Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 11:48:36
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Avengers: Infinity War (2018)  (Pročitano 39680 puta)
16. Mar 2018, 16:37:03
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
The Avengers and their allies must be willing to sacrifice all in an attempt to defeat the powerful Thanos before his blitz of devastation and ruin puts an end to the universe.

https://www.imdb.com/title/tt4154756/?ref_=nv_sr_1





_____________________________________________________________________________

Posle 18 filmova u Marvelovom filmskom univerzumu, konacno je dosao red na kulminaciju stvari.  Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Ocekujem da useru kraj kao i svi filmovi ovog tipa. Dovedu glavnog negativca koji deluje nepobediv i onda ga na kraju srede nekom gluposcu. Ali, videcemo...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak
Pol
Poruke 205
Био сам синоћ у биоскопу на премијери Avengers: Infinity War (2018). Ево мали осврт и коментар, биће спојлера, тако да...

Елем, ко воли суерхеројске филмове, волиће и овај, ко не воли, јасно је... У овом наставку имамо све Осветнике (ал буквално све) потпомогнуте са Чуварима галаксије. Све они се боре против супернегативца Таноса, господара свемира. Танос 2,5 сата филма покушава да скупи камење које ће му дати неограничену моћ, које ће га начинити богом. А он онда жели да уништи пола популације Земље, а и свемира. И на самом крају, он то успије и порази Осветнике!? Значи, овај филм НЕМА КРАЈ! Тј, остављен је отворен крај за нови наставак који ће се директно наставњати на догађања у овом филму.
Оно што ми се није свидјело су повремена емотивне сцене (изјаве љубави и слично) које успоравају филм, док су ми сцене борбе и специјални ефекти у 3Д наравно врхунски. Чувари галаксије одлични, поготово сјајни ракун у комбинацији са Тором. Супер шале и доскочице  Smile

Коначна оцјена 6/10.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma


Moje ime je Ozymandias.

Zodijak Cancer
Pol Muškarac
Poruke 38906
Zastava Kragujevac
Ocekujem da useru kraj kao i svi filmovi ovog tipa. Dovedu glavnog negativca koji deluje nepobediv i onda ga na kraju srede nekom gluposcu. Ali, videcemo...

Izgleda da su procitali ovo pa namerno drugacije napravili kraj... Dobar film.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil WWW Twitter
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


"It never rains, but it pours."

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 2562
Zastava
mob
VIP Xiaomi Note 10 P
Ne znam dal ste videli bonus scenu sto ide posle odjavne spice. Cekali smo da sva imena prodju 7-8 min sigurno, al je ostavljen zanimljiv trag. Ima nade.

Spojler:


Ta osoba kojoj Nik Fjuri posalje poruku neposredno pre smrti je Miss Marvel. To je karakter iz Marvel univerzuma koja se do sada nije pojavljivala u nijednom filmu a ni seriji koliko ja znam, a navodno je ona jedina koja bi trebalo da spase univerzum i nekako, ne znam kako preokrene situaciju. Sledeci film iz marvel fransize koji ce se sledece godine pojaviti ce biti upravo o njoj, a on ce nas vratiti u doba pre sega ovoga i svih osvetnika, pa tek za par godina slede Osvetnici 4.

Trojka generalno nije losa, mada sve to deluje malo pogubljeno, previse prica spakovano u jedan film. Da nije Gamora Tanosova cerka ne bi ni Gardijanse ubacivali, a i Vakanda mi je bespotreban off, a valjda su hteli premestiti radnju van Amerike.. Sve u svemu, nije los, al nije ni bas ostavio neki bolji utisak. Licno, meni je Crni panter bio mnogo bolje odradjen, iako je sporedna marvel prica.
« Poslednja izmena: 30. Apr 2018, 00:16:53 od Aconja »
IP sačuvana
social share
Who is Kaiser Soze???

Merovingian: You see, there is only one constant, one universal, it is the only real truth: causality. Action, reaction. Cause, effect.
Morpheus: Everything begins with choice.
Merovingian: No. Wrong. Choice is an illusion, created between those with power and those without.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
mob
Motorola 
  Još čekam gledanja vrednu kopiju (pa se trudim da ne saznam radnju filma) , ali me to nije sprečilo u proveri preživeh li Tanosa.Pokazalo se da jesam , ni sekunde ne posumnjah u ishod ("Ti će' mi kažeš kad' mi je mreti"). Sada sam,dakle,član pokreta otpora mrskom intergalaktičkom okupatoru.   Smile

I vi , manje srećni oblici života, možete učiniti isto na donjem linku.Čeka vas jedna od 2 moguće poruke :

1) You were spared by Thanos
2) You were slain by Thanos, for the good of the universe

 
          http://www.didthanoskill.me/

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

Naravno da jesam.png
(16.92 KB, 1432x791)
« Poslednja izmena: 05. Maj 2018, 09:56:43 od Torivoje »
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Often Wrong, Never In Doubt

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 18420
Zastava Обреж
Spojler alert  Smile
















































IP sačuvana
social share
Nismo višestruke ličnosti. Mi smo mnogo ličnosti.
A jedna od mojih ličnosti je slučajno višestruka ličnost,
ali me to ne čini višestrukom ličnošću. Primeti nijansu.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

Zodijak
Pol
Poruke 10425
Haha, da, čuo sam da umire Betmen.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
mob
Motorola 
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Meni se bas svidja za bioskop. Tanos razbija (mada mu "pomocnici" i nisu neki), film drzi paznju sve vreme, ima dobrih sala i efekti su bas za bioskopsko gledanje sjajni. Bio sam zabrinut posto su ih nagurali 150 likova u jedan film ali su ih sve lepo rasporedili. Ja vise nego zadovoljan.  Smile

E da, spoiler ne ocekivah da ce biti toliko smrti, iako su vecina privremene svakako jedno od iznenadjenja posto nisam mislio da ce da urade ono sto su uradili.  Smile
« Poslednja izmena: 08. Maj 2018, 22:41:39 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 4
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 11:48:36
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.127 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.