IN < - Polovni bicikli iz inostranstva - >LO
(1/1) :: Odgovori!
Autor: 1voki2 :
Nedavno sam kupovao polovan bicikli i bio svedok u tom vremenskom periodu kako se lepo prodaju.
Volim biciklizam i sam sam ponekad popravljao i sredjivao raznorazne bicikle.

Pade mi na pamet da krenem da ih preprodajem takodje.
Ali stvarno nemam blage veze odakle donose u kupuju te polovnjake. Gledao sam na oglasima u Nemackoj i Holandiji ima svasta ali je tesko da se sve to moze kupiti u nekom razumnom vremenskom roku.

Jel ima neko neku informaciju ili neki savet gde je najbolje da se nabave ti polovnjaci.

Autor: inicio :
kina...
Autor: gottago :
https://www.youtube.com/results?search_query=kradja+bicikla
Autor: 1voki2 :
pa sta predlazes da idem da kradem po Evropi bicikle
Autor: chelavi1 :
Citat: 1voki2 20. Sep 2018, 15:13:57

Nedavno sam kupovao polovan bicikli i bio svedok u tom vremenskom periodu kako se lepo prodaju.
Volim biciklizam i sam sam ponekad popravljao i sredjivao raznorazne bicikle.

Pade mi na pamet da krenem da ih preprodajem takodje.
Ali stvarno nemam blage veze odakle donose u kupuju te polovnjake. Gledao sam na oglasima u Nemackoj i Holandiji ima svasta ali je tesko da se sve to moze kupiti u nekom razumnom vremenskom roku.

Jel ima neko neku informaciju ili neki savet gde je najbolje da se nabave ti polovnjaci.



Ono sto ja znam, a imam poznanika koji je jedno vreme dovlacio iz Holandije - njemu je tamo sestra kupovala i lagerovala. On ode - pokupi ih, doveze ovamo, malo sredi i preproda.
Vise je radio polovne koji se tamo kupe jeftino, ali je kupovao i dovlacio nove, po porudzbini.
Fino je zaradjivao.
Kakvu je trasu imao, koga je i da li je placao da mu to ocarine ili ne - to vec ne znam, ali znam da je to godinama radio, mislim da radi i sada.
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo