Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pucao joj je u stomak, a zatim ostavio poruku: “Ja sam je ubio! Borko.”  (Pročitano 2869 puta)
29. Mar 2018, 15:19:20
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
ODBILA UDVARANJE, ON JE UPUCAO Borko ostavio poruku pored krvave žene, a na sudu rekao: NISAM JA KRIV
B.B. Z.Č. 29.03.2018. 07:07 > 11:13

Novi Sad155 privodjenje na saslusanje Borko Milic foto Nenad MihajlovicFoto: Nenad Mihajlović / RAS Srbija

Borko Milić (60), koji je uhapšen zbog sumnje da je hicima iz puške upucao Anu Hardi (50) saslušan je juče u Višem javnom tužilaštvu u Novom Sadu nakon čega mu je određen pritvor do 30 dana, saznaje “Blic”.

Kako saznajemo osumnjičeni Milić pokušao je da se odbrani kod dežurnog tužioca pravdajući se i negirajući zločin, međutim u tome nije uspeo.

Dokazi koji su do sada prikupljeni u istrazi pokušaja ubistva Ane Hardi, bili su dovoljni da tužilac predloži Miliću pritvor, koji je sudija za prethodni postupak potvrdio.

Kako saznajemo Miliću je pritvor određen kako ne bi uticao na svedoke, uništio dokaze, ali i zbog bojazni da ne dovrši pokušano - ubije ženu koja mu je čuvala majku, a kojoj se udvarao.


Privođenje Borka Milića na saslušanjeFoto: N. Mihajlović / RAS Srbija

Nesrećna žena, koju je Milić upucao u stomak, kako saznajemo, juče je operisana i nalazi se na odeljenju intezivne nege Kliničkog centra Vojvodine. Kako navode u ovoj ustanovi stabilnog je stanja i oporavlja se.

Inače, krvavi pir Milića, dogodio se u ponedeljak kada je Borko došao kod Ane kući u Gardinovce nadomak Novog Sada.

Do svađe je, navodno, došlo zbog neuzvraćene ljubavi jer je Borko, prema navodima komšija, odavno pokušavao da nagovori Anu da budu u vezi, što ona nije htela.


Pucao joj je u stomak, a zatim ostavio poruku: “Ja sam je ubio! Borko.”

Nesrećnu ženu pronašla je komšinica, koja je primetila razvaljena vrata kuće. Kada je ušla unutra, videla je krvave tragove i Anu kako leži na podu. Rukama je prekrivala ranu na stomaku i, iako u velikim bolovima, pribrano objasnila da je Borko pucao u nju i da pozove pomoć.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Mudrijas Burek Foruma
Legenda foruma


"I'm not always right, but I'm never wrong"

Zodijak
Pol
Poruke 49711
ovaj gore - idiot.


po ment. klasf.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
ljubazan je bio
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Ne ostavljajte nista nedovrse

Zodijak Leo
Pol Muškarac
Poruke 34745
mob
Samsung 111111
Zene vole lose momke, ovaj bas badass.
IP sačuvana
social share
“Držite se svog osećanja ispravnosti, svoje unutrašnje etike, čak i kada je teško ili opasno, ili kada ljudi smatraju da ste čudni. Ta čudnovatost vas izdvaja!"

„Budite čovek po svaku cenu. Ako treba, platite koliko košta. Neka to bude najskuplja stvar u vašoj kući. Niko nema veće obaveze prema sebi nego da bude i ostane čovek."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
ne vole, žene vole nježne i krhke momke slađušnog srca i tanane duše..kao što su i one same.. da ih neguje i ljulja u sumrak sutona osvita praskozorja..oh mon dieu..
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
hih.....sta ti je primjeran i odgovoran gradjanin.... Smile
da nije napisao da je on ..nikad ne bi saznali da je on ubica  Smile

podsjeti me na jednog slicnog mentola...davno je to bilo...u jednoj zlatnoj dolini...
bio jedan blentov....i uglavnom kad je na slobodi a kad prvi mrak prekrije zlatnu dolinu on razlupa neku trafiku ili kafanu
uzme kutiju cigara ili flasu vekije..i napise 'ovdje je bio taj i taj .
toliko puta su ga slomili ...da su na kraju odustali od pokusaja prevaspitavanja
i vise ga nisu ni trazili kad nesto razbije....sam je ujutru dolazio u stanicu

svakakvih konjurdi ima....svih mogucih vrsta....
ali ovo je najgora vrsta...to su posebni pacenici...tempirane bombe...
takvi ne mogu da prezive i kad im covjek kaze nesto sto je suprotno njihovom ubedjenju...
a kamoli da prezive da ih neka  skvo odbije ili ostavi.. ili nesto slicno
a primetio sam da je kamara mladih ljudi upravo ovakva...ne kao ovaj idiot...ovo je klasican  psihijatrijski slucaj...
ali su toliko samozivi ...i teski...teske naravi.....to je .nevjerovatno nesto...tek poceli ziveti a vec su na putu da uniste i tudje i sopstvene zivote ..i to zbog potpunih idiotluka...

da li je u pitanju o.uranijum....ova otrovna hrana ...nedostatak kaisa po ledjima i cvrste ocinske ruke...ili sta je u pitanju ...pojma nemam....
znam samo da su gomile potpunih kretena na svim ulicama




IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Rasut na komade

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 1468
Zastava
mob
Alcatel OT Telenor Smart
ne vole, žene vole nježne i krhke momke slađušnog srca i tanane duše..kao što su i one same.. da ih neguje i ljulja u sumrak sutona osvita praskozorja..oh mon dieu..

 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Bibo, ergo non desinimus
И покварен сат два пута дневно покаже тачно времe
Нема горег муслимана од потурченог Србина

Кажеш зло не постоји? Итекако постоји, и рођено је између 20. јануара и 20. фебруара.
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
Hebote, opet taj NS, sta jedu tamo  Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju

Zodijak Libra
Pol
Poruke 22
mob
Apple 
kako neko moze da ubije nekog i napise ja sam je ubio, lepo ce sad da truli u paklu i verovatno ce umreti u zatvoru.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
ne vole, žene vole nježne i krhke momke slađušnog srca i tanane duše..kao što su i one same.. da ih neguje i ljulja u sumrak sutona osvita praskozorja..oh mon dieu..


Da, sve hoce nesto tako... a kad se pojavi takav onda je smokljan i debil, hoce nekog da podvikne... i kad se pojavi neki takav onda su svi debili...

a ovaj je debil opani, teske droge u pitanju
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.093 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.