Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 01:19:10
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Uhapšen Ante Gotovina  (Pročitano 32187 puta)
Ucesnik diskusija


no text

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 134
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z 600
Ja cu kratko......OK je sto je Gotovina uhapsen....da li je kriv, videcemo...mislim da jeste zlikovac...

Problem je sto su nas Hrvati opet nasamarili, onako latinski....

Vidi sad ovo...hapse Antu ni manje ni vise nego na Kanarima...u restoranu, jede skampe u armani odelu....cool...ko Dzems Bond...

A nase ce pacenike da uhapse u nekoj pecini, na vrh planine , u sred neke vukojebine...
Nije u redu...nije ni medijski dobro....

Zato, skupimo pare za Karadzica i Mladica, posaljimo ih na Havaje...nek ih tamo hapse, onako ko smekere, sve sa daskom za surf.....to je u nacionalnom interesu
IP sačuvana
social share
ma da....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Yo sere grasun, pero no soy grosero

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
@tralala

Hoces da kazes da neko prisilno regrutuje ubice koje kolju starce Srbe povratnike ili cak Srbe Dalmatince koji nikad nisu napsutali Hrvatsku.

Ovakve logorejicne tirade zamagljuju sustinu. Naravno, ustase jesu pobile preko 600.000 Srba na teritoriji NDH, cije pravne naslednnice su jednako Bosna i Hercegovina i Hrvatska, ali za to tebe licno niko ne smatra odgovornim.

Pa ni za to sto odbijas da priznas tu brojku i zanosis se besmislicama o "nekoliko desetina hiljada" toboze "antifasistickih zrtava" Jasenovca (pretpostavljam da implicirate da su Srbi izuzetno pametna, sposobna nacija cim su postajali antifasisti vec sa 3 ili 4 godine zivota, jer toliko su godina imale neke od "antifasistickih zrtava").

Smatram te, medjutim, odgovornim sto ignorises sustinu hrvatskog samo-definisanja iskljucivo per negationem koje rezultira unistenjem paradigmaticnog "Drugoga".

Hrvat je danas (i od 1918.) ne-Srbin, kao sto je kad je Horvatmegye bila provincija Ugarske on bio ne-Madjar. A to jeste razlog da se i danas u vasem Ustashistanu (takodje poznatom i kao Hrvatska) starci i starice Srbi ubijaju samo zato sto su Srbi.

Procitaj Suvarovu knjigu koja govori o 1,5 miliona Srba u Hrvatskoj i o proteranih 400.000 samo u poslednjem ratu. Ja mislim da Suvar nije Srbin. A to sto jeste bio komunista -- nije jedini. Bio je i Tudjman koji vas je odveo u neofasisticku nezavisnost.

1. Logorejična tirada beats the hell out of tupavog ponavljanja pojmova čija je  definicija davno bila ostavljena priučenim povjesničarima i demagozima - da, duge rečenice i duga objašnjenja i propitkivanja uvijek "zamućuju" i "omekšavaju" stvar, treba se izražavati kratkim,  preferably guturalnim glasovima, u jednostavnim naredbama, koje "narod voli" jer mu je sve ostalo teško pojmiti. Isto tako treba ponavljati "uvriježene" termine "ustaša" i "četnik" sa svim pripadajućim konotacijama koje su davno postavljene, bez njihove revizijie, up-to-datea, ili kritičke analize - ono što ti ovdje na učen način ponavljaš ima istu poruku kao i bilo koji primitivan usklik mržnje : "Ubij, jer je on ZLO!"
KAd sam govorio o prislinom regrutiranju, govorio sam o prislinom regrutiranju topovskog mesa, a ne ubojica - njih ne treba prisiljavati da krenu sa oružjem na nevine, oni namirišu sranje u zraku i uvijek su za to spremni.

2. Bosna i Hercegovina i Hrvatska nisu pravne nasljednice NDH,  R. Hrvatska je pravna nasljednica SR Hrvatske, bivše jugoslavenske republike utemeljene AVNOJ-em i ZAVNOH-om: to što si to sladostrasno  istaknuo znači da si usvojio i  (preuzeo) neoustaški diskurs, čega bi mene bilo sram, iskreno rečeno.

3. Nisam govorio o Jasenovcu niti o brojkama - činjenica koju svi znaju i koja je davno i objektivno utvrđena je da je najveći dio žrtava logora bio CIVILNI i nevin (o tome nema nikakvog spora, o tome samo vole sporiti revizionisti, i - evo - ti)

4. Ne smatram se odgovornim za "ignoriranje suštine hrvatske samo-definiranosti per negationem" - tko se negacijom definira (a ima ih fala bogu) nek ide njemu na dušu, ja ću samo znati zašto to čini -  to je  LAKŠE.

Lakše je ne "smućivati". Lakše je nego se pozitivno odrediti, jer pozitivno određivanje zahtijeva reviziju svih mitova, pa onda možda naletiš na govno, pa ti bude teško, pa si zbunjen i nesretan.

Lakše je naglas reći "ja nisam peder", i ne razbijati sebi glavu zašto osjećaš organsku potrebu da pipkaš dječake.
Ili kao što je lakše reći "ja sam obrazovan, vidi me kako lijepo govorim", pa ne razbijati glavu zašto osjećaš organsku potrebu da mrziš i da se gadiš cijele jedne nacije, i zašto o njoj voliš sudit na osnovu selektivnog čitanja povijesti i obilja generalizacija.  Džabe onda obrazovanje kad je  rezon isti kao i prosječnom trogloditu bez škole. I njemu je definitivno tako lakše.




@Dunavac - riječ "lik" je bila upotrijebljena za Zigija koji se prvi nadopisao ispod Asmira
IP sačuvana
social share
***Porteño de ley***
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Yo sere grasun, pero no soy grosero

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Dodatak:

Možda sam idiot, ali zar nitko osim mene ne vidi ništa inherentno loše u tezi: "Oni (umetni naciju) su generalno gledajući loši/zli/glupi/ubojice, ali evo, imam baš jednog prijatelja/susjeda/kuma, njihov, ali  dobar čovjek"?

Svak od nas ima svog "dobrog Židova", jel?


Pretpostavljam da nemogu kriviti nikoga zbog takvog razmišljanja, tako nas poluinteligenti uče već generacijama. Počevši od zatucanih roditelja.
I vrlo se teško natjerat da razmišljaš drukčije od gomile, makar za nijansu, a ko što rekoh ranije, izgleda da čovjek voli "da je lakše", da ne umara mozak, savjest i dušu.
Naročito naš, 'narodski' čovjek. To mu, ko, dođe neka vrlina, kvaliteta: "Pripadati"

U jednoj stvari sam se uvijek slagao sa starim ćelavcem Benitom - "narod je stado ovaca".
Ima par dobrih, par zlih, većina je tupa i samo slijedi, blejeći. Zaprepašćuje koliko je intelektualaca među njima.
Well, možda i ne zaprepašćuje.
I majmun s pištoljem može biti revolveraš.
I zatucana ovca koja voli i uživa slijediti glasnijeg i jačeg od sebe može imati visoko obrazovanje.

Pa je onda "narod dobar" ili je "narod - ubojica".. Ovisno o okolnostima.

Ja sam ustvari mizantrop
Smile
IP sačuvana
social share
***Porteño de ley***
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Easy rider .::Akinnen::.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 658
Zastava Zagreb - JAR
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
Gotovina kad je uhicen nije licio uopce nekom romanticnom liku iz romana vec kao neki olinjali glumac iz Hollywooda, tako da ti sve pada u vodu. Jedino mjesto uhicenja - Kanari spasavaju stvar  Smile
IP sačuvana
social share
Certamen bikini-suicidus-disci mox coepit?
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput tuum saxum immane mittam.
Burek member since: 05. Okt 2005
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


no text

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 134
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z 600
Ok.....postujem....
Ali, ne napisa mi ni jedan hrvatski forum....ajde pomozi drugu....daj neku adresu
IP sačuvana
social share
ma da....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Easy rider .::Akinnen::.

Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 658
Zastava Zagreb - JAR
OS
Windows 98
Browser
Mozilla


[Edit by marniko82: Svaka poruka cija je svrha iskljucivo reklama komercijalnih sadrzaja, drugih foruma, drugih sajtova krsi Pravilnik Burek Foruma, i bice cenzurisana i reciklirana.]  Smile
« Poslednja izmena: 20. Dec 2005, 16:05:13 od marniko82 »
IP sačuvana
social share
Certamen bikini-suicidus-disci mox coepit?
Catapultam habeo. Nisi pecuniam omnem mihi dabis, ad caput tuum saxum immane mittam.
Burek member since: 05. Okt 2005
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


no text

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 134
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
SonyEricsson z 600
 Smile   Smile
IP sačuvana
social share
ma da....
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


主天下

Zodijak
Pol
Poruke 2225
Zastava in the back of your mind ;-)
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 1.0.7
@tralala
1. Logorejična tirada beats the hell out of tupavog ponavljanja pojmova čija je  definicija davno bila ostavljena priučenim povjesničarima i demagozima - da, duge rečenice i duga objašnjenja i propitkivanja uvijek "zamućuju" i "omekšavaju" stvar, treba se izražavati kratkim,  preferably guturalnim glasovima, u jednostavnim naredbama, koje "narod voli" jer mu je sve ostalo teško pojmiti. Isto tako treba ponavljati "uvriježene" termine "ustaša" i "četnik" sa svim pripadajućim konotacijama koje su davno postavljene, bez njihove revizijie, up-to-datea, ili kritičke analize - ono što ti ovdje na učen način ponavljaš ima istu poruku kao i bilo koji primitivan usklik mržnje : "Ubij, jer je on ZLO!"
KAd sam govorio o prislinom regrutiranju, govorio sam o prislinom regrutiranju topovskog mesa, a ne ubojica - njih ne treba prisiljavati da krenu sa oružjem na nevine, oni namirišu sranje u zraku i uvijek su za to spremni.

2. Bosna i Hercegovina i Hrvatska nisu pravne nasljednice NDH,  R. Hrvatska je pravna nasljednica SR Hrvatske, bivše jugoslavenske republike utemeljene AVNOJ-em i ZAVNOH-om: to što si to sladostrasno  istaknuo znači da si usvojio i  (preuzeo) neoustaški diskurs, čega bi mene bilo sram, iskreno rečeno.

3. Nisam govorio o Jasenovcu niti o brojkama - činjenica koju svi znaju i koja je davno i objektivno utvrđena je da je najveći dio žrtava logora bio CIVILNI i nevin (o tome nema nikakvog spora, o tome samo vole sporiti revizionisti, i - evo - ti)

4. Ne smatram se odgovornim za "ignoriranje suštine hrvatske samo-definiranosti per negationem" - tko se negacijom definira (a ima ih fala bogu) nek ide njemu na dušu, ja ću samo znati zašto to čini -  to je  LAKŠE.

Lakše je ne "smućivati". Lakše je nego se pozitivno odrediti, jer pozitivno određivanje zahtijeva reviziju svih mitova, pa onda možda naletiš na govno, pa ti bude teško, pa si zbunjen i nesretan.

Lakše je naglas reći "ja nisam peder", i ne razbijati sebi glavu zašto osjećaš organsku potrebu da pipkaš dječake.
Ili kao što je lakše reći "ja sam obrazovan, vidi me kako lijepo govorim", pa ne razbijati glavu zašto osjećaš organsku potrebu da mrziš i da se gadiš cijele jedne nacije, i zašto o njoj voliš sudit na osnovu selektivnog čitanja povijesti i obilja generalizacija.  Džabe onda obrazovanje kad je  rezon isti kao i prosječnom trogloditu bez škole. I njemu je definitivno tako lakše.

Pretpostavicu da kad koristis rec "ti" to cinis u nekakvom 19-vekovnom samozadovoljnom, kvazididakticnom -- dakle neprimerenom ozbiljnoj komunikaciji -- smislu koji znaci "bilo ko",

jerbo se to na mene ne moze direktno odnositi, jer svakako ne idem okolo govoreci "ja nisam peder" ili "vidi me kako sam obrazovan, pa lepo govorim" -- a vec "lijepo" ne bih izgovorio nikad.

Sto se tice odbojnosti prema guturalnim glasovima -- najtipicnijim za arapski i hebrejski, premda ih doduse imaju i holandski i kineski -- morao bi da se zapitas zasto ti najvise smetaju glasovi koji obelezavaju Semite.

Bosna i Hercegovina i Hrvatska jesu naslednice NDH preko bivsih socijalistickih republika sa istim imenom.

A sto se tice "civila" u Jasenovcu, ti civili imaju nacionalnost, i to u vise od 85% srpsku (a u onih ostalih 15% ima i Jevreja, i Roma, pa tek onda i nesto malo Hrvata). A ti to i dalje zamagljujes besmislenim kvazi-antinacionalnim mlacenjem prazne slame.

Pretpostavljam da ti je jako tesko da napises da su ti civili bili prevashodno Srbi i da ih je skoro 20% bilo mladje od 18 godina jer bi to znacilo istinsko emotivno suocavanje sa sopstvenim fasistickim -- nikad denacifikovanim -- nasledjem.

Lakse je iz lazne racionalnosti omalovazavati ubistvo koje su pocinili dedovi miliona danas zivucih Hrvata u Ustashistanu (takodje poznatom i kao Hrvatska) kao nekakve "civile" pobijene od nekakvih "prinudno regrutovanih".

Odvratno je to sto cinis. Ali, ti ocigledno nemas stida. Tja... tvoj problem. Ne znam samo sta trazis ovde? Ne ocekujes valjda da neko prihvati tvoje pseudopomirljive baljezgarije cija je jedina namera da se omalovazi stravicnost genocida nad Srbima -- i zaista i pravog holokausta, jer lesevi dece su spaljivani -- koji je sprovela hrvatska drzava. Ta ista o kojoj ti govoris kao o necemu sto ima prava da postoji. Ali dace Veliki Bogovi ne jos za dugo.

 
 
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Yo sere grasun, pero no soy grosero

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 1066
Zastava
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
 Smile

O Bože!

al ajde:
redom:

1. Evo, napisat ću: civili su bili prevashodno Srbi i skoro 20% ih je bilo mlađe od 18 godina.
Sad sam se emotivno suočio sa vlastitim fašističkim -- nikad denacificiranim -- nasljeđem. Da upotpunim suočavanje sa vlastitim nacističkim nasljeđem, dodat ću da je među civilima bilo i mnogo židova, i Roma, žena i djece, koji su ubijani na najokrutniji mogući način.

2. BiH i Hrvatska NISU nikakve pravne nasljednice NDH jer NDH nitko nije pravno priznao osim 3. Reicha koji je zatrt, pa se valjda njegovo pravo nemože uzeti u obzir na međunarodnim sudovima kao pravovaljano.

3. Većina "dedova" je pobijena ili je podvila rep pa zbrisala 45-te, a njihova unučad koja se rodila 70-tih, 80-tih i 90-tih spremno pristaje pronositi grijeh svojih dedova u 21. stoljeće, a i dalje. Evo, svi skupa ćemo se za to postarati.

4. Inače, obožavam slušati pjevne guturalne glasove arapskog i hebrejskog (i pokušavao sam malo učiti arapski svojedobno). Malo mi se manje sviđaju nizozemski i kineski, ali de gustibus...
Ne uživam pretjerano slušati domaće guturalne glasove koji su 90-tih znali vrlo glasno dopirati sa TV-ekrana, političkih skupova i većine govornica, ali ne zbog glasova samih, nego zbog onog što su, mučeći se s dikcijom i sintaksom, pokušavali izreći.

5. Da, znam, odvratna sam ličnost. Nemam stida, naročito kad popijem malo.
Ovdje tražim razumnog sugovornika, našao sam ih nekoliko dosad, ali još nijednog iz Kine.
I tražim respect, ali, da parafraziram našeg tvorničara čokolade Kraša "od tebe ne, nit bi ti ga dao".
Možda bih samo zatražio od tebe pravo na postojanje.
Ili radije, zatražit ću to od velikih bogova

Gudbaj

IP sačuvana
social share
***Porteño de ley***
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
OS
Windows 98
Browser
Mozilla
mob
Apple iPhone SE 2020
Prodavci na zagrebačkom buvljaku mlate pare na uhapšenom generalu

U modi su majice s likom Gotovine

Bogatiji Zagrepčani razgrabili zalihe španskog vina "marke de saseres" iz 2002, koje je begunac pio na Kanarima

ZAGREB - Na zagrebačkom buvljaku Hrelić za apsolutni "modni hit" ovih dana slove majice s likom generala Ante Gotovine, koji je nedavno izručen Haškom sudu. Majice imaju i simbolične natpise poput "Pogled na nezahvalnu Hrvatsku" i "Heroj, a ne zločinac".

Bogatiji Zagrepčani pokupovali su sve zalihe uvezenog španskog vina "marke de saseres" iz 2002, koje je pio Gotovina kada je 8. decembra uhapšen na "poslednjoj večeri" u luksuznom hotelu na Kanarima. Iako je boca tog vina, po ceni od oko 28 evra, prilično skupa za hrvatske prilike, trgovci tvrde da je sve rasprodato, jer "svi hoće da piju vino koje je pio omiljeni general".

Ratna udruženja organizovala su i slanje božićnih i novogodišnjih čestitki Gotovini u Hag. Prve čestitke već su napisane i poslate iz Dubrovnika, a slične akcije najavljene su i u drugim gradovima. Da se pomogne Gotovini apelovano je i u emisiji HTV-a "Brisani prostor", koju uređuje Goran Milić, nekadašnji jutelovac. On je uputio javni poziv građanima i zapitao se koliko bi novca za pomoć Gotovini moglo da se prikupi kada bi svaki građanin Hrvatske uplatio "samo" 50 kuna (šest evra).

Izračunato je da bi ta svota novca bila dovoljna za sređivanje "ogromne ratne arhivske građe", koja se odnosi na optužnicu protiv Gotovine. Grčki list Ta nea objavio je juče, javlja Beta, da je telefonski razgovor Gotovine i biznismena Hrvoja Petrača, uhapšenog krajem avgusta u Grčkoj, omogućio policiji da ga pronađe i uhapsi u Španiji. Taj razgovor omogućio je grčkim službama da mu uđu u trag.
   

Hladan, elegantan i proračunat

Uhapšeni ste. Ante Gotovina? - Da. - Uhićeni ste..., glase reči koje su na engleskom jeziku razmenili pripadnik posebnog odeljenja španske policije i Gotovina u toku hapšenja u hotelu na Tenerifama, prenosi zagrebački Večernji list pisanje madridskog dnevnika ABC koji je objavio intervjuu sa španskim agentima koji su uhvatili haškog begunca. Agenti su ispričali i da Gotovina nije bio iznenađen. Pre je izgledao kao da očekuje dolazak policije. U toku leta Tenerife - Madrid, Gotovina je bio "hladan, elegantan i proračunat", kazao je jedan od specijalaca koji su ga pratili. - Pitao je samo jedno šta će mu se dogoditi... Sebe ne smatra ratnim zločincem. Argument mu je bio taj da u ratu i na okupiranom području niko ne može da kontroliše vojsku od 80.000 ljudi, otkriva jedan od Španaca. Gotovina je pred španskom policijom negirao da se ikada skrivao u franjevačkom samostanu.
      

Izvor: Glas Javnosti \ Srna
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 13 14 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 01:19:10
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.