Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Blejao" na Tviteru i shvatio da je nezadovoljan životom,pa ubio decka na ulici  (Pročitano 36681 puta)
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Pogledaj ga na sta lici jebem mu mater bolesnu.

Одвратно.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Pardoniram, zavrsio je FPN. Ono za caleta stoji. Vise o tome:

Sukob ispred tržnog centra „Reč naroda“
Požarevačka policija podnela je prekršajne prijave zbog remećenja javnog reda i mira protiv vlasnika omladinske zadruge „Student“, Bojice Đurovića i inspektora rada, Gorana Sretenovića. Naime, oni su se na javnom mestu u Takovskoj ulici, ispred prostorija SDPS-a, koja se nalazi, kao i Đurovićeva omladinska zadruga, u Tržnom centru „Reč naroda“, potukli.

04. novembra 2010. 15.52
Goran Sretenović kaže da ga je Đurović prvo verbalno napao u prostorijama SDPS-a, čiji je inače član i da je toga dana bio dežuran, a kasnije da ga je ispred prostorija stranke iznenada udario i pretukao.

– Čim je ušao u prostorije stranke odmah je počeo da viče na mene i da mi preti. On je nedelju dana pre napada na mene mojim stranačkim kolegama poručio da će inspektorima rada da prebije noge i da će da im da pravac. Verbalno me je napao, konkretno zbog toga što sam postupao po prijavi jednog invalida rada, koji je preko njegove zadruge radio u „Standardu“, da mu nije dve godine uplatio radni staž. Zbog njegovog nedoličnog ponašanja ja sam ustao i izveo ga napolje. Čim smo izašli iz prostorije stranke on se odjednom okrenuo i svom snagom me udario u glavu. Od siline udarca pao sam sav krvav na asfalt. Đurović je nastavio da me udara pesnicom u glavu i šutira svud po telu. Kad je završio šutiranje Đurović se okrenuo i otišao u nepoznatom pravcu – priča Sretenović i dodaje da je, kada se malo pribrao, otišao do prostorija da se opere i da obavesti policiji o napadu na njega.

– Pozvao sam na mobilni načelnika, Gorana Todorovića rekavši mu da sam napadnut. On je poslao patrolu na mestu događaja da naprave uviđaj. Tu se ponovo pojavio Đurović, tako da je policija na licu mesta uzela izjave od mene i njega. Posle davanja izjava otišao sam u bolnicu na ušivanje, gde sam ostao do posle ponoću. Zbog zadobijenih povreda proveo sam dve nedelje na bolovanju, a i sad osećam posledice, jer kada se zakašljem boli me u grudima – naglasio je Sretenović.

Prema njegovim rečima Đuroviću nije prvi put da napada inspektore rada koji kontrolišu njegov rad.

– On je u kancelariji na radnom mestu napao i mog kolegu, Panteliju Miladinovića. Zbog toga osuđen je na šest meseci, uslovno na godinu dana, i na novčanu kaznu. Takođe je osuđen za prebijanje poznatog požarevačkog hirurga, Slobodana Čudomirovića – istakao je Sretenović.

– Normalno je da se čovek brani kada ga neko napadne. Sretenović me je udario od pozadi, ali kolko je bio pijan od zamaha je pao na asfalt. Tom prilikom je i raskrvario uvo. Nije tačno da je teže povređen jer sam ga posle toga video kako šeta gradom. Dao sam izjavu policiji kako je bilo i saslušani su svedoci koji su potvrdili moju priču. Poručio bih Rasimu Ljajiću, koga inače lično znam, da pita policiju sa koliko flaša ispred sebe je zatekla Sretenovića kada su došli na uviđaj, i da ubuduće proverava koga prima u stranku, da im on i stranka koju vodi ne bi bila paravan – izjavio je Bojica Đurović.

Tuča nije bila politički motivisana

Goran Sretenović o ovom slučaju obavestio je i vrh stranke SDPS-a.

– Čim sam došao u stranku pozvao sam koordinatora stranke za braničevski okrug, Zorana Radojkovića-Pileta. Rekao sam mu, da ovaj sukob, iako je započet u prostorijama, a završen ispred prostorija stranke, nema nikakvu političku konotaciju, već da se odigrao zbog posla koji obavlja kao inspektor rada. Zoran Radojković-Pile izjavio je da osuđuje svaki vid nasilja i da veruje da će nadležni organi postupiti po zakonu i utvrditi šta se stvarno zbilo.

Izvor: Danas
« Poslednja izmena: 29. Jan 2019, 12:11:31 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
nedeljka je izgleda sprcao neki camuga

narkomancina je on duze vreme tatica ti sve obezbedi na tacni,a ti nezadovaljan pa sto sebe ne ubi, a ne random osobu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
[edit by Anea: aman]




Колико видим, ганци се замерио Црногорцима, али и из неког разлога и гробарима.

ЦРНО ТИ СЕ ПИШЕ, СПРЕМАМО ТИ ДОЧЕК, БОЉЕ ДА СИ СЕ УБИО! Профил убице који је убио Милоша затрпан ПРЕТЊАМА! (ФОТО)

https://www.espreso.rs/vesti/hronika/344019/crno-ti-se-pise-spremamo-ti-docek-bolje-da-si-se-ubio-profil-ubice-koji-je-ubio-milosa-zatrpan-pretnjama-foto
« Poslednja izmena: 29. Jan 2019, 22:15:01 od Anea »
IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
Није се замерио Црногорцима него је Црногорац...то објашњава тамнију пут. Smile
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
pusti grobare ovaj ubijeni navijao za partizan,a ubica za Zvezdu

iako to nema ama bas nikakve veze sa zlocinom jer je ovaj posao sa namerom da ubije prvu osobu koju sretne

samo bezveze sire navijacku mrznju
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Prica sa lokala kaze da mu je, navodno, cale preko agencije koju drzi "prao" ugovore za rad na crno, tako da su imali dovoljno para da svaka 2 meseca idu na odmor... sto rodna CG, sto skijanje, sto stan u Beogradu... itd... pa otud i tamniji ten... kad si stalno na nekom odmoru...
« Poslednja izmena: 29. Jan 2019, 22:18:49 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Лик се ладно зове Неђељко.  Smile
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 21826
Zastava Борча
mob
Qtek 小米
Широке ноздрве, дебеле усне, афро фризура ... како год овај би пао расни тест код Драгија Јовановића.  Smile

IP sačuvana
social share
Z
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
ovom je tatko crnac iz zambezija, nadam se da ce naleteti na rutav nos uskoro
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.