IN < - Izbacili me sa hrvatskog sajta zato šta sam Srpkinja! - >LO
(1/15) > >> :: Odgovori!
Autor: sneguljicaa5 :
Pozdrav! Nadam se da sam na pravom mestu, izvinjavam se ako nisam ali jednostavno moram da vam se požalim! Pre tri dana registrovala sam se na sajtu  jer mi se učinio zanimljivim.   Napisala sam nekoliko komentara na članke na sajtu i par postova na njihovom forumu.   Jako sam se iznenadila kada sam videla da su pobrisali sve moje komentare i postove a mene banirali bez da su dali ikakvo objašnjenje! Uveravam vas da nisam prekršila nikakvo pravilo foruma, nisam ništa loše pisala o nikome niti ikoga prozivala! Jedino šta mi pada na pamet je to da su me izbacili od tamo je to da je to zato šta sam pisala na srpskom.   Očito im srpski toliko smeta da baniraju svakoga ko se njime služi i brišu mu sve postove.   Jako sam uvređena i ne mogu verovati da jednu takvu stranicu vode ustaše i fašisti.   Ako mi ne verujete imam i skrinšatove toga šta sam pisala tamo kao dokaz i rado ću da ih ovde postavim.  
Autor: dabisha :
I meni se desilo slicno. Mada sam ja ipak napisao da su hrvatski i srpski isti jezik na nacionalistickom forumu.

Pretpistavljam da to nije nacionalisticki forum po sadrzaju i funkciji
Autor: vlastimir :
Dobrodošla kod nas 
Evo ovaj dabisha... je među najvećim anti-Srbima na forumu, pa ga niko ne banuje.
Autor: dabisha :
Apsolutno nisam antisrbin.

Samo ne volim glupi nacionalizam.
Neki prosvetljeni moze
Autor: 1286zenabre :
Брате, ако Власта каже да си анти-Србин... Мислим да је онда све јасно.

Иначе шта је чудно? Па они због писања на српском банују и накостреше се на њиховој википедији. Ако су такви на википедији, па што не би били на неком форуму? Српски језик виде као страни језик, страним језицима није место код њих и то је то, тако истребљују српски језик са својих форума и слично. Мада ово је јебени женски портал, и они се понашају тако, хаос...

Теби памет у главу па се учлани на ana.rs, јебо хрватске портале. А бурек није српски форум, јер како може да буде српски форум ако ти на њему Хрват каже "ајде Срби, јебавала вас ћирилица пишите латиницом као сав нормалан свет".

(сад ће дабиша да ми објасни како је тај Хрват био у праву)
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana