Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:22:04
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

 Napomena: Za sva pitanja u vezi kupovine novog hardware-a ili procene vrednosti i preporuke koristite - ovu temu

Spyware,sta je,kako radi,kako se zastititi? :: Kako rade mreze :: Burek Anti-virus software review :: Index tema koje ne treba propustiti

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: stampac nece da skenira  (Pročitano 5861 puta)
27. Jan 2019, 16:26:11
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 59
stampac je hp mfp m125a, prijatvljuje mi roblem sa windows (wia) scan
reinstal 3 x... nece. stampa normalno.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Capture.JPG
(82.35 KB, 1287x896)
Capture1.JPG
(58.41 KB, 566x462)
« Poslednja izmena: 27. Jan 2019, 16:27:23 od mali41 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 965
Zastava Kalinovik
mob
Samsung s21+
Ubaci usb kabal cd sa drajverima instaliraj sve stavke sto ti nudi, i onda probaj ne vadi usb kabal.
IP sačuvana
social share
Stevaniđa91_FK Crvena Zvezda
Pogledaj profil GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 59
Ubaci usb kabal cd sa drajverima instaliraj sve stavke sto ti nudi, i onda probaj ne vadi usb kabal.

Isto sve... servisi rade...
da ja negdje nisam zabranio tu opciju... gasio sam antivirus i vatro zid al sve isto...

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Capture9.JPG
(96.31 KB, 932x556)
« Poslednja izmena: 27. Jan 2019, 21:24:13 od mali41 »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
mob
Apple iPhone 12, S21
Odnesi stampac kod prvog komsije, ili neka ti neko dodje sa laptopom, instaliraj sve potrebne drajvere i softver na tom racunaru, i vidi kako se ponasa.

Ako skenira - nesto si radio na svom racunaru.

AKo ne skenira - jasno ti je sta to znaci.
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 59
Naravno da sam cackao, kako bi onda nasao ovaj problem u rjesenju Smiley, inace sad nece ni da stampa Smiley. koliko shvatam, jer i nstalacija sad stane kod prepoznavanja uredjaja, nesto sam windovs zajebo, apdejtovo sam drajvere s nekim busterom... i tu je kraj .... imam win 7 ultimate... mogu li da repariram os, bez brisanja svega, mozda ga vrati na staro... ili format Smiley
inace na drugom pc sve radi....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21966
Zastava La45.2590  Lo19.8330
mob
Apple iPhone 12, S21
Naravno da sam cackao, kako bi onda nasao ovaj problem u rjesenju Smiley, inace sad nece ni da stampa Smiley. koliko shvatam, jer i nstalacija sad stane kod prepoznavanja uredjaja, nesto sam windovs zajebo, apdejtovo sam drajvere s nekim busterom... i tu je kraj .... imam win 7 ultimate... mogu li da repariram os, bez brisanja svega, mozda ga vrati na staro... ili format Smiley
inace na drugom pc sve radi....

Onda probaj system restore, to ti je mozda najbolje resenje, ako ti je ukljucen na tom OS-u, i vrati sistem na neki dan pre nego sto si cackao.
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 59
Uradio system restore,dva dana unazad. sad stampa kao i ranije, ali ne skenira ponovo, nekada davno sam nesto apdejtovo i sad mi to pravi problem.... nemam pojma sta bi to moglo biti ... sad je sve kao u prvoj poruci...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 20:22:04
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.154 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.