Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 21:50:15
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.


Tema za pitanja
o SMF forumu, phpBB2 i phpBB3 forumu, Wordpress i Joomla CMS sistemima!

Za vecinu drugih pitanja nacicete odgovor citajuci Top teme!

Idi dole
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: SMS Payment kod nas!  (Pročitano 15406 puta)
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1127
Zastava Vladimirci, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
Nema sanse da sve pare idu tebi, to nigde nije bilo i nece biti... mada mi vise lici da ces nekome pokloniti 300eur i tu ce prica da se zavrsi Smiley
Ma i da imam tu zaradu da mogu da im dam 300e mesečno opet ne bih sigurno pristao na to... Smiley Za manje para bi sigurno mogao da odradim setup sa npr. PTT i da im dajem procenat od poruke... Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
To ne moze nikako da bude ozbiljna stvar jer se zna koliko to njega kosta, tj koliko uzima telekom svake od tih zemalja, dakle on tebi to moze da prodaje i da mu se to isplati samo ako ces ti praviti smesan promet preko tog naloga.
PTT (Posta) ima veze sa mnogo cime, ali svakako nema veze sa sms naplatom - mobilnom telefonijom.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1127
Zastava Vladimirci, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
To ne moze nikako da bude ozbiljna stvar jer se zna koliko to njega kosta, tj koliko uzima telekom svake od tih zemalja, dakle on tebi to moze da prodaje i da mu se to isplati samo ako ces ti praviti smesan promet preko tog naloga.
PTT (Posta) ima veze sa mnogo cime, ali svakako nema veze sa sms naplatom - mobilnom telefonijom.

Pričao sam sa jednim likom iz PTT i on mi je rekao da to rade...  Smile
A ovaj lik što radi sve to nije iz SCG uopšte... Iz Švajcarske je...  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Mogu eventualno da budu prepordavci usluga sto ce reci da ces placati i njima i pojedinacno mobtelu, telekomu i sl.
To sto je on iz Svajcerske ne predstavlja nikakvu garanciju Wink Cast svakome, ne znam o cemu se konkretno radi pa ne bih da sudim konkretno, ali to je nerealno - ponuda/cena - ne funkcionise to tako. Moze da prodaje neku polu-uslugu, da gura x ljudi preko jednog broja (ako mnogi ovde), ali to nije to.
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Poznata licnost


Insane in the Mainframe

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 4488
Zastava Aachen
OS
Windows XP
Browser
Mozilla
mob
Samsung Wave
Kod starionbgd.com ide ovako: od ukupne cene poruke, recimo da je to 20 din. oni uzimaju nekih 40% i telekom nekih 10% i tebi ostaje 50%. Znaci od 20 din. ti imas oko 10 dinara... govorim samo za domace mreze, ostale ne podrzavaju...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
S tim sto ti to mozes da dobijes i direktno od operatera za odredjeni mesecni zakup.. sto se isplati na veliko... ali na sitno svakako ne
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 461
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Alexa, shta si to loshe chuo za balkan-cash...ja sam razmishljao da mi bash oni organizuju sistem naplate
IP sačuvana
social share
Of all the things I've lost, I miss my mind the most.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
OS
Windows XP
Browser
Opera 8.50
mob
Apple iPhone 6s
Nikad ne bih isao kod ljudi ciji su glavni promoteri sajtovi cija se reklamna kampanja bazira na:
- Varanju korisnika
- Slanju enormno mnogo spama
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Zvezda u usponu


Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 1127
Zastava Vladimirci, Srbija
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
mob
Nokia N70
Alexa, shta si to loshe chuo za balkan-cash...ja sam razmishljao da mi bash oni organizuju sistem naplate

Nisu isplatili pare nekim likovima pa se digla cela frka oko toga na par foruma...  
Zato sam i skeptičan u vezi sa njima, a i čuo sam da to uopšte nije registrovana firma, nego rade pre neke...
Ali to što nude za te pare je nerealno... Moraš da imaš min 1000din mesečno zarade (što i nije neki problem) ali izgleda kad nakupiš više mesečne zarade, znači nekoliko hiljada oni te odjebu...
Svi polete kod njih da rade tu SMS naplatu, ne skupiš par meseci 1000din njima ostaju one pare što si skupio, ti odustaneš oni zadovoljni... Ako napraviš više para oni te opet odjebu... Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 461
OS
Windows XP
Browser
Internet Explorer 6.0
Hmmm...moguce da je bilo problema oko isplate zato shto su fizichkim licima vrshili keshiranje preko student servisa a s njima uvek ima komplikacija...koliko vidim sad su uveli i za fizichka lica preko tekuceg rachuna
IP sačuvana
social share
Of all the things I've lost, I miss my mind the most.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4 ... 7
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 21:50:15
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.