IN < - Glasanje za najbolji automobil - >LO
(1/38) > >> :: Odgovori!
Autor: Miodrag_2003 :
E,pa,došao je i taj dan!
Sa zadovoljstvom mogu da otvorim ovu temu gde ćemo od sada,pa nadalje,birati najbolji automobil po kup sistemu,dakle,dnevnim duelima između dva automobila.
Za sada je plan da se od večeras do sutra u ponoć (Subota na Nedelju) održe pripreme,tačnije popunjavanje liste automobila koji učestvuju u prvom kolu ovog glasanja.Ja sam za početak ubacio neke,nalaze se na dnu ove poruke,a svaki predlog je dobrodošao i biće razmotren.
Maksimum je 32 modela,jer bi sve preko bilo besmisleno i dugo.
U ovom prvom kolu ćemo izbaciti tzv. "pickup" vozila poput Ford-ovog modela F150,ovakva vozila su planirana za drugo kolo,tako da njih nemojte slati.

Pre pisanja odgovora koji model predlažete da dodate,molim Vas da pročitate ovih par pravila ispod:
1.Nemojte ubacivati više od dva modela istog proizvođača (npr. nemojte da ubacujtete Mazda 2,5,323f itd.) Dakle,maksimum je dva po jednom proizvođaču.
2.Nemojte predlagati modele koji su "delimično" predstavljeni javnosti (npr. da se spoljašnjost ne vidi skroz,nego samo neki detalji).Ovde se glasa o modelima sa 100% vidljivim enterijerom i eksterijerom.
3. Najlepše Vas molim da nikoga putem poruka ne prisiljavate za koji model da glasa.Svako ima pravo da glasa za koji model želi.

Evo liste mojih modela na kraju,kao što je obećano:
1.Acura RSX
2.Mazda 5
3.Hyundai I 30
4.Renault Captur
5.Honda Civic
6.Mazda 3 (2007)
7.Ford Focus (Hatchback-2007)
8.BMW I3
9.Toyota Yaris (2018)
10.Dacia Logan (2005)

Autor: 1286zenabre :
Фина тема, само бих хтео да предложим ако могу слике тих аутомобила за нас тоталне лаике. Или ће то бити кад крене гласање у дуелима?
Autor: Miodrag_2003 :
Citat: 1286zenabre 18. Jan 2019, 22:42:55

Фина тема, само бих хтео да предложим ако могу слике тих аутомобила за нас тоталне лаике. Или ће то бити кад крене гласање у дуелима?

Dobro si predložio,ja sam i zaboravio da je najbolje vizuelno pogledati.
Slike su poređane po tome kako ide lista,što ne znači da je konačna.Ako imaš neki predlog,slobodno daj.
Autor: Odbojkaš :
Predlozi.......


Audi A8 55 TFSI, klip:





Porsche Macan 2018, klip:



Autor: fredikruger :
besmisleno je staviti zajedno logan i porse 
razdvojiti kategorije premijum marki i modela i marki i modela za obicne slepce
mislim kako logan da dobije porse osim po ceni vozila i odrzavanja i poreza i registracije ali se to negleda tako da ono glupo je pocinjati nesto bez definisanih pravila,kategorija i slicno

kia stonic

> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana