Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 13:57:25
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Titans - Nova DC serija  (Pročitano 4099 puta)
29. Dec 2018, 11:41:48
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1266
Titans is an American web television series that is released on DC Universe, based on the DC Comics team Teen Titans. Akiva Goldsman, Geoff Johns, and Greg Berlanti created the series, which features Brenton Thwaites as Dick Grayson / Robin, the leader of the Titans, alongside Anna Diop as Starfire, Teagan Croft as Raven and Ryan Potter as Beast Boy. Titans premiered on October 12, 2018, and its first season comprised eleven episodes. Ahead of the series' premiere, Titans was renewed for a second season.

A live-action series based on the Teen Titans entered development in September 2014 for the cable channel TNT, with Goldsman and Marc Haimes writing the pilot. The pilot had been ordered by December 2014, but never came to fruition, with TNT announcing in January 2016 it would no longer be moving forward with the project. In April 2017, it was announced that the series was being redeveloped for DC Comics' new direct-to-consumer digital service, with Goldsman, Johns, and Berlanti attached. Brenton Thwaites was cast as Dick Grayson in September 2017, and other series regulars were cast between August and October 2017. In May 2018, the spin-off series Doom Patrol was announced, which will pick up after the events of Titans.

« Poslednja izmena: 29. Dec 2018, 11:44:25 od Nbgd1988 »
IP sačuvana
social share
Samo jednu ljubav nemam :p
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
dc ima svoj striming servis,dizni krece, tu su netfliks,amazon,hulu,maksdom...
tako se kvalitet samo razvodnjava na vise servisa koji ljudi nece placati vec ce potegnuti za vpn koji im je jeftiniji i piciti torent
plus sto ti striming servisi imaju veliki problem u eu sto se tice prava emitovanja
pohlepa upropasti sve dobre ideje
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1266
da jbg
IP sačuvana
social share
Samo jednu ljubav nemam :p
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Prosek proseka. Ko oce da gleda Titane neka gleda staru "Teen Titans", ovo nema ni T od Titana i sluzi samo da proda striming servis. O autisticnim DC fenovima koji vicu kako je ovo nesto najbolje zato sto je "edgy" i Robin baci suriken nekom u oko i vice "Fuck Batman" da i ne govorim. Bolji razvoj karaktera imaju oni u "Arroversu" sa bednim zapletima nego ovi ovde.  Smile Svetla tacka je sto Tad Kastl iz BMS-a igra Hawk-a. I tolko otprilike.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
sto se tice superheroj serija erov,fles i legende je tesko trenutno nadmasiti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak
Pol
Poruke 1266
Prosek proseka. Ko oce da gleda Titane neka gleda staru "Teen Titans", ovo nema ni T od Titana i sluzi samo da proda striming servis. O autisticnim DC fenovima koji vicu kako je ovo nesto najbolje zato sto je "edgy" i Robin baci suriken nekom u oko i vice "Fuck Batman" da i ne govorim. Bolji razvoj karaktera imaju oni u "Arroversu" sa bednim zapletima nego ovi ovde.  Smile Svetla tacka je sto Tad Kastl iz BMS-a igra Hawk-a. I tolko otprilike.  Smile

hahaha da on je car najveći  Smile
IP sačuvana
social share
Samo jednu ljubav nemam :p
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Koliko DC zna da upropasti, ovo za sada nije lose...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 4859
Zastava Србија
Ма дајте ово шије оне геј феминистичке сплачине у које су се претвориле за три дужине. Одлична је прва сезона, једина замерка је што се види да су нас ускратили за право финале сезоне. ДЦ није Марвел, ово је најприближније стрипу од свих серија, наравно не рачунам анимиране.

Једва чекам наставак.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
meni su stripovi o super herojima sranje
nekako mi je to vise za serije sto crtane sto igrane
jebiga za mene su stripovi zagor,teks,mister no, dilan dog,alan ford(trenutno ga zivimo u Srbiji), martin misterija...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak
Pol
Poruke 29
Video sam trejler na Netflixu i stvarno izgleda do jaja Smile ali sta znam, sad kad citam ovde vidim da je pomesano malo Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
sta znam
posle prve epizode je meh
nesto sam u fazonu da me ti likovi uopste nezanimaju niti su mi interesanti pa sve cekam nekog pravog superheroja da preuzme
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 [Sve]
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 13:57:25
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Titans Nova serija

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.098 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.