Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 4 5 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: "Super" Liga sezona 2018-19  (Pročitano 46044 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
I FK Trajalu iz Krusevca vedre i oblace Gasici, otac i sin. Moguce je da se Napredak rusi zbog njih.

ma otkud bi to u nas  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
Мишковић: Мислио сам да у Србији може часно...



Мишковић је после седам година поднео оставку незадовољан суђењем у Нишу против Радничког (3:3), коме су свирана два пенала, а у отвореном писму јавности није могао да сакрије разочараност практично свим сегментима српског фудбала



Досадашњи председник Напретка Марко Мишковић изјавио је да је уморан од многобројних лоших ствари у српском фудбалу и да одлази из крушевачког клуба због појединаца који се „ругају поштењу и часној борби“.
 
Мишковић је после седам година поднео оставку незадовољан суђењем у Нишу против Радничког (3:3), коме су свирана два пенала, а у отвореном писму јавности није могао да сакрије разочараност практично свим сегментима српског фудбала.
 
- На челу Напретка настојао сам да потпуно самостално, личним финансирањем свих нивоа и структура клуба, покажем како се у Србији може радити часно, поштено, приватним средствима, да се може успешно улагати у спорт и достојанствено борити за успех. У тој су ми мисији највећи сарадници били играчи, административни и целокупни спортски сектор Напретка, који је неретко одолевао различитим притисцима, подносио тешку жртву зарад осећаја спортског дигнитета, часно се боривши на терену, а и ван њега, не дозвољавајући да било ко потцени рад и огроман труд. На томе сам свима дубоко захвалан - поручио је Мишковић путем званичног сајта клуба.
 
Напоменуо је да је, док је био на челу Напретка, отплаћен дуг од преко 1,5 милиона евра и да су уложена значајна средства у инфраструктурне, спортске и админитративне нивое клуба.
 
- Седам година је Напредак синоним у фудбалској Србији за честито поступање, спортско надметање и исказивање бриге за напредак домаћег фудбала у целини. Међутим, после тога остао је само горак укус обмане, изразитог разочарања и тешког умора.
 
Мишковић додаје да је „уморан од сазнања да лични самопрегор и часни фудбалски ентузијазам, без подршке локалне самоуправе, није бар једнако поштован као сумњиви кладионичарско-сервилни напори извесних клубова иза којих стоје органи њихових локалних самоуправа“.
 
- Уморан сам од најразличитије галерије ликова и нарави „спортских радника“ који чине ништа друго до личну телесну гарду оних који унижавају фудбалску игру, ругају се поштењу и часној борби за бодове.
 
Наставља и да је уморан од „судијске организације која остаје нема и глува на све добронамерне институционалне предлоге и сугестије у вези са суђењем“.
 
- Када проговорите о томе јавно, будући да ваш глас на седницама остаје негде у тмини замагљених просторија институција унутар Фудбалског савеза, чека вас „преки суд“ контроверзне Дисциплинске комисије ФСС, чији је задатак да вас, кроз осуду за вербални деликт „дисциплинује“ и онемогући слободну реч - рекао је Мишковић и да је уморан и од „фудбалских картела, непринципијелности, статута скројених по мери појединца, срамотне медијске слике и потпуног ниподаштавања рада регионалних фудбалских центара“.
 
Ипак, како каже, то му не даје право да одустане од борбе за бољитак српског фудбала у свим сегментима.
 
- Уколико је моја оставка на место председника Напретка корак у том правцу, ту жртву подносим достојанствено - закључио је Мишковић.

Izvor: Zurnal
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
e jebiga sad i on i casno
mislim ono znamo se
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
Sjajan posao Surduličana: Igor Zlatanović do 2021. u Radniku
http://www.zurnal.rs/fudbal/super-liga/68711/sjajan-posao-surdulicana-igor-zlatanovic-do-2021-u-radniku?lang=lat

Vojvodina dovela i 15. igrača ove sezone, došao Nemanja Ahčin
http://www.zurnal.rs/fudbal/vojvodina/68714/vojvodina-dovela-i-15-igraca-ove-sezone-dosao-nemanja-ahcin?lang=lat
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 12054
Zastava
Daleko je Miskovic od casnog coveka ali napravio je on Napretka pristojan klub koji se nikome nije sklanjao.
U Trajalu je ministar Gasic gazda, stariji sin predsednik kluba, mladji igrac i sportski direktor...makar sam tako cuo.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
Je li Trajal druga liga? Znam da su kidali prosle sezone.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 12054
Zastava
Druga su liga...trenutno su poslednji posle tri kola ali dugacka je sezona a ne bi me cudila ni neka fuzija sa Napretkom sad kada je otisao Miskovic.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol
Poruke 12054
Zastava
Finale kupa 2019 u Nisu.
Radnicki prvi finalista ceka se drugi.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol
Poruke 8957
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 4 5 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.114 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.