Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Verovali ili ne moja porodica vodi sudski spor koji traje vise od 44 godine  (Pročitano 14286 puta)
21. Avg 2018, 10:39:52
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 70
Verovali ili ne u Sremskomitrovackom sudu moja porodica vodi sudski postupak vise od 44 godine sa manjim prekidima a procesu se ni ne nazire kraj ma da ovaj sud pokusava na sve nacine da ga privede kraju i to na moju stetu unistivsi me i finansijski a bogami i psihicki.Otac mi je umro a nije docekao kraj sudjenja a majku su mi dva puta hitna kola odvozila iz suda da bi joj pruzila lekarsku pomoc.Predmeti koje sam trazio na uvid su sakrivani od mene i sud me je slao u Arhiv Srema a ovi me upucivali nazad govereci mi sto vas salju kod nas kad dobro znaju da je to kod njih.I naravno kad bi sudijama zatrebao taj predmet on bi se pojavljivao a kad bi zatrebao meni na uvid njega nema...cak imam i napismeno da se taj predmet ne nalazi u sudu.A taj predmet je sam pocetak sudjenja 1973 godine i krili su ga ko zmija noge dok ja sam nisam uspeo da ga nadjem u sanduku na tavanu koji je pripadao mojoj babi......pun je nelogicnosti...nepravednih presuda i slicno...ali eto slucajno je zastareo....druga stvar osoba sa kojom vodim sudski postupak je pravosnaznom sudskom presudom upisana na nekretninama i to na jednoj u 33/108 dela a na drugoj u 33/216 delova ali eto posto je tada katastar bio u sudu slucajnom greskom su toj osobi povecani delovi i to na prvoj nekretnini u 33/72 a na drugoj u 33/144 svako ko se razume u razlomke shvatice....i tako upisano u katastar i naravno zastarilo....slucajno sta da se radi....tako da ja sad imam dve pravosnazne sudske presude za javnu prodaju nekretnina jednu u jednim a ovu noviju u drugim suvlasnickim delovima....ma kod nas se sve moze.I sad na kraju otkrivam ono najglavnije...nedavno saznajem da toj osobi sa kojom vodim parnicu i koju sud tretira kao cerku mog pokojnog ujaka u izvodu izmaticne knjige uopste nije ni upisano ujakovo ime vec rubrika ime oca stoji prazna tako da ona ni ne moze biti njegov naslednik....taj izvod sam hteo da predam jednoj sudiji cije cu ime mozda posle i reci a ona mi je odgovorila da to ne sme da uzme...zasto ne sme ..i od koga ne sme?Ovako bih mogao celu knjigu napisati.....al za pocetak samo osnovno i za sve sto sam napisao imam dokumentaciju i govorim istinu i spreman sam da snosim posledice ako sam sta slagao....tako radite i vi ako vam se stranica dopadne i zapamtite pisite samo istinu i istinu..ona uvek pobedjuje ma kad to bilo.I za kraj jos nesto zanimljivo....tri puta sam se zalio na postupke jedne sudije predsedniku osnovnog suda....i sta mislite da je bilo...nista...eto sasvim slucajno je predsednik osnovnog suda vencani suprug te sudije....sta reci.Poz i pisite......   izvor: FB Palata Nepravde Sremska Mitrovica

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
srsko krivosudje sta reci, nema kog nisu zajebali, jesi se raspitao da to resis u strazburu
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 70
Za Strazbur treba para a mislim da ne prihvataju nista starije od sest meseci...a zahvaljujuci sudu dosta toga je zastarelo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 70
Polako pocinjemo sa dokazima...kada je meni trebao predmet na uvid nije postojao...nestao...nema ga u sudu a kada je sudijama zatrebao za njihove...hm..potrebe...on se pojavio...cudno zar ne?

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

20180815_110730.jpg
(108.73 KB, 1632x1224)
IMG_20180815_133536_629.jpg
(175.93 KB, 1632x1224)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 70
Dok sam smanjivao velicinu fajla slike su se okrenule ne znam zasto...ali nadam se da vam nije tesko da zakrenete glavu ili monitor sve zarad istine i pravde.... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Postavi linkove sa FB stranice, lakse je...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 7150
Ne može se obratiti sudu u Strazburu zato što je, koliko je meni poznato, prethodno potrebno iscrpeti sva pravna sredstva u Srbiji.....
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
dugo si cekao da se obratis na pravo mesto... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 70
dugo si cekao da se obratis na pravo mesto... Smile
   U pravu si Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 70
Da nastavim sa dokazima.... Deo iz cuvenog predmeta O-333/73 koji je sakrivan od moje porodice a u njemu pise kako je majka osobe sa kojom moja porodica vodi spor donela na ostavinu izvod iz maticne knjige rodjenih...ili kako pise u predmetu prilozila....i ostavina se nastavlja a dotocna osoba proglasava naslednikom mog pokojnog ujaka.Izvod bez upisanog imena oca.....bez pravosnazne sudske presude o dokazu ocinstva za koju sud tvrdi da postoji a ja je nikad nisam video...a i da postoji ime oca bi joj bilo upisano u izvod a u rubrici napomene bi pisalo na osnovu koje presude...broj presude i od kog je suda presuda.Obratite paznju na brojeve izvoda u dokumentu i na izvodu...videcete da su identicni sto znaci da je njena majka mogla da prilozi samo taj,takav izvod jer drugi pod tim brojevima ne postoji.Uostalom svaki advokat ce vam to potvrditi.Na ostavinu se dolazi sa izvodom...licnom kartom i ako je potrebno ostalom pratecom dokumentacijom....al u Sremskomitrovackom sudu to ne mora....za njih zakon ne vazi....tumace ga kako hoce...Mozda bi trebalo da krenemo po ostavinama u Mitrovacki sud i predstavimo se kao naslednici...mozda nam i prodje pa ucarimo nesto...Kada sam ovo gore navedeno pred sam strajk rekao tadasnjoj predsednici viseg suda odgovorila mi je da je bas briga i da nece ona da otklanja greske sudija koje su to radile vec da tuzim te sudije a oni su uzgred mrtvi.....znaci priznala mi je da je velika greska a da nece nista da ucini,lepo ponasanje predsednice viseg suda(za ovo o predsednici viseg suda sam spreman da idem na poligraf i snosim sve posledice ako se utvrdi da sam izrekao laz).I tako...natavljamo dalje....naredna objava ce biti o tome kako je sud slucajnom...hm...greskom povecao nasledne delove osobi sa kojom se sudim....ako bude potrebe kliknite na slike da bi se videle cele... izvor:FB Palata Nepravde Sremska Mitrovica        P.S Zamolio bih sve koji zele da podele svojim prijateljima fb stranicu i tako mi pomognu da sto vise ljudi sazna za ono sto se meni desava i kakav problem imam.Ako ovaj post scriptum nije dozvoljen unapred se izvinjavam moderatorima i neka ga obrisu.Cim ugrabim vremena nastavljam sa dokazima....citajte bice zanimljivo.

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

IMG_20180816_185430_925.jpg
(175.14 KB, 1224x1632)
IMG_20180816_185349_416.jpg
(219.36 KB, 1224x1632)
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.164 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.