok dam izjavu.

Jutka nudio posao i pare da povučemo prijavu

Još jedan dokaz u prilog tezi da je tužilaštvo pogrešilo kada nije podiglo optužnicu u Snežaninom slučaju je taj što je Jeličić pokušao da vas podmiti da odustanete od svega. Kako je to izgledalo?

Andreja: Došao je drug mog sina. Jutka ga je poslao da pregovara. Tražio je da Snežana povuče prijavu, a da će zauzvrat dobiti posao i ona i sin. Osim toga, nudio je i novac - "10.000, 15.000, 20.000 evra, nije problem, koliko god treba". Tražili su da Snežana izađe i javno kaže da je lagala. Po savetu koji sam prethodno dobio od policije, prihvatio sam. Na putu do kafane u kojoj je trebalo da se sretnem s Jutkom, prišao sam policajcu i rekao mu gde idem. Čekao sam Jutku 45 minuta, ali se nije pojavio. Snimili smo sve šta nam je nuđeno i audio snimak smo predali policiji. Ipak, tužilaštvo se nije zapitalo zašto Jeličić sve to nudi ako nije kriv.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Јутка српски Харви Вајнстајн.
« Poslednja izmena: 25. Mar 2019, 15:12:12 od Raven_Claw3190900 »
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
doveo je asfalt  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 5 6 8 9 10
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.094 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.