Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Miroljub Petrovic i smrt mladica od tumora na mozgu  (Pročitano 7195 puta)
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
jbg kad država i crkva zakažu na svim nivoima.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
jbg kad država i crkva zakažu na svim nivoima.

Vala i narod. Jbg nek pokusao ovo neko da proda negde na Zapadu, u SAD, Kanadi, mozda, cak i Rusiji. Medicina na svim poljima napreduje, iako nasa tu kasni kao po svemu ostalom, da Srbi, Balkanci i dalje veruju da ce se ozbiljne bolesti poput raka izleciti preko travara.
--------------------------------------------------------------------------------------

POLUDELI NADRILEKAR! ALBANCI SU BOŽIJI NAROD, JA SAM ALBANAC: Miroljub Petrović LJUBI ALBANSKU ZASTAVU i poziva Srbe da se POARBANAŠE!

Sada je udario na nacionalna osećanja Srba i na sebi svojstven način prokomentarisao odnose Srba i Albanaca

Miroljub Petrović ne prestaje da šokira javnost.

 Pošto se nedavno našao u središtu skandala nakon smrti Slavča Petrova, koji je bolovao od raka a "lečio" se kod Petrovića, sada je udario na nacionalna osećanja Srba i na sebi svojstven način prokomentarisao odnose Srba i Albanaca.

 U obraćanju Dritanu Abazoviću, predsedniku Građanskog pokreta URA u Crnoj Gori, koji je Đurađa Kastriota Skenderbega nazvao "pomiriteljem na ovim prostorima", Petrović je izneo svoje viđenje odnosa dva zavađena naroda.

"Đurađ Kastriot je bio veliki čovek. Oni koji znaju istoriju znaju da je bio i Albanac i Srbin, isto kao što sam i ja i Albanac i Srbin. Ja se javno hvalim time što sam Albanac, ali ne negiram ni svoje srpsko poreklo", rekao je Petrović u novom videu, u kome se iza njega u krupnom planu vidi zastava Albanije.

 "Albani su Ilirsko pleme, a Iliri su dobili ime po čuvenom Iliriju, sinu jednog od 12. sinova Izrailjevih. Samo ime Ilirije, po kome su Iliri dobili ime, znači Božiji Lavovi. Dakle, na prostorima Balkana žive potomci izabranog božijeg naroda", objašnjava Petrović.

 "Nažalost to nas ne uče u školi, uče nas da smo nastali od majmuna. Kada bismo znali istoriju, znali bismo da termin Srbin i Albanac znači isto, jer Iliri su semitsko ili srpsko pleme. U Indiji su Semite zvali Sarmima, ili Sarbima, dakle Srbi i Albanci su sinonimi... Dakle, Srbi i Albanci su braća i to je znao odlično Đurađ Kastriot Skenderbeg", zaključuje kontroverzni nadilekar.

 Sada je udario na nacionalna osećanja Srba i na sebi svojstven način prokomentarisao odnose Srba i Albanaca

Miroljub Petrović ne prestaje da šokira javnost.

 Pošto se nedavno našao u središtu skandala nakon smrti Slavča Petrova, koji je bolovao od raka a "lečio" se kod Petrovića, sada je udario na nacionalna osećanja Srba i na sebi svojstven način prokomentarisao odnose Srba i Albanaca.

 U obraćanju Dritanu Abazoviću, predsedniku Građanskog pokreta URA u Crnoj Gori, koji je Đurađa Kastriota Skenderbega nazvao "pomiriteljem na ovim prostorima", Petrović je izneo svoje viđenje odnosa dva zavađena naroda.

 O albanskoj zastavi koja stoji iza njega rekao je: "Ova zastava koju vidite, koju držim kod mene u sobi, to je zastava čuvenog junaka Đurađa Kastriota Skenderbega koji je bio vojskovođa svih dobrih ljudi bez obzira na veru i naciju, kao što je to bio i moj čukunđed Vojvoda Radonja Petrović, guverner svih brda.

 Kad vidite ovu zastavu nemojte da vidite da je to neprijateljska zastava, bez obzira da li ste Srbin ili Albanac, poljubite je. Ja je ljubim kao zastavu Skenderbegovu, najvećeg junaka 15. veka".



-------------------------------------------------------

Miroljub Petrović, šarlatan koji je varao ljude da može da ih izleči od najtežih bolesti, izbegavao je susrete sa svojim pacijentima i kupcima tinktura, krijući se iza svojih saradnika.

Petrovićeva mreža u koju su uvlačeni oboleli ljudi, tražeći spas od najtežih bolesti, funkcionisala je tako što je on upućivao svoje pacijente na više saradnika, dok je sam ostajao u pozadini, izbegavajući direktan kontakt, ali povlačeći sve konce. To tvrdi Biljana Jovanović, sestra Slavča Petrova, koji je 7. januara preminuo od tumora na mozgu, a slepo je verovao da će ozdraviti lečeći se Miroljubovim metodama.

"Blic" je objavio ko su saradnici, odnosno "profesori" Petrovićevog "fakulteta", gde se stiču diplome "doktora prirodne medicine". Niko od njih nema potvrđeno medicinsko obrazovanje na zvaničnim fakultetima, već su u pitanju kuvari, bokseri, karatisti, bilderi koji su "diplomu doktora" stekli na Petrovićevom "fakultetu". Biljana kaže da se njegovi "studenti" i drugi saradnici bave prodajom tinktura i radom u tzv. centru za oporavak u Petrovićevom selu Petrovcu.

Biljana je posvedočila kako funkcioniše ta mreža. Kako kaže, svako ko bi želeo da stupi u kontakt sa Miroljubom Petrovićem morao bi to da uradi slanjem imejla na adresu njegovog Centra za prirodnjačke studije. Petrović je veoma ažuran i svojim pacijentima je odgovarao u najkraćem roku. Kako je "Blic" već pisao, on bi, nezavisno od bolesti zbog koje mu se ljudi obraćaju, svima odgovarao istom porukom gde govori da se sve lako rešava, preporučujući svoje tinkture za prodaju i savetujući da ne idu kod lekara. Nakon nekoliko razmenjenih poruka, a ukoliko krenu da se raspituju o njegovim tinkturama, Miroljub im u poruci ostavlja kontakt svog studenta ili "doktora", koje je to zvanje stekao na njegovom fakultetu.

Biljana kaže da su ona i Slavčo za 10 meseci, koliko je njenog brata "lečio" Miroljub Petrović, upoznali nekoliko njegovih ljudi.

- U kontaktu sam bila sa "doktorom" Momčilom P. Kada se naručuju tinkture na sajtu Miroljubovog instituta, stoji broj Momčila P. koji je u Miroljubovoj kući u Petrovcu držao prodavnicu tinktura - kaže Biljana. Kako je ranije ispričala, Miroljub je susret sa njenim bratom Slavčom izbegavao, iako je mladić izrazio veliku želju da ga upozna i kada je boravio u njegovom centru, na svega 30 metara od Petrovićeve kuće.

Petrović je nagovarao mladića iz Makedonije da ne ide kod lekara i on je ubrzo umro
Kako kaže, kada pacijent izrazi želju da boravi u Petrovićevom centru, o ceni Miroljub govori isključivo preko telefona, kako ne bi ostao pisani trag. Uz poruku da brata "dovede u njegov centar", Miroljub daje i broj svog zaposlenog u centru u Petrovcu, u slučaju Biljane Jovanović, Milana C.

- Milana sam zvala po Miroljubovoj preporuci, a zatim dovela brata u centar, gde je on proveo šest dana. Tamo nas je dočekao Milan. Moj brat i on su trčali zajedno, cedili sokove, koristili tinkture... Pored Milana, u centru je bila i jedna mlada devojka, koja radi klistiranje pacijentima - dodaje Biljana.

https://www.blic.rs/vesti/drustvo/kako-je-sarlatan-miroljub-pleo-mrezu-oko-bolesnih-ljudi-azurno-odgovarao-na-poruke/jv0p2gg
« Poslednja izmena: 05. Feb 2019, 02:34:20 od Rammfan »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
Nije da mu pravim reklamu. Ima je odavno, ali ako je jedan sarlatan uspeo da prodje samo sa saslusanjem pored dva zvanicna dokaza sa smrtnim ishodom, sta ocekivati drugo od jacih?


https://www.instagram.com/p/Bs8_d1-gC7m/?utm_source=ig_web_button_share_sheet
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
nije on običan šarlatan. rekao je da penzije nekada nisu postojale, a i radio je video kolumne za informer.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
nije on običan šarlatan. rekao je da penzije nekada nisu postojale, a i radio je video kolumne za informer.

Da, pre dve godine za informer. Tako je i poceo da bude aktivan na youtube-u. Tesa sa Balkan Info ima dosta udela u njegovu promociju na ytu, jer je cesto gostovao kod njega dok mu je kanal jos licio na nesto iole ozbiljno. Posle reklama u Blicu za fakultete, pa na Happy kod Marica.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
A medicina je teška. Ne postoji savršen doktor, toliko je to opširno polje.

Nagledao sam se svih nivoa lekara.

Idealno student sa  vrh prosekom.
Tu ima onih kojij su baš talentovani za medicinu, i onih manje talentovanih ali opet prosek nije džaba.

Čak i kad si vrh, možeš da naučiš samo jednu specijalizaciju jer je preopširno. I vrhunski stariji specijalisti ne znaju potpuno druge specijalizacije, prosto ne mogu da znaju. Al znaju osnove medicine  i svoju spec.
Legende medicine su oni koji su znali solidno još 2-3 specijalizacije, pored svoje. Oni imaju spomenike po državi.
Al zato i jeste neophodna medicina kao sistem različitih specijalista!
Nadrilekari se nameću kao pojedinačno rešenje za sve!

Većina lekara, možda  samo prosečan i ako si samosvestan i savesan krivo ti što nisi bolji.
Trudiš se, umaraš od posla i istovremeno poslepodne učiš da budeš bolji. Recimo da sam ja tu negdje.
Propustio si dosta normalnih stvari u životu. Nije bilo puno druženja ni devojaka, ali jebiga to si hteo.
 
A ima i doktora koji su loši i svedno im je. Slabe su energije ili slabe savesti. Rade rutinski, neinspirisano ali eto okej.

A i ima  doktora i koji su naprosto ludi i veze s mozgom nemaju a kamoli sa nekom naukom. Al makar su pokupili neke osnovne stvari na fakultetu da baš ne ubiju čoveka. 

.....
I ispod svih tih nekako prihvatljivih nivoa je neko tipa Miroljub. I njemu narod veruje jer eto ima dobre opšte stavove.  Smile
« Poslednja izmena: 13. Feb 2019, 12:45:28 od Slagvort »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Da su bar ti opsti dobri :-)
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Gom Džabar

Zodijak Cancer
Pol
Poruke 22683
Mozda bi ga trebalo poslati u Albaniju, "da im pomogne."
IP sačuvana
social share
Србочетничко комунистички фашиста.

Koљем по кућамa.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Добра идеја, и они ће га прихватити лепо јер је љубио њихову заставу.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 8 9 11
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.07 sec za 18 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.