IN < - Stara CQ ekipa - >LO
(1/4) > >> :: Odgovori!
Autor: -aurena-ena- :
Ne znam da li smijem da pokrenem temu, valjda neće biti kontra pravila. Veterani CQ kviza, koji su se zadržali, ili su tu negdje...
Elem, pre 8 godina, registrovala sam se na ovaj forum i tadašnji kviz Conquiztador. Bilo je lijepih druženja, od javnog četa, privatnih prepiski, grupnih četova, pijateljskih igara, turnira, zezanja, ponekad i malih svađica što sa adminima, što između igrača, večernje zezancije sa Lightom, Belgradom, Shone, Kokota, Che - sve u svemu lijepo sjećanje. Slučajno naletih na zapisano parče stickera, usernick i pass za CQ. Uletih na forum, vidim na profilu poznate nickove prijatelja. Pa eto nekako imam želju, da pozdravim sve stare članove.
Neki su obarali rekorde na četu, neki u igrici, neki sa slanjem pitanja, neki sa brojem naloga, neki sa postovima na forumu, što za primjedbe, što za prijedloge, ali sve je prošlo,stišalo se, protutnjalo. Bila je tu i neka Fb grupa, sprdalo se i tu od jutra do sutra. Neki se oženili, neke udale, neki dobili djecu, neki su članovi završili zajedno, neki uzeli diplomu, neki su otišli, zauvijek...
Bilo je tu provala, smješnih momenata, rekorda, 1, 2, 3, 4 ... cifre, pitanja, turnira, oblasti željenih, nosilaca titule oblasti, čuveni PI i krstovi. Bilo je lijepo druženje, i dobro provedeno tadašnje vrijeme na internetu.
Željela bih i sama da pozdravim neke nickove, sa kojima sa najviše vremena provodila u igri, i prepisci, nažalost, svaki kontakt je upravo počinjao i završavao upravo na CQ. Veliki pozdrav, možda će nekad i da vide, Veson (milioni partija u geosu,i dalje me pobjeđivao), Super Zli (Varrio-R...) stalne prepiske (pašče <3 ), balthazare, lik sa najvećim brojem partija,vjerujem da je bio i ostao sa tim rekordom, Agovv takođe geos i ostale oblasti, Majkl čuvena svađalica CQ i naš bibliotekar (književnost kidao), ne možeš da ga ne upamtiš, Mafijaš sa brzim prstima, Legija veteran kviza, u korak sa njim bio je i Djubre, Dubic, zdenkasir dežurni inventar na četu, bio je tu i sadcudavam ili buki, istoričar, i forumski inventar, alex glavni za istoriju i tako dalje...
Bilo je tu dobrih osoba, lijepih druženja, igranja. Ne znam ni ko je ostao ni od admina, ni u igri, ni na forumu.
Lijep pozdrav svima, i hvala za lijepa druženja.

Veterani ako vas ima, slobodno se javite, možda i ovdje napravimo old CQ blablaonicu 

( ako tema krši neku stavku pravilnika, koji zaista nisam čitala, ja se izvinjavam, a temu uklonite) 
 
Autor: Blazhinhо :
Kljucna rec "bilo". U potpunosti sam saglasan da je sve bilo mnogo bolje. Kasnije je dosao prelazak na novu verziju, koja sve vise unistava kviz.
Autor: sez :
tako je
Autor: Cane Mafija :
Da mislim da je nova verzija unistila kviz. 
Autor: cg_ac :
 
> Odgovori
^ Povratak na viši nivo
>> Sledeća strana