Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 3 gostiju pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 167 168 170 171 ... 233
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Жута патка,крваве кошуље,1 од 5 милиона,ко зна шта...  (Pročitano 142895 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
niko normalan se time ne bi bavio osim ako ne mora...

pa evo ti sad zamisli da imas pristojan zivot...

i sad ces ti da ides da se macujes sa ludacima...

IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol
Poruke 2747
Aj ti uvedi demokratiju u siromasan narod... Siromasan materijalno najvise, ali i duhovno. Neobrazovan, neobavesten...
Siromasni su bili i ovi na zapadu kad su krenuli sa demokratijom i poceli da ukidaju moc monarsima i aristokratiji. Ipak demokratija je za civilizacije koje su na vrhuncu, a mi to nismo jbga pa to ti je. 
Ja sam sigurno 3-4 puta ovde retoricki postavio pitanje, a kako opozicija misli da oslobodi medije npr. Nigde ne videh i ne cuh objasnjenje kako misle da to urade, kad su vlasnici medija kao i oglasivaci skoro po pravilu u nekoj vezi sa vlastima. Kako misle da vlasnik medija koji se obogatio pod neregularnim uslovima dozvoli svojim novinarima da pisu protiv vlasti koja mu nabacuje profit Smile
Prva stvar bi trebalo da bude bukvalno izolacija vlasti od kapitala, jer kada budu videli da im vlast ne nabacuje kes, izgubice motiv da lazu narod da bi podrzali neku vlast. Plain and simple ...
Demokratija mora da se oslanja na kapital, inace nema od tog posla nista. Ako je kapital u vezi sa politikom ... ciao demokratijo. To jos niko od ovih "setaca" nigde nije rekao. Nego samo "mi bi slobodne medije", al rodjace kako, reci ti nama. A nudis neki sistem kao ...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Kad si u Rimu ponašaj se kao Rimljanin

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 20540
Zastava
Pa ovo je sistem koji su oni kreirali, taj medijski... hoćeš da pališ Pink danas, a mogao si da ga uništiš svakog jebenog dana dok si bio na vlasti...naknadna pamet...
IP sačuvana
social share
Da li i u političkoj sferi postoji kolonijalno potčinjavanje? Nekome se može i to pričiniti. Ali, kada Šreder ili Bler savetuju vladu, to nikako nije čin najcrnjeg ponižavanja nacije i ruganje žrtvama iz 1999. To nije ni tragična slika države koja je izgubila svako samopoštovanje. Ne, to je manifestacija mudrosti, dubokog političkog uvida i afirmacija realpolitike kakva nije viđena još od vremena kneza Miloša. Srbija je, nema sumnje, na pravom putu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Pink samo treba da plati porez i sve ce lepo da prodje,,,
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


'bem li ga

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9627
mob
SonyEricsson xperia m2
Pa ovo je sistem koji su oni kreirali, taj medijski... hoćeš da pališ Pink danas, a mogao si da ga uništiš svakog jebenog dana dok si bio na vlasti...naknadna pamet...

Oni kreirali  Smile Sloba, Tito, sloboda medija bila u jeku  Smile
IP sačuvana
social share
"Da je ustaša rođen u Srbiji bio bi četnik. Da je četnik rođen u Hrvatskoj, bio bi ustaša. Da je hrišćanin rođen pre 2500 godina u Grčkoj, verovao bi u Zevsa. Da je musliman rođen pre 3500 godina u Egiptu, verovao bi u Ozirisa. Vaša nacionalnost i veroispovest zavise od vremenskog i geografskog položaja na kojem ste rođeni. Nacije i religije su izmišljene da vas razdvajaju, da se zbog istih ubijate, a da se ratnoprofiterska bagra bogati na vašim jeftinim životima."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Vala bas. Da pametni odlucuju mozda bi ponudili pametna resenja. Gde bi smo onda bili?

A koji su to pametni ljudi ? Smiley
Fora je u tome sto ti i tebi slicni imate neku svoju filozofiju kako pametni ljudi izgledaju a to se kosi sa realnoscu.

Nasa zemlja ima bas taj problem sto nasu politicku elitu cine ti "Lazni" pametni ljudi..razni filozofi, istoricari, menadzeri, sociolozi, knjizenvici, psiholozi, geograficari, politikolozi, novinari, komunikolozi, ljudi koji su zavrsili jezike i ostali intelektualci koji ne vrede kurca i u samoj sustini ne znaju nista i nemaju nikakvo znanje Smiley

Drustvene nauke su uglavnom kurceve nauke i sluze da se ljudi njima "kavlifikuju" izmedju sebe i slicno i da masu diplomama i da 90% njih zavrsi na drzavnim jaslama.

Ljudi koji stvarno nesto znaju..a to je uglavnom medju tehnickim, tehnicko-tehnoloskim ili medicinskim naukama..ih ima taman toliko malo da ko da ih nema..a i sam krem medju njima odnosno najbolji u toj sferi se uglavnom bavi svojim poslom.

Ne razumes ti mnogo toga. Nit sam rekao da treba drustveni naucnici da vode drustvo nit sam rekao da iko ima odgovore zato sto je pametan i obrazovan.

Ali ta teza sa tehnickim naukama... Nisi cuo za salu: glup, gluplji, inzenjer? Jeste sala ali je tu sa razlogom. Znas li razlog?
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 27614
овај је победио,образован и није сирома Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


On my way!

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 638
Zastava Beograd
Poslednji SNS spot sa onom (da je nazovem blaže) kokoškom, Marijom Obradović  i nekim likom do nje koji prave sendviče za 19. April je krajnje bezobrazan i licemeran. Samo neka oni testiraju strpljenje opozicije,a vidim po nekim tvitovima manje poznatih ljudi da će do Petka dobiti instrukcije gde da naprave blokadu kako busevi ne bi došli u Beograd. Prokleti bili ti što prave sendviče,grešnici smo mi kao narod što smo tako potkupljivi! Šaka jada su oni!
A Mariju Obradović više ne smatram ženom,već ulizicom i provokatorkom. Nije dostojna tog svog mesta u stranci,nek' ide u domaćice,pa da se najede tih sendviča!
« Poslednja izmena: 16. Apr 2019, 14:47:10 od Miodrag_2003 »
IP sačuvana
social share
Najbolje tek sledi!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Pink samo treba da plati porez i sve ce lepo da prodje,,,

Плаћа ли ико порез у овој Србији? Било је да сви плаћају, само ето Ђоковић не плаћа него се крије у Монаку.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Evo, ja placam... x2
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 167 168 170 171 ... 233
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.