Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Лидл и Шпар доносе и упола ниже цене у Србију  (Pročitano 19644 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Лидл се гузи ево 2-3 године никако да се поотвара, а за тај Шпар ће се вероватно чекати још 10. Smile

За Лидл сам иначе чуо да није нешто посебан толико, а за Шпар да је бољи.

kilo gaude 4.5 evra ja navato i za 3.20,a kod nas kad navatas za 9 evra tuces se u dupe pa sad sta ja znam dal valja il nevalja

То је у Њемачкој фреди, лако ми је за тамо, али чуо сам да у Хрватској није ништа посебно. Тако да не требамо да се надамо превише јбг.

Ја само очекујем да овде у мом комшилуку бар поједе Дис смрдљиви, најгори супермаркет убедљиво.
« Poslednja izmena: 30. Sep 2018, 17:22:11 od 1286zenabre »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
to je njihova robna marka sto bi je prodavali kod nas skuplje nego u nemackoj  Smile
ko mi se sad nadje pamet i pocne da sere o kvalitetu opalicu ga smrdljivom carapom u glavu jer je daleko kvalitetnije od onoga sto nam podvaljuju matijevic i zlatiborac ubedljivo
i to je do jaja kod njih imas top proizvod i njihovu robnu marku i to je to primer nutela i njihov krem ili tomi majonezi i senfovi i njihova marka... u prncipu meni je njihov krem prejebo nutelu za tri koplja
akcije su im super i bukvalno te nedelje mozes da se prehranis od proizvoda na akciji bez problema i da nebudes nicega zeljan kilo lazanje 3 evra redovna cena
ako bude tako bice super al sta onda lopovi iz idee,maksija,univera...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Видећемо...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Vidim spominje gaudu vise puta ja mislio to neka mesna preardjevina.
Pogledah nutritivni sastav za ta govna i za nutelu  Smile
Jel Nutela namenjena za ljudsku upotrebu  Smile

Elem, ja ne znam sto mi dozvoljavamo da nam Lidl i Spar smrde u Srbij..ali avaj.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Poznata licnost


Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 4310
Drug doneo iz irske (radi u aldiju) cokolade, dairy milk (to su njihove najpopularnije) i ocekivao sam da cu doziveti orgazam posto uvek citam kako je tamo sve 32 puta kvalitetnije, nista, bljak, pece koliko je slatko. Da sam zatvorio oci ne bi provalio dal je najlepse zelje, milka iz radnje, milka sa pijace ili cokolada iz irske
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Па шта ти сад значи последња реченица, је ли ту негде по рангу са тим чоколадама које си набројао? Или ти једноставно волиш горче чоколаде? Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
samo lud covek moze da misli da je vrhunac uspeha kad ti je glavna stvar otvaranje prodavnice koja se proslavila po optimizaciju kupoprodaje... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 5782
mob
Samsung Galaxy S2
Ja ipak mislim da to ne treba dozvoliti.

Prednost treba dati domacim investitorima marzarima.

Zasto nesto da bude jeftinije kada moze skuplje.

Ovako se "izvlaci" kapital iz Srbije.

...

...

...

 Smile
« Poslednja izmena: 01. Okt 2018, 11:29:57 od system_v_r5 »
IP sačuvana
social share
I have ... a cunning plan. It's as cunning as a fox who's just been appointed Professor of Cunning at Oxford University.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Лидл се гузи ево 2-3 године никако да се поотвара, а за тај Шпар ће се вероватно чекати још 10. Smile

За Лидл сам иначе чуо да није нешто посебан толико, а за Шпар да је бољи.

Lidl je prakticno Tempo.

E, sad... ono sto je zanimljivo je da ce verovatno doneti neke brendove na nase trziste i, ono sto mene zanima, male kucne aparate... npr. Nutribullet koji je white-label proizvod, kod nas kosta 150e, kod njih 39e Smile

Philadephia sir... o kome svi nesto pricaju u nekim receptima... kod njih je 1.2e (Grcka, da ne bude zabune) ... kod nas 360 dinara u Maxiju... Zajebi, obican krem sir... pa nema boga da mi imamo 2.5 puta bolji standard od Grka...  Smile

U stvari, ako cemo iskreno... mene samo i zanima njihov dolazak zbog tog blendera  Smile

« Poslednja izmena: 01. Okt 2018, 12:23:18 od Anea »
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 30
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.