IN < - Poznati youtuber BakaPrase prouzrokovao stampedo medju tinejdzerima u Novom Sadu - >LO
(1/65) > >> :: Odgovori!
Autor: bluesoniq :
Popularni jutjuber Bogdan Ilić, poznatiji kao Baka Prase, juče je u tržnom centru u Novom Sadu izazvao opštu histeriju, gužvu i guranje, tako da je morala da interveniše policija i izvrši evakuaciju.

Vesti B92

Baka Prase, koji je uz nekoliko drugih jutjubera veoma popularan među mlađom generacijom, imao je zakazano pojavljivanje u tržnom centru, zbog čega su tineđžeri bukvalno napravili opsadu po hodnicima, želeći da što pre dođu do njega.
Gužva je bila ogromna, a Baka Prase je zbog navale na kraju morao da pobegne u toalet.

Videvši to, deca su pojurila ka toaletu u kojem je njihov ljubimac bio, usput vrišteći i lomeći izloge, a neka od njih su čak i pala u nesvest.

Na kraju je reagovala i interventna policija, koja je bila prinuđena da zatvori tržni centar i evakuiše posetioce.




I nekoliko presmesnih youtube clipova ovog mladog i perspektivnog avangardnog umetnika



Autor: YuWarez :
Перспективни авангардни уметник...
Autor: Anea :
Nista cudno.

Taj lik vec mesecima pumpa klince ko nenormalan nekim dramam i tracevima..
Autor: Raven_Claw3190900 :
Ако су ово тинејџери шта онда ови млађи раде.
Autor: bluesoniq :
Prvi put sam cuo o pojmu youtuber pre godinu dana kad mi je drugar pomenuo da im se neka rodjaka od 12 godina odusevljava nekim takvim.

Ima i onaj neki Mladja ili tako sto je popularan kod gamera. Proziva se sa caletom i zajedno prelaze neke igrice.

U sta ode ova nasa omladina. Mislim i mi kad smo bili mladji imali smo svoje neke fore i fazone, ali bar nisu bili debilni.
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana