Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: aurora borealis-stigao sam - R.C. :)  (Pročitano 5280 puta)
27. Jan 2004, 14:59:44
Zodijak
Pol
Poruke 2
evo, samo da ti se javim, konacno pronadjoh Smiley... R.C.

pa, o cemu cemo? Smiley
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


Underpromise; overdeliver.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke Odustao od brojanja
Zastava 44°49′N - 20°29′E
mob
Apple iPhone 6s
O astrologiji i temama bliskim njoj, sa nekim koga to zanima, pretpostavljam.
Ima tema, a ima i ljudi, samo treba poceti Wink
IP sačuvana
social share
Pobednik, pre svega.

Napomena: Moje privatne poruke, icq, msn, yim, google talk i mail ne sluze za pruzanje tehnicke podrske ili odgovaranje na pitanja korisnika. Za sva pitanja postoji adekvatan deo foruma. Pronadjite ga! Takve privatne poruke cu jednostavno ignorisati!
Preporuke za clanove: Procitajte najcesce postavljana pitanja!
Pogledaj profil WWW GTalk Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 302
cao rc,
pa stari nik je mnogo bolji  :wink:
o cemu god zelis, recimo o nekretnicama..
koliko ih ukljucujes u tumacenja?
iskustva iz praxe?
IP sačuvana
social share
There is nothing “paranormal” in the Universe, except our limited understanding of Nature.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 302
zaboravih da ti pozelim dobrodoslicu..
welcome  Smile
IP sačuvana
social share
There is nothing “paranormal” in the Universe, except our limited understanding of Nature.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zodijak
Pol
Poruke 2
e, hvala na welcome-tu...Smiley


a bubamaro, jesi li ti N (I)?

niiiiije bolji stari nik Smile...

znas kako? pricacemo o nekretnicama (koliko znam), naravno, ali bih prvo da vidim sta mislite o jednom detalju iz moje natalne karte (vazi i za sve ostale koji dolaze), koji se odnosi na bliza tela Smiley...

pomalo se zentam saobracaja (imam dozvolu ja i vozim), a to od pre neku godinicu, kako mi je probudjena svest o mogucem losem dejstvu saturna u trecoj kuci. saturn je u lavu (u 3., dakle) i u opoziciji sa mesecom. ima sekstil sa jupiterom takodje... mene zanima vase misljenje- da li ce taj saturn morati da odraguje, kad ga pritisne nekoliko izazovnih aspekata , ako uzmemo u obzir da sam ja shvatio da on od mene trazi oprez na kracim putovanjima?

ako neko jos zeli da baci pogled na ceo natal (a to vecina verovatno i zeli), rodjen sam 07.03.1978. u beogradu, 11:33 AM
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 626
Cao i dobrodosao na burek Smiley

Tvoj Saturn u trecem polju govori pre o (kao sto i sam kazes) strahu od saobracaja, nego nekoj nesreci. Dolazi iz osmog polja, pa bi na prvi pogled mogao da se uplasis, ali Saturnovi losi uticaji, kao i dobri, se ne ispoljavaju odmah, vec sa zakasnjenjem. Dakle nece ni moci da deluje tom brzinom da ti se nesto dogodi u trenutku. Da su u pitanju planete tipa Marsa i Urana, mogao bi da se zabrines. Ovako nemas preteranog razloga, jer ti vladar 3 kuce, tj. Sunce ima jako dobre aspekte (osim onog sa Neptunom - znaci nemoj da vozis pod dejstvom nekog opijata). Opozicija sa Mesecom moze da ukaze na neke psihicke teskoce i strahove, kao i neka ogranicenja u skolovanju, kao i eventualne probleme sa komsilukom, na putovanjima, itd., a imajuci u vidu gde se nalaze i Saturn i Mesec u tvom natalu. Generalno si smirena osoba sa toliko kvaliteta u vodenim znacima, a umes da odreagujes i odlucno kad treba (Mars u 1. polju 120 Sunce) i to u trenutku i na pravi nacin bez negativnih posledica po tebe-pa ni u saobracaju (Mars 120 Uran).

Jel` sad malo bolje? :wink:
IP sačuvana
social share
high tech low life
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


Zodijak
Pol
Poruke 302
3 polje generalno simbolise saobracaj, znaci ne mora nuzno da se odnosi na auto-saobracaj.

druga stvar je da uzmes u razmatranje siru simboliku treceg polja, jer taj saturn moze se manifestovati u jednoj ravni,npr na fizickom planu - lomovi udova, emotivnom-nedostatak brace-sestara,ili generacijski jaz..
moze se desiti da proradi na nekoliko polja...kao npr kartu koju sam radila: ne u sedmoj,muz glumac,alkoholicar,vara zenu,brak opstaje ali vise lici na neku hipi varijantu

treca stvar uvek ako zelis nesto da potvrdis li opovrgnes trazis aspekte koji ce potvrditi sumnje ili obrnuto.
u principu ako postoji samo jedan aspekt potencijal je tu,ali je potrebno jos nesto da bi taj aspekt dovelo do realizacije.

prati tranzite tezih planeta,tranzit marsa uvek daje fizicke povrede.
poslacu ti natal jedne saobracajke.
primer: vladar mog treceg polja ur 12-om-op sunce,kvadrat mars..
vise sam imala neke tragikomicne dogadjaje tipa neki tip mi se parkirao na nogu (sreca bio je fica u pitanju i imala sam martine), kad je video sta je uradio poceo da se smeje, a ja onako sa ficom na nozi cekam intervenciju  
takodje dosta kriticnih situacija i neverovatna sreca- a recimo nemam polozen vozacki,ali su mi svi prijatelji dosta impulsivni vozaci.

mada cuva me jupiter u osmoj.
inace sa u vezi sa osmom uvek daje dugovecnost.
radamant se vise pozabavio prakticnim delom,ja vise teorijskim  :wink:
IP sačuvana
social share
There is nothing “paranormal” in the Universe, except our limited understanding of Nature.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
e,ljudi,evo me...  (hibiscus leaf tear)

hvala oboma na odgovorima, prijatno ste me iznenadili...

znas , radamante, sta je zanimljivo u vezi sa mojim natalom? kazes da zbog SO 90 NE moram da pazim da ne pijem u pripitom stanju, jer mi je SO vladalac 3. u 10. .  jos je to kod mene naglaseno jer je sunce u 90 sa dispozitorom suncevog znaka... drugo, asc je u raku, sto bi sve zajedno oznacavalo zesceg alkoholicara i pusaca, a ja nikad nisam okusio alkohol, kao ni cigerete...o drogama da i ne govorimo...
ja te aspekte i polozaje koristim u konstruktivnije svrhe- mjuza i neko piskaranje, recimo...Smiley

pozdravljam vas!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 626
To je dobro, jer sa ovoliko vode, ti bi imao poooveci kapacitet :twisted:
SO 90 NE u principu i nije neki "alkoholik" aspekt, ali u ovom kontekstu moze da se tako protumaci. Sta pises i kakvu muziku pravis?
IP sačuvana
social share
high tech low life
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Pocetnik

Zodijak
Pol
Poruke 6
' al sam debil...

u svom prethodnom obracanju sam napisao "pijem u pripitom stanju" a treba "vozim"...

elem...

glavni instrument su mi bubnjevi, ali sam se u poslednjih godinu dana malo vise posvetio pravljenju svojih stvari, tako da sad smisljam i melodije i ritmove (gitara i bas)...pisem i tekstove za to, pa cemo da vidimo jednog dana, nadam se...dakle, delove imam smisljene za sve instrumente (za 8 pesama), kao i smisljene vokale...treba sad to snimiti sve...sad, koji je fazon,nemam pojma...recimo da vec 16-17 god slusam hard rock i metal, ali u poslednjih 7-8 slusam jos milion drugih stvari (ukljucujuci i neki pop, kao i balade svih mogucih zanrova), tako da je to verovatno neki spoj svega i svacega...medjutim, kad smislim neku melodiju i samo malo lici na nesto sto sam vec cuo, ja je odbacim...trudim se da bude originalno, koliko god je moguce...u principu je sve prosto za sviranje i ne trudim se da komplikujem (naprotiv, mislim da je sustina u jednostavnosti)...

sto se piskaranja tice, uglavnom neka poezija je u pitanju-mozda zvuci debilno, ali uglavnom moji neki tripovi i ljubavna poezija (ne teska  patetika)...zapisem s vremena na vreme i sto-sta u proznom obliku...

eto tako...poz!
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.