Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

TotalCar: Pocetna | Vesti | Specijal | Video | Foto | Test | Akcije | Saveti | Moto
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Polaganje vožnje - Raskrsnice  (Pročitano 41743 puta)
13. Maj 2018, 11:13:55
Zodijak
Pol
Poruke 3
Pozdrav svima, položio sam teoriju za vožnju iz prve, e sad, samu vožnju čisto sumnjam da ću iz prve.  
Krenuo sam sa časovima na poligonima, ali ono što me najviše muči jeste prestrojavanje u raskrsinici, odnosno strelice koje usmeravaju.   Npr.   Skroz desno stoje strelica za skretanje desno i nastavak pravo, a pored toga strelica za pravo i levo, valjda.   I pored je traka za suprotni smer.   Mene muči kako onda može biti dve strelice za pravo, ovo pored ove za skretanje desno, i ova zasebna.  
« Poslednja izmena: 13. Maj 2018, 11:16:23 od DjoleBole »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
a kako si onda polozio testove  Smile

nabubo napamet e pa sad vozi napamet i to najbolje tako sto ces se prestrojiti u suprotnu traku, ne vredi ni kad nacrtas ljudima

mislim brate ovo je jedini moguci komentar
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
Naravno, očekivao sam ovakve komentare od prepametnih ljudi sa interneta, hvala na predlogu.

Ima li neko drugi ko bi mi pomogao?
« Poslednja izmena: 13. Maj 2018, 14:09:30 od DjoleBole »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
moze biti sta tu ima nejasno jebem mu mater nacrtano ti je u kojim pravcima mozes ici tom trakom
ne smem ni da pitam kolko si zbunjen kad nista nije nacrtano,a polozio si testove
uzmi neku knjigu procitaj pa onda za volan
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
Koliko ja shvatam. Ako strelica pokazuje pravo, to je traka za pravo. Dal' je jedna ili pet traka... sve su za pravo.

U čemu je tačno problem?


EDIT:
Aha! Sad sam skapirao. Ako ima strelica koja pokazuje pravo i levo (istra traka) u toj traci možeš biti i ako ideš levo i pravo.
Nisu svi putevi toliko široki, da svakome možeš dati posebnu traku. Kriza, jeb' ga.
« Poslednja izmena: 13. Maj 2018, 15:21:23 od vlastimir »
IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 12623
Zastava
 Npr.   Skroz desno stoje strelica za skretanje desno i nastavak pravo, a pored toga strelica za pravo i levo, valjda.   I pored je traka za suprotni smer.   Mene muči kako onda može biti dve strelice za pravo, ovo pored ove za skretanje desno, i ova zasebna. 

Да ти покушам објаснити: уколико на скроз десној траци имаш само стрелицу за скретање десно то значи да ако се престројиш у ту траку можеш само десно да скренеш, не можеш да идеш право, уколико имаш стрелицу и са десно и са право то значи да можеш и да скренеш десно и да наставиш право из те траке а уколико имаш само стрелицу за право значи да можеш само право у тој траци и не смеш да скрећеш лево или десно из ње.

А то колико ће бити трака и да ли ће бити више за само за право или и право и скретање ваљда зависи колико је прометна улица...што прометнија то више трака...
IP sačuvana
social share
What about love?

Overrated. Biochemically no different than eating large quantities of chocolate.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
covek polozi testove i dodje sa ovakvim pitanjem alo zemljak pocepaj to pa opet sta ce biti kad se nadjes na livadi kao ces skrenuti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 3
Ma razumem te Fredi brate, klasična potreba kurčenja preko interneta, veruj mi ne krivim te. Takav je mentalitet balkanaca. Opusti se, prosto pitanje sam postavio, kao da sam ti celu familiju psovao.
Jbg, kažem ti, ne krivim te, razumem potrebu da ispadneš pametan i da prosipaš mudrost preko interneta, pošto u stvarnosti verovatno ne možeš. Jbg.
Hvala ostalima, i doviđenja.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
ne kurcim se samo sam iskren kako neko ko polozi testove za voznju ne zna da protumaci nacrtane strelice na putu, mislim da nije problem u meni vec u doticnoj osobi i onom koji ga je ucio

jebo te nacrtane linije na putu koji smer mozes da koristis u toj traci i tebi nije jasno mislim wtf  Smiley 1
i nemoj da se zajebes u kruznom toku ono 30 nije broj krugova koje treba da izvezes vec ogranicenje brzine

pre godinu dana sam polagao i mogu reci da je ovaj sistem polaganja za razliku od starog katastrofalan daju ti internet adresu i idi uci odgovore napamat kad sam trazio da mi daju neku knjigu koju iz koje cu da ucim bledo su me gledali,a ja njih jos bledje mislim alo moroni to treba da se nauci da znas,a ne da po slikama ko majmun kliknes na odgovarajuci kvadratic i onda mi seru o reformama polaganja i bezbednosti kako je sad bolje vidim kolko je bolje covek posle polozenih testova ne zna da protumaci nacrtane linije na putu i ne nisam ostao bez dozvole ili tako nesto pa ponovo polagao vec sam polagao za kategoriju
« Poslednja izmena: 13. Maj 2018, 21:03:12 od fredikruger »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
smiri se
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.083 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.