Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 17:45:59
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 12 13 15 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Vase misljenje  (Pročitano 60230 puta)
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 77
??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 77
??
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 77
Uzeli smo odmor za par dana idemo na Bali,sinoc mi je pokazala novi bikini koji je kupila,boja izmedju crvene i pink,donji deo sa tri trakice na bokovima prvo ga je obukla sa prednje strane ja sedim za stolom veceram i posmatram je,
pa da je malkice uzi picka bi joj se skroz videla,kaze mozda je napred suvise sve vidljivo pa ga oblaci da prednji deo bude pozadi,sada je dupe na izvolte pomislih.
Pohvalio sam kako izgleda,otisli smo u krevet i krenuli neku neobaveznu pricu a onda poceli o tome sta koga pali,skoro smo godinu dana u vezi pa su neke stvari medju nama i dalje nepoznanica.
Kaze da sam za nju sto se tice seksa mala beba bukvalno,i onda sam saznao da je pre nekih 10 ak godina imala seks sa dva tipa,parom,raznim ribama,da voli da vidi zgodnu i lepu devojku i da nema nista protiv da tip gleda zenu ili devojku sa drugim muskarcem u krevetu.
Pitam je kroz osmeh sta bi se desilo da je neka riba pita da ima seks samnom,kaze da bi morala prvo da je upozna a onda sto da ne i da joj obavezno kazem ako sam sa nekom imao nesto jer ce me u suprotnom ostaviti.
Kazem joj ja da nisam dovoljno atraktivan da se to desi na sta ce ona Videcemo Na Baliju Ko Je Kome Atraktivan.
Onda je zakljucila razgovor recenicom Bili Bi Ja i Ti Ljubavi Super Svingeri,ali ajde da spavamo ustajemo rano sutra.
Zaspala je a ja sam jos jedno sigurno sat dva razmisljao o onome sto je rekla.
Ako postoji sansa da bude Ljubavi Mozes Da Je Jebes onda se verovatno moze desiti Ljubavi Jedan Opsan Frajer Hoce Da Me Malkice Pojebe ili Ljubavi Jebala Sam Se Juce Sa Njim ali i Ljubavu Jebem Se Sa Vise Njih Ali To Nikada Neces Da Saznas.
Devojka mi je strankinja mada sam to napomenuo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Хаха, а јбг таква је каква је, мада не верујем да је вама лоше баш чим сте још у вези. Додуше, сутра за брак како ћеш с њом не знам, ти процени.

А ово задње, па немој ти да јебеш другу па неће ни она. Ако јој се деси онда шут карта, али неће не верујем.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
ko finansira put ?
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 77
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 1
Jaro jebal tebi taj lik trebu s pocetka price, mnogo stranica brate da ne citam sve.  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 77
Na Baliju je ponovo bilo suncanja golih grudi na plazi,razmena osmeha sa tipom koji je lezao par metara od nas na bazenu (to mi je sama priznala,kaze “Samo sam mu vratila osmeh”) zezanje za sljokicu koja se slucajno nasla na mom obrazu po fazonu da sam je prevario da joj ne dajem dovoljno onu stvar i da ce morati da nadje nekog deckica sa sljokicom za sebe.
Skoro mi je kada sam joj pomenuo da sam u prevozu naleteo na instruktora iz teretane postavila pitanje “Koji,onaj zgodni” Kada sam joj odgovorio da je bio sa devojkom sa perverznim osmehom na licu mi je odgovorila “Nisam znala da ima ribu,e bad steta “
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 12 13 15 16
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 16. Apr 2024, 17:45:59
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: misljenje Vase

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.079 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.