Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Otac provalio u skolu i prebio osmogodisnjaka zbog navodne prijave njegovg sina  (Pročitano 1313 puta)
13. Apr 2018, 22:13:46
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
RAZJARENI OTAC zaobišao školsko obezbeđenje, uleteo u učionicu i FIZIČKI NAPAO OSMOGODIŠNJAKA
13.04.2018. 18:20



Nesvakidašnji i veoma težak incident dogodio se u OŠ "Veselin Masleša" kada je otac jednog dečaka upao u učionicu i fizički napao osmogodišnjaka sa kojim se njegov sin prethodno sporečkao!

Po rečima majke pretučenog A. S. (Smile, sve je počelo bezazlenim konfliktom na času fizičkog.

- Moj sin se umešao u koškanje dvojice dečaka. Sve je bilo verbalno, nije eskaliralo u fizički sukob. Nakon toga su pošli u učionicu da se spreme za naredni čas, a dečak koji je započeo svađu, pozvao je oca i rekao kako mu je moj sin razbio usnu i lakat – priča majka.

Ona dodaje da je taj otac došao u školu, zaobišao dežurnog nastavnika, školskog policajca i obezbeđenje, uleteo u učionicu, njenog sina zgrabio za majicu i "bacao po klupama".

- To su mi sve kasnije druga deca opisala, a moj stariji sin koji ide u četvrti razred prolazio je tuda sa svojom učiteljicom. On mi je rekao: "Mama, da ne bi moje učiteljice, on bi ga ubio". Pošto imam malu bebu i muža koji je invalidno lice, nisam mogla da dođem do škole, a tamo mi se niko nije javljao. Posle nekog vremena, oba sina su se vratila. Mlađi je bio sav razdrljen i pojavili su mu se podlivi, te sam ga odvela kod lekara.

Od napada, kako tvrdi majka, sina je odbranila učiteljica starijeg deteta koja joj je i javila da je dečak dobro. Nakon toga, oba dečaka su se vratila na čas.

- Lekari su mi objasnili da tada verovatno nije osećao bol usled adrenalina. U Tiršovoj su posumnjali na potres mozga, pa su nas poslali u Urgentni centar na snimanje glave, a tamo smo dobili dijagnozu da dete ima nagnječenje lobanje – priča ona i kaže da je dečak sada na kućnom lečenju i naloženo mu je mirovanje.

U školi su nam potvrdili da se ovaj incident dogodio.

- Istina je da je tokom velikog odmora jedan roditelj ušao u učionicu, gde nije smeo da bude, i da je došlo do "izvesnog incidenta". To je prijavljeno policiji i oni će istražiti slučaj. Nakon što se policija pozabavi ovim, taj čovek će snositi određene sankcije – rekla je direktorka Natalija Matić.

Ona tvrdi da je sve zabeleženo na školskim kamerama.

PRETNJE DIREKTORKI I UČITELJICI

Direktorka posebno skreće pažnju da su u školi održali sastanak na kome su roditelji oba dečaka bili prisutni, ali su tada "pretili njoj i učiteljici".

- Najveći problem je što taj otac ni posle razgovora ne prihvata da je uradio nešto loše. To me najviše brine – kaže direktorka Matić.

POLICIJA ISTRAŽUJE SLUČAJ

Potvrdu o ovom incidentu dobili smo i od MUP-a Srbije.

- Istraga je u toku, slučaj je u nadležnosti Drugog osnovnog javnog tužilaštva - rekli su kratko iz MUP-a.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
e TO je prava očinska ljubav! svaka čast  Smile
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
lepo kazem, opljackati banku  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
dase zaključiti da je otac u detinjstvu zlostavljan u školi.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
ne mora da znači
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.073 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.