Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 0 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Samoubistvu rukometaša prethodila rasprava sa suprugom i majkom zbog provoda  (Pročitano 1623 puta)
04. Feb 2019, 14:27:06
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
TAŠTA POKUŠALA DA MU OTME PIŠTOLJ Samoubistvu rukometaša prethodila rasprava sa suprugom i majkom zbog noćnog provoda
Novosti 03.02.2019. 23:28 > 07:22

Crvenka je od danas u šoku. Vest da je mladi i uspešni rukometaš Novak Bošković (29), oduzeo sebi život pucajući u glavu iz pištolja za koji je, inače, imao dozvolu, iznenadila je i zaprepastila i staro i mlado. Najviše njegove najmilije, suprugu Milicu i majku Jelu Vukašinović. Niko još ne može da poveruje u najcrnju istinu da je Novak odlučio da podigne ruku na sebe. Navodno se prethodno raspravljao sa suprugom, a potom i majkom, zbog njegovog noćnog odlaska u grad.

Tragedija koja je porodicu zavila u crno dogodila se u nedelju oko 9 sati u dvorištu porodične kuće u Crvenki, gde je živeo sa suprugom Milicom i njihovom šestomnesečnom ćerkicom Srnom. Uspešni sportista je dva dana ranije u rodni grad došao iz Izraela, gde je već nekoliko godina igra rukomet.

Majka tragičo nastradalog sportiste, Jela Vukašinović, lica oblivenog suzama, kaže da je u nedelju ujutro bila sa sinom neposredno pre nego što je pucao sebi u glavu.

- Kritikovala sam ga jer je celu noć ostao u gradu sa drugarima i poznanicima - grcajući govori ucveljena majka. - Dan ranije je stigao iz Izraela, i ja znam da je bio željan društva i druženja sa starim poznanicima, ali nije trebalo toliko da ostane, i zbog toga sam ga prekorela.

Majka dalje kaže da je posle razgovora otišla odatle kod kćerke Danijele, kada je preko telefona pozvala snaha i rekla da je Novak otišao da se ubije.

- Nisam mogla da poverujem u to što čujem - jedva progovara majka. - Uzeo je pištolj i otrčao u baštu. Snajina majka je krenula za njim da ga spreči i otme mu oružje iz ruke, ali nije uspela.

U stan majke Jele, u Ulici Kolonija šećerane, dolaze prijatelji, rodbina, komšije da izjave saučešće. Bolni jecaji za tragično prekinutim Novakovim životom odzvanjaju naseljem na kraju Crvenke, tik uz šećeranu. O Novaku svi govore biranim rečima, ističući da je bio dobar i da je svima pomagao.

- Evo, ovde je u stanu napravio i teretanu, da ima gde da vežba kada dođe - kaže majka Jela pokazujući na zidu okačene dresove klubova u kojima je Novak nastupao. - Pokušavam da dokučim zašto je to uradio, ali razlog ne nalazim. Imao je divnu porodicu, uspešnu karijeru, bio je zadovoljan životom.

Navijači u neverici

"Veliki gubitak, sjajan sportista i čovek. Neki igrači su lideri i nose tim na ramenima, Novak je bio jedan od njih. Voleli smo ga... Neka je blagosloveno sećanje na njega. Bio je neverovatna osoba", samo su neki od komenatara navijača izraelskog kluba za koji je Bošković nastupao, uz pitanja kako je moguće da se tako nešto dogodilo.

Hapoel: Duboko pogođeni

Izraelski klub Hapoel Rišon oglasio se danas izražavajući duboko žaljenje zbog smrti svog igrača:

- Žao nam je zbog iznenadne i neočekivane smrti Novaka Boškovića. Hapoel Rišon izjavljuje saučešće njegovoj porodici i prijateljima.

Briljantna karijera i oštar jezik

Proslavljeni desni bek nastupao je za reprezentaciju Srbije oko dvadeset puta. Rođen je 1989. godine u Somboru. Bio je oženjen i pre nekoliko meseci je dobio ćerku. Poslednjih godina igrao je u Izraelu, pa su ga mediji često nazivali “princ Izraela”. Sportsku karijeru je započeo u Crvenki, a za Srbiju je poslednji put nastupao 2016. godine na Evropskom prvenstvu. U nizu klubova za koje je igrao su i Makabi, Cimos Koper, Tatabanja, Dinamo Bukurešt i Hapoel Rišon.

- U Crvenki sam odrastao, i sve lepe uspomene me vežu za moje rodno mesto. U Makabiju sam proveo pet godina, osvojio dve titule, kup, i ljudi su me tu zavoleli - govorio je Bošković u jednom od svojih intervjua, dodajući da mu iskustvo sa Rumunijom nije ostalo u najsjajnijem sećanju.

Govoreći o reprezentaciji, rekao je da za nju ne treba da igraju najbolji, nego oni koji su spremni da izginu na terenu.

- Kod nas je najveći problem to što su najbolji odustali jer su razočarani, kao i ja, pa ćute i gledaju svoja posla, a to nije dobro - komentarisao je Novak, najavljujući da će se po završetku karijere posvetiti svojoj porodici.

Bošković se bavio lovom, i na njegovom profilu na društvenim mrežama nalaze se mnogobrojne fotografije koje to potvrđuju.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


On my way!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 638
Zastava Beograd
Nije bio malo dete pa da je vremenski ograničen.Uželi se čovek društva kad dođe u zemlju-ode kod njih...pa nije to svaki dan... Tuga,i veliki gubitak.
IP sačuvana
social share
Najbolje tek sledi!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Ludak. Dal je bio drogiran?
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Нису требале да га критикују, али небитно чим он има пиштољ ту је нешто чудно.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Ludi crnogorac, kratak fitilj i jbg
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
Tuga! Ne mogu da shvatim sta mu je bilo. Svadja ili sta vec je bilo nije razlog za ovako nesto. Mlad, uspesan, za nase uslove bogat, imao porodicu, sve, a ovo je mi je bas nejasno.  Nek mu laka zemlja!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Svega toga ne bi bilo da se oruzje cuva na odgovarajuci nacin... i da... psiho-testovi za vlasnike dozvola za drzanje.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Pa mozda bi onda morao da skoči
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
Šta nju boli patka što čovjek od 30 godina ostane čitavu noć u gradu. Bem ti zaostalost.

I on nije trebao da se ubije naravno, ali je ponižavajuće u pm.
I oženjen je i nije treba čitavu noć da banči ali svejedno.

Kontrolišući roditelji i (zato) nesazrela djeca.

Vjerovatno je stanju uma doprinijelo i poremećaj obrasca sna i alkoholisanje.
« Poslednja izmena: 06. Feb 2019, 12:20:46 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Svega toga ne bi bilo da se oruzje cuva na odgovarajuci nacin... i da... psiho-testovi za vlasnike dozvola za drzanje.
Мислиш бациш кључ од ормарића и онда кад кренеш да обијаш прође те жеља. А ако нема дозволу, који тест њима да дамо?
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.