Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: hitno podneti peticiju za promenu imena "Crvena Zvezda" i "Partizan"  (Pročitano 24570 puta)
08. Dec 2005, 19:38:36
Ucesnik diskusija


no text

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 134
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z 600
Smatram da je bruka da se na srpskim stadionima i dalje skandira udbasko - komunistickim tvorevima pod arhaicnim, komunjarskim imenima crvena zvezda i partizan ! ! ! ! !

stigla je (satro) demokratija, svi smo se sa gnusanjem distancirali od simbola komunizma i stare jugoslavije, kao sto su tito, hhimna, grb, zastava, socijalizam, itd.

odjednom, srbija postaje prepuna chetnika, svima je bar desetak clanova uze u sure familije ratovalo u ravnogorskom pokret, a cica draza postaje miliji od pravog, biloloskog dede. . . Partizana, naravno , u srbiji ni od korova. Kao da ih nikada nije ni bilo? ? ?

i gle cuda, u opstem pljuvanju po svemu starom i retrogradnom, svemu sto mirise na komunizam, opstaju
imena fudbalskih klubova, kakva postoje jos samo u severnoj koreji. . . . Crvena zvezda i (jos gore) partizan.

srbi ponovo dokazuju da su ipak duboko u sebi crveni (zadnji su se u evropi odrekli socijalisticke partije), i nesvesno daju svetu do znanja da ce crvrna zvezda uvek sijati blizu nasih toplih komunistickih srca, a da i potomci najljucih chetnika s ponosom nose ime partizana na usnama, i pronose slavu tih boraca za slobodu sirom sveta.

tuzno, da nije smesno. Zasto se ti klubovi ne bi zvali, npr: orlovi, bg zvezde, . . . . . . . .
ipak smo svi mi pomalo partizani sa petokrakama do srca , zar ne? ? :peace:



[Edit by SerbianFighter: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]

(02. May 2007, 21:41:26)
« Poslednja izmena: 08. Dec 2005, 21:47:11 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
ma da....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Krajnje beznadezan


Ne za gomilom vec za pravdom.

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 11066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
O Boze Smile

Zamisli derbi od sledece sezone Orlovi BG protiv Bg Zvezda Smile Smile

Zasto uopste menjati? To je proslost voleli mi nju ili ne...Ni CSKA iz Moskve nije promenio ime,pa zasto bi ga  mi menjali posle 60 godina Smile
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


I kada ne budes prvi ti i kada se cuju zvizduci

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 4720
Zastava yu
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson p900
Onog trenutka kad promene ime nasem Partizanu,moja ljubav prema tom klubu prestaje.Ne iz politickih razloga,vec iz jednog jedinog---od kad znam za fudbal i navijanje znam samo za Partizan.
Isto tako ne bih voleo ni da Crvena Zvezda promeni ime.
Ne bi to vise bilo,to !
IP sačuvana
social share
Edit by SerbianFighter: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil WWW Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Blago kuci koju zaobidjem :D

Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5996
Zastava Tako blizu a tako daleko
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
mob
Nokia 6130
prvo. da nije bilo "crvenih" nikada nebi zvezda ni postojala..ni stadion ni nista..
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Svedok stvaranja istorije


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 29267
Zastava Beograd
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.51
FK BjekaZeka vs FK Piksi..
IP sačuvana
social share
You can't get unfamous. You can get infamous but you can't get unfamous.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


no text

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 134
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z 600
Citat
o boze Smile

zamisli derbi od sledece sezone orlovi bg protiv bg zvezda :p Smile

zasto uopste menjati? To je proslost voleli mi nju ili ne. . . Ni cska iz moskve nije promenio ime,pa zasto bi ga mi menjali posle 60 godina Smile
pa vidi. . . . . . Moskva mi bas i nije neka adresa. . . . . . . Ali cak ni u moskvi, nema tima koji se zove krasnaja zvezda ili komsomolac Smile. . . . . . .
samo srbija fura jos taj fazon. . . .
i jaki su ti navijaci koji bi prestali da navijaju za klub, samo zbog promene imena. . . . Sta da se zvao heroji udbe? ? ? ? ?
i dalje bi obozavali ime? ?

malo mi muka od te demagogije. . . . Satro svi pravoslavni vernici, pa jos i ravnogorci, a svi obozavaju partizansko ime crvena zvezda. . . . Smile



[Edit by SerbianFighter: Pisanje teksta velikim slovima [ALLCAPS] zabranjeno Pravilnikom Burek Foruma. Koristite blagodeti formatiranja teksta ako zelite nesto naglasiti!]
« Poslednja izmena: 08. Dec 2005, 21:47:26 od SerbianFighter »
IP sačuvana
social share
ma da....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Apple iPhone 3Gs
Центральный Спортивный Клуб Армии -CSKA

To znachi da je klub osnovala armija.



CSKA-Sofija



CSKA Moskva
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Svojevremeno je gradonacelnik Rima pozvao gradonacelnika jednog naseg grada u posetu... kako to ide pozvao ga je u obilazak grada... pokazujuci spomenike uz svaki je davao opise a neretko su oni bili vezani i za tamne periode istorije italije, bilo u doba fasizma, bilo pre... na pitanje naseg coveka kako/zasto to nisu porusili odgovor je bio "Da je svaka vlast menjala / rusila sve sto su protivnici pravili, ja vama danas ne bih imao sta pokazati".
Crvena Zvezda je uvek bila i ostace Crvena Zvezda, ako promene ime kluba pljunuli su po svemu onome sto su pravili decenijama, Partizan to vec radi izmenom time sto navijaci potenciraju promenu grba tj skidanje zvezde iz sredine.  Ako francuzi mogu imati Crvenu Zvezdu, ne vidim zasto neki iskompleksirani zatucani Srbin ima nesto protiv toga imena.
Ni jedan narod koji nesto vredi ne brise i ne skriva svoju istoriju, ispravlja greske koje je pravio, ali ime kluba svakako nije greska.
Ko je toliko opterecen prosloscu treba lepo da se ili odseli ili da promeni tim za koji navija.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 6212
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
Setite se kako se zavrsio pokusaj da Dinamu promene ime
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.096 sec za 19 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.