Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Preminuo posle konzumacije ogromne kolicine MDMA na splavu  (Pročitano 4205 puta)
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
to je isto nagrada...

Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Depresija je jako ozbiljna bolest. Ako ti lekovi pomazu da imas bolji zivot, sto da ne. Ne vidim problem uopste.
Kod nas ljudi piju mnogo ako im zivot nije ispao bas kako valja. Kako je to bolje od lekova?

Ovaj klinac se zajebao, jbg.
Razumem roditelje ali to klinci rade i rade tako da dok ne postane hronicno ili problem, roditelji o tome pojma nemaju.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
MISTERIOZNA SMRT Devojka (21) kojoj je na rukama umirao dečak predoziran ekstazijem ispred splava NAĐENA MRTVA
05.07.2018. 19:38

Jovan PaunovićFoto: Privatna arhiva

Mirjana M. (21), koja je danas nađena mrtva u stanu na Dorćolu, bila je svedok smrti tinejdžera Jovana Paunovića (17), saznaje „Blic“. Uzrok njene smrti za sada nije poznat.

Mirjana M. je, kako saznajemo, bila neposredni svedok smrti Jovana Paunovića (17), tinejdžera koji je, kako se veruje, zbog predoziranja ekstazijem preminuo pre skoro tri nedelje ispred jednog beogradskog splava. Prema izjavama gostiju splava, mladić koji je umro u najgorim mukama izbačen je iz lokala nakon što je u svoj organizam uneo čak pet puta veću dozu ekstazija, koji je, pretpostavlja se, i uzrokovao njegovu smrt. Tinejdžera, koji je pre smrti bio u bunilu, na pločniku ispred splava samog su ostavili prijatelji, a Mirjana je, prema informacijama koje posedujemo, ispred splava naišla na njega. Devojka je pokušavala da mu pomogne dok joj je Jovan umirao na rukama.

- Ona je bila prva osoba koja je Jovanu pružila pomoć. Pričala je sa njim ispred splava sa kojeg je izbačen. Njoj je maturant ispričao koliko je ekstazija uzeo to veče, nakon čega je pao u šok. Držala ga je dok je on umirao i zvala Hitnu pomoć - kaže naš sagovornik. Prema rečima našeg izvora, Mirjana je bila i na VMA dok su se lekari borili za Jovanov život. Njegova smrt ju je duboko potresla, nije mogla da se pomiri sa činjenicom da ga više nema.

- Sve vreme je pričala o njemu, o tome kako je mislila da će preživeti. Mislila je da je sve moglo da bude drugačije - objašnjava naš sagovornik.

JOVAN UZEO SMRTONOSNI EKSTAZI?

Kako je „Blic“ već pisao, nedavno se u Srbiji pojavila roze tableta novog ekstazija „redbul“, čija jedna doza može da izazove komu, a potom i smrt. Prema našim saznanjima, ova droga kod nas je stigla iz ilegalnih sintetičkih laboratorija droga iz Kine, a jačina samo jedne doze je pet puta veća nego ranije otkrivenih vrsta ovog narkotika. Kako kaže izvor „Blica“ upoznat sa situacijom na srpskom tržištu psihoaktivnih supstanci, ekstazi „redbul“ najviše je prisutan u Beogradu. Kliničkim ispitivanjima je ustanovljeno da doze od 75 miligrama aktivne MDMA supstance, koja se nalazi u običnom ekstaziju, nisu smrtonosne. Međutim, to se ne može reći za novootkrivene tablete koje su preplavile Srbiju.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Чекам новине да напишу шта о Космајцу, како му је на робији и тако то.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
isto kao i karicu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
"VOLELA JE DA IZLAZI, BILA JE U BOLNICI ZBOG DROGE" Ispovest oca devojke pronađene mrtve u iznajmljenom stanu
07.07.2018. 21:59


otac milica droga komboFoto: RAS / RAS Srbija

"Moja Mirjana je bila devojka koja je volela da izlazi. Prošle godine je završila u bolnici zbog droge. Imala je agresivni napad".

Ovako za "Blic" započinje svoju priču Sreten Milić (64), samohrani otac Mirjane Milić (21), devojke čije je beživotno telo pronađeno u četvrtak u iznajmljenom stanu na Dorćolu.

Mirjana je bila devojka kojoj je na rukama preminuo Jovan Paunović (17) zbog prekomerne doze ekstazija, a njenu smrt prijavio je mladić koji je prethodno veče proveo sa njom. Prema prvim rezultatima obdukcije, devojci je stalo srce. Kako saznajemo, naložen je toksikološki nalaz kako bi se utvrdio da li je Mirjanin zastoj srca prouzrokovala neka opojna droga.

Prema rečima njenog oca, Mirjana nije imala srčanih problema, te mu je čudno kako je njeno srce moglo da stane.

- Ona je kao dete imala astmu zbog čega se povremeno inhalirala. Nikakve aritmije niti druge tegobe nije imala. Bila je vedra i nasmejana devojka koja je volela život - u suzama priča njen otac.

Kako kaže, kobnog dana sedeo je sa prijateljima kada je Mirjana izašla iz kuće. Kao po običaju, kako kaže, nije mu rekla ni gde ni sa kim. Njeno društvo nije znao.

- Bila je lepotica duge crne kose, a danas je više nema, jedino što ja želim da znam je istina. Kako je umrla tako mlada? Ne znam da li je imala dečka, niti da je taj dečko koji je bio sa njom kada je umrla njen dečko. Ne znam gde se kretala, niti gde je izlazila. Ono što znam jeste da je volela izlaske, a da sam ja taj koji je tu da stvori i finansira - kaže uplakani otac.

Kako priča, Mirjana je završila Politehničku srednju školu u Beogradu. Nije studirala niti je negde radila.

- Posle srednje škole počela je da izlazi sve češće da bi prošle godine imala jedan agresivni napad zbog kojeg je završila u bolnici. Tada je utvrđeno da je to izazvala droga. Koja vrsta droge je u pitanju, ne znam, čim je droga, to je loše. Mnogo je izlazila, pa kao roditelj ne znaš ni da li da je pustiš ili ne - kaže njen otac.

Da li u šali ili ozbiljno, tek Mirjana je i sama govorila da je sklona konzumiranju narkotika. Dan pošto joj je na rukama umirao Jovan Paunović (17), koji je uzeo čak pet puta veću dozu ekstazija na jednom beogradskom splavu, Mirjana je komentarišući to na društvenim mrežama kazala da je odnedavno počela da konzumira istu opojnu drogu kao Jovan, te i da je to veče uzela čak 15 tableta ekstazija.

- Ja odskora uživam u ekserima i u svemu, ako sam ja pojela 15, a on 11. Nebitno, meni ovako fizički ništa nije bilo, nisam ni treskavicu imala. Ali mi je zato u glavi crtani film bio bukvalno, njemu se sve ono nije dešavalo samo zbog droge.... - napisala je Mirjana na Fejsbuku.

Umrla dan pred Jovanov rođendan


Mirjana M. (21) preminula je samo jedan dan pre rođendana Jovana Paunovića, kojem je pružala prvu pomoć kada je izbačen sa splava zbog toga što mu je pozlilo od droge. Naime, preminuli dečak u petak je trebalo da napuni 18 godina.


Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
Ono što znam jeste da je volela izlaske, a da sam ja taj koji je tu da stvori i finansira - kaže uplakani otac.

Nije studirala niti je negde radila.

Smile
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Mladi smo, brzi smo, ludi smo...
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.087 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.