Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Ubijen akademik koji je presekao Vucicevu kolonu  (Pročitano 6319 puta)
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
kad tuzilastvo ne radi svoj posao mora neko drugi

al fin mladic uvek se javljao komsijama nosio babama cegere sa pijace...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
DETALJI MAFIJAŠKE LIKVIDACIJE U KAFANI Diler iz "bentlija" ubijen zbog prevlasti na narko-tržištu Beograda
20.04.2018. 14:40

Luka Radulović (37), osuđivani diler kokaina i čovek koji je "bentlijem" presekao kolonu predsednika Vučića, ubijen je u utorak uveče u klubu ispod Brankovog mosta. Istraga ovog ubistva za sada ide u nekoliko pravaca, ali veruje se da je Radulović ubijen u obračunu za prevlast na narko-tržištu prestonice.

Prema nezvaničnim saznanjima dostupnim u ovom trenutku, Radulović je u klub "Ispod mosta" stigao u utorak uveče i to u pratnji svoje devojke. Klub, zapravo, nije bio otvoren: utorak je u njemu rezervisan za privatne žurke, na koju je i Radulović bio pozvan. Opušten, kačio je fotografije na svoj Fejsbuk profil.

Prema rečima svedoka, u kafanu je u jednom trenutku ušao nepoznati muškarac koji je ležerno odšetao do šanka i na Radulovića ispalio nekoliko hitaca. Nakon toga mirno je izašao iz lokala i odvezao se automobilom kojim je upravljao njegov saučesnik. Hici su Radulovića pogodili u grudi i ubili ga praktično na licu mesta. Iako je Hitna pomoć brzo reagovala i prevezla ga u Urgentni centar, nakon više od sat vremena borbe za njegov život, on je preminuo.
Policija je juče u nekoliko navrata dolazila u lokal koji je bio poprište obračuna. Reporteri "Blica" zatekli su tehničare kako iz kluba odnose dve kese dokaza koji će biti poslati na forenzička ispitivanja.

Inače, prema rečima stanara okolnih zgrada, kamere su snimile automobile koji su juče bili parkirani ispred lokala. I te snimke policija je juče odnela na ispitivanje.

Šta je motiv ubistva, utvrdiće istraga. U ovom trenutku spekulacije se kreću u nekoliko pravaca. Najpre, veruje se da je Radulović ubijen u obračunu za prevlast na narko-tržištu prestonice. Tome u prilog ide nekoliko okolnosti, pre svega Radulovićev dosije, koji je nedavno dopunjen pravosnažnom presudom Specijalnog suda, koji ga je osudio na tri godine robije zbog dilovanja kokaina. Prethodno, Radulović i trojica njegovih saradnika uhapšeni su u oktobru 2017. godine sa drogom, nakon čega je osumnjičeni pristao da prizna krivicu i sklopi nagodbu sa tužilaštvom. Posle toga je pušten na slobodu, gde je čekao poziv da se javi na izdržavanje kazne.

Postupak protiv Nebojše Stošića (43), Milke Gajić (30) i Alekse Milosavljevića (46) - Radulovićevih saučesnika - prebačen je u Viši sud, a njegovo priznanje trebalo je da se koristi u tom postupku. Zato policija ne isključuje ni mogućnost da je i to motiv ubistva.

Radulović je, naravno, javnosti bio najpoznatiji po incidentu koji se dogodio u septembru prošle godine, kada je "bentlijem" bivšeg fudbalera Ivice Dragutinovića presekao kolonu predsednika Aleksandra Vučića na Topčiderskoj zvezdi. Uhapšen je zajedno sa još dvojicom članova obezbeđenja kluba "Nana", a krajem marta je protiv trojke podignuta i optužnica.

Konačno, Radulović je, prema nezvaničnim informacijama, bio i na Interpolovoj poternici zbog toga što je navodno u Beču učestvovao u pucnjavi u kojoj su ranjena dvojica Čečena, zbog čega je pobegao iz Austrije. Ipak, najmanje je verovatno da je Radulovića stigao čečenski metak.

"Umro mi je na rukama"

Jedan od svedoka brutalnog ubistva bila je i starleta Tamara Đurić. Ona je u razgovoru za "Blic" juče kroz suze opisala ubistvo:

- Gledala sam kako ga ubijaju. Umro mi je na rukama. Stajao je u kafani za šankom kada se ni od kuda pojavio nepoznat muškarac i ispalio nekoliko hitaca u Radulovića. Stajali smo zajedno. Prišao mu je ubica i pucao. Upucan je odmah pored mene. Ranjen je u nezgodno mesto, u grudi... Nije mu bilo pomoći - rekla je starleta.

Poslušajte šta je ispričala Tamara Đurić:

"Moj Lule, voleću te uvek"

Brojni prijatelji opraštali su se juče od Radulovića na njegovom Fejsbuk profilu.

"Čekala sam te dva sata ispred Urgentnog centra, ali nisi izašao. Odneo si sve moje sa sobom, ceo moj život, svu moju ljubav. Otišao si kao srećan čovek jer je za tebe sreća bila da budem uz tebe. Ostavio si me samu u ovom surovom svetu i ne znam hoću li biti jaka kao što sam za sve u životu bila. Voleću te uvek i do kraja, moj Lule", napisala je ona ispod zajedničke fotografije.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
fin neki svet
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
može biti samo jedan

I sad će na društvenim mrežama  da se poklanjaju muškarci bratsko/podaničkih sklonosti. Sa izjavama patetičnim shodno inteligenciji, tipa  "bio si uvek tu kada zatreba", "počivaj u miru brate", "nisu mogli da te pobede časno, nego samo iza leđa".. i  slično primordijalne ženske koje obožavaju kada muškarac šikanira sve ostale a nju voli.

Viđao sam to nekoliko puta. Što se kaže lekcija iz biologije primata.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Zodijak Sagittarius
Pol Muškarac
Poruke 42576
Zastava BG, Savski Venac
Sta Djuricka radi s njim ako ima zensku ?  Smile

Kao "druzili se"  Smile
IP sačuvana
social share
Bolje da me mrze zbog onog što jesam, nego da me vole zbog onog što nisam

Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
Muškarčina što jes jes, ne može se poreći da je naočit čoek.

E sad što je nemoralan, neukusan jebiga i one su.

Vidiš kako ga je i Mia obgrlila. Rekao bih da je imao prođu svugdje.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
ženomrzac..
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
samo je naleteo na rutav nos, ili je stao na zulj sluzbi
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
kako znaš
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
na osnovu cinjenica

dilovao je drogu

ugrozio najaceg na politickoj sceni, ma ko on bio
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.125 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.