2
Invalid argument supplied for foreach()
/srv/burek/vhosts/burek.com/subdomains/forum/httpdocs/Themes/default2/index.template.php: 578
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mrznje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 ... 6 7 9 10 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Fantasy Burek NBA League vol. 12  (Pročitano 79289 puta)
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
Zadovoljan sam prvim kolom, Kari nabio skoro 100 poena.
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan

Why are you wearing that stupid man suit?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12585
Očekivano sam užasan u bacanjima i izgubljenim loptama. Asistencije i nisu bile tako loše, i neočekivano mnogo poena. Možda je trebalo da dobijem, ali i Enis ima odličnu ekipu, tako da nisam skroz nezadovoljan sa ovih 5-5.

Harta nije trebalo da izbacim, al' poznato je da obožavam da menjam igrače i da se često tako zalećem bez potrebe. Al' jebiga, bez toga nije zabavno.  Smile

I Karis LeVert je prošlogodišnji Oladipo.
« Poslednja izmena: 22. Okt 2018, 18:58:00 od dzejson »
IP sačuvana
social share
"And onward goes this thing of ours."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Scorpio
Pol Muškarac
Poruke 28351
Zastava
mob
Nokia krntija
Ја сам изгубио од Марка 6:3, али сам исто тако могао да изгубим 9:1 или да добијем 6:4, буквално се није знало до самог краја, до задње утакмице Клиперса и Хјустона. Лудило.

Али сам свеједно релативно задовољан. Шутирали су 41% дали и опет дали преко 450 поена, Ирвинг и пичкица дали укупно 3 тројке на 6 утакмица, а обојица иначе дају просечно скоро 3 по утакмици. Инграм није дао ниједну и сад је магарац суспендован целе недеље.   Smile



Harta nije trebalo da izbacim, al' poznato je da obožavam da menjam igrače i da se često tako zalećem bez potrebe. Al' jebiga, bez toga nije zabavno.  Smile


Размишљао сам дал да га клејмујем, ал контам рано је јеботе, треба ми мало већи узорак... имам висок вејвер, можда се укаже боља прилика касније.

Ал капирам те скроз, ја се ево кајем што сам пустио Лена, иако знам да је курац, иако знам да ће изгубити добар део минута кад се Дедмон врати, једна добра партија те одмах натера на размишљање лол.



Jbg  Smile Vece sanse ima Atlanta da osvoji Nba titulu, nego ja da udjem u plejof  Smile

Ја сам у једном тренутку прошле године имао осморицу повређених.

Није то баш много страшно, сви ће кратко да одсуствују, сем можда сад Бартона и Ајзее Томаса.
IP sačuvana
social share
onaj kome nije do drkanja bolje neka se bavi politikom
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan

Why are you wearing that stupid man suit?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12585
Len je retard, ja ga svake godine imam u nekom periodu, ali on je dečko limitiran i uvek će da bude, tako da tu ne treba da imaš dilemu. Kad se vrate Kolins i Dedmon, neće on da vidi parket.

Ja sam kiks napravio što nisam Bredlija izbacio prvobitno. Verovao sam nešto u njega pre početka sezone, rek'o sad će u novom sistemu i sa Riversom da bude onaj igrač iz Bostona, međutim kurac, dečko je izgleda bivši košarkaš. To što sam Burka ubacio mislim da je dosta dobar potez, jer on praktično nema konkurenciju i igraće konstantno cele sezone verovatno.

Ubacio sam sad i ovog Monka, vidim da dobija minute i šuteve, a Šarlot ima nenormalan pejs, pa ima lopti za sve. Možda i preotme Lembu mesto startera, ko zna. Tešim se da će da ima iste brojke k'o Hart, al' realno od toga nema ništa.  Smile
IP sačuvana
social share
"And onward goes this thing of ours."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
nemoj ga vredjati
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supermoderator
Legenda foruma


Zodijak Aries
Pol
Poruke 42390
Zastava
Ja sam zadavoljan sa prvim pikom i prvim kolom, Kemba Voker  Smile

Dobio sam prvo kolo 6:3 protiv izuzetno jakog tima.

Mozda nisam trebao izbacivati ovog rukija iz Sakramenta, ali lik na prvoj utakmici ubaci 6 poena i nista vise. I odma ga Almeida sakupio. Izbacio sam i Ubrea Dzuniora on na sledecoj 22 poena  Smile Ali dobro i njihove zamene Moris i Krauder nisu losi.

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5634
Zastava
mob
Apple 

Prisetio sam se kako sam ispao u prvu rundu 2008 kad sam imao ovakav tim
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan

Why are you wearing that stupid man suit?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12585
Mnogo loše. Ono, Klivlend Kavalirsi loše. A ne izgleda ni da će mnogo bolje da bude ove nedelje protiv Majamija.

Nisam navik'o da budem u donjem delu tabele.  Smile
« Poslednja izmena: 29. Okt 2018, 10:13:36 od dzejson »
IP sačuvana
social share
"And onward goes this thing of ours."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
Bice bolje dzeki, dogodine.
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Krajnje beznadezan

Why are you wearing that stupid man suit?

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12585
Prvi si posle dva kola, i odma kurcenje a?  Smile
IP sačuvana
social share
"And onward goes this thing of ours."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 6 7 9 10 ... 13
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.