Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pijana seljacina ubila dve sestre i biciklistu u Nisu na bus stajalistu  (Pročitano 1638 puta)
05. Apr 2018, 17:26:42
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
POTRESNA ISPOVEST Roditelji poginulih sestara: Nikada se nisu odvajale, ZAJEDNO su otišle I U SMRT
05.04.2018. 10:03


Marija i Milica Petrović poginule NišFoto: Privatna arhiva

Marija Petrović (24) iz Niša preminula je juče u Kliničkom centru u Nišu samo dan nakon što je u istoj bolnici izdahnula i njena rođena sestra Milica (27).

Marija je treća žrtva strašne saobraćajne nesreće u kojoj su stradali i njena rođena sestra Milica Petrović (27) i biciklista Svetislav Tonić (82). Do nezapamćene tragedije je došlo kada je Stojan Nikolov (30) iz Huma trešten pijan automobilom „opel astra“ uleteo na autobusko stajalište i pokosio dve sestre koje su čekale autobus, kao i biciklistu koji je bio na kolovozu. Tonić je podlegao povredama na licu mesta, a Milica iste noći u 21.45 sati u Urgentnom centru u Nišu. Marija je operisana zbog višestrukih teških povreda, ali je juče ujutro i njeno srce prestalo da kuca…

U dom Petrovića u niškom naselju Ledena Stena juče su pristizali rođaci, prijatelji i kolege nastradalih devojaka da zapale sveće i izjave saučešće.


Stojan Nikolov seo je za volan iako je u krvi imao 1,98 promila alkoholaFoto: RAS Srbija

- Moje srce nije moglo da izdrži, nije mogla ona da pusti Milicu da ide bez nje. Milice, sine, što je ne vrati nego i nju pozva da ti pravi društvo. Sve ste zajedno radile, gde god ste išle, bile ste zajedno. Duše moje, slatke lepotice moje, moje sreće mile. Ko mi ih uze, ko mi ih odvede, ko mi odvede moje lepotice? - tiho je jecala majka stradalih devojaka Zora Petrović, potpuno slomljena bolom.

Otac Slobodan pokazuje indekse i diplome ćerki koje su bile izuzetni studenti i deca za primer.

Milica je završila master studije psihologije s ocenom 9,67, a Marija je trebalo uskoro da završi studije hemije, takođe sa najvišim ocenama. Pre desetak dana Mariji je uručena povelja Srpskog hemijskog društva u Beogradu.

Dve sestre koje se nisu razdvajale, koje su tuđom voljom i u smrt otišle zajedno, bile su uspešne studentkinje, imale su velike planove za život.

Ali je onda došao taj kobni 1. april, kada je na njih kolima naleteo Nikolov dok su u povratku sa ručka kod tetke u naselju Pantelej čekale autobus.


Majka i otac devojaka skrhani bolomFoto: BRANKO JANAČKOVIĆ / RAS Srbija

- Milica je bila svesna na prijemu. Ali su povrede bile mnogo teške, sve je bilo polomljeno. Preminula je oko 21.45 sati. Marija je operisana, bubreg je odstranjen, deo debelog creva, karlična kost polomljena, imala je krvarenja… Marija je otvorila oči nakratko u toku noći, ali su povrede bile previše teške - priča otac Slobodan.

Milica je po prijemu u bolnicu uspela samo da izusti svoje ime. Za život njene sestre lekari su se borili, ali su, nažalost, izgubili bitku.

- Želim da istaknem da je čitav Klinički centar, kompletna klinika, Zavod za transfuziju, svi su učinili nadljudske napore. Kod lekara i osoblja smo naišli na takvo razumevanje, na takvu pomoć da je to neverovatno, u svakom trenutku - u svom bolu iskren je otac Slobodan.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
ne valja ubijati dobre djake. lose, tu i tamo
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Sagittarius
Pol
Poruke 5470
 Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Libra
Pol
Poruke 22
mob
Apple 
nista novo 30-ogdisnjaci opet gaze, skacu u dunav i bacaju se pod tramvaj. . .  ajde sto je mozda slucajno udario  biciklistu ali zasto je morao da ubije 2 sestre.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.