IN < - Zabranjena tema - >LO
(1/3) > >> :: Odgovori!
Autor: 1voki1 :
Da li je vakcinacija zabranjena tema na forumu?
Kako to da ne postoji vakcinacija kao tema na koju se diskutuje na forumu?

Da li je ovo forum vakcinisanih ljudi?

Autor: 1voki1 :
Siti se ispricasmo na ovu nebitnu temu.  
Najavljuje se zakon kada ce decu da oduzimaju od roditelja a niko ni reci da kaze.
E Srbijo medju sljivama.
Autor: 1286zenabre :
Citat: 1voki1 11. Feb 2019, 06:31:37

Da li je ovo forum vakcinisanih ljudi?



Јесте. Одакле си ти па ниси вакцинисан?

Деца треба да се вакцинишу, али се слажем да треба испитати порекло вакцина и слично. Приче о аутизму и о осталим говнаријама су смешне. Тема је било више од једне, причало се о томе колико хоћеш, сто пута је испричана прича и сто пута се испоставило да антиваксери само знају агресију да показују и то је то. Децу не треба одузимати, треба оставити родитељима дефинитивно, па кад цркну нек се исти родитељи чешу и тамо где их не сврби. У вртић и школу такву децу не треба примати. Али то је рушење права човека бла бла бла... Кога боли курац, држава има закон и то је то. А сад слободно почни са својом пропагандом а ла Мирољуб.

И још само да се осврнем на ово... Нико ни речи да каже, ма замисли јбт нико?! Речи на форуму су тешке иначе прилично, ако тема наврши 100 страна држава креће да ради нешто. Јбт, да ли је могуће да људи толико прецењују форум издркани...
Autor: 1voki1 :
Citat: 1286zenabre 15. Feb 2019, 22:59:01

Citat: 1voki1 11. Feb 2019, 06:31:37

Da li je ovo forum vakcinisanih ljudi?



Јесте. Одакле си ти па ниси вакцинисан?

Деца треба да се вакцинишу, али се слажем да треба испитати порекло вакцина и слично. Приче о аутизму и о осталим говнаријама су смешне. Тема је било више од једне, причало се о томе колико хоћеш, сто пута је испричана прича и сто пута се испоставило да антиваксери само знају агресију да показују и то је то. Децу не треба одузимати, треба оставити родитељима дефинитивно, па кад цркну нек се исти родитељи чешу и тамо где их не сврби. У вртић и школу такву децу не треба примати. Али то је рушење права човека бла бла бла... Кога боли курац, држава има закон и то је то. А сад слободно почни са својом пропагандом а ла Мирољуб.

И још само да се осврнем на ово... Нико ни речи да каже, ма замисли јбт нико?! Речи на форуму су тешке иначе прилично, ако тема наврши 100 страна држава креће да ради нешто. Јбт, да ли је могуће да људи толико прецењују форум издркани...


Pa ja se slazem da mozemo da imamo razlicito misljenje ali kod nas spremaju zakon da se deca oduzimaju roditeljima. Mislim sve na stranu ali to nije normalno nikako.
Pa zar neko ima pravo da oduzme dete od roditelja zbog recimo jedne vakcine protiv Tetanusa , Hepatitisa B.
Ljudi ovo je tuzno i strasno.
Da ne pricam da ce da se uvedu rodna prava. Da nece roditelji smeti da se mesaju oko izbora partnera.
Roditelji u formularima ce da budu roditelj 1 i roditelj 2 a ne majka i otac.
Uvodi se linija za pomoc deci , gde dete moze da prijavi nekog od roditelja.

Ljudi ja mislim da sve treba da ostavimo po strani sve razlike i zaustavimo ovaj zakon.
Ja nisam mogao nocima da spavam kada sam video nacrt zakona.

Socijalnoj sluzbi se daju ogromna prava.
Drzava preuzima brigu o deci i sva deca postaju bukvalno drzavno vlasnistvo.

Pa zamisli u kojoj situaciji mogu da se nadju roditelji tuzno tuzno dusa me boli.

Autor: dabisha :
To mozda deluje blesavo ali mi se ne svidja ni ideja da su deca vlasnistvo roditelja
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana