Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:54:37
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 2 gostiju pregledaju ovu temu.

Vazno: Ponasajte se pristojno! Za uvrede i klevete snosite punu odgovornost!

Idi dole
Stranice:
1 ... 159 160 162 163 ... 316
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Jovana Jankovic-Joksimovic Vol. 2  (Pročitano 1028240 puta)
Hronicar svakodnevice


Zodijak
Pol
Poruke 641
ajde Joko puna su jaja
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 611
Ide na K1 vodit ce jutarnji program.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 568
K1 dobija nacionalnu frekvenciju.  Smile Da jedna, kako je zovete ovde, Jokara Dopičokara radi na televiziji koju ne može da vidi većina Srbije, nema smisla. Pitanje je još je li to istina.
« Poslednja izmena: 28. Okt 2020, 13:06:38 od PostovaniKorisnik »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3618
Sve ima dve strane: Jedan televizijski program koji niko zivi ne gleda, a kako uopste da dobije nacionalnu frekvenciju bez konkursa? To je samo u Srbiji moguce... Smile

Sa druge strane: Gde drugo da ide? Bio je toliki otpor protiv nje npr. na RTS-u, da joj nista drugo i nije preostalo.
« Poslednja izmena: 28. Okt 2020, 13:29:44 od Carletto »
IP sačuvana
social share
Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde.
Move along, nothing to see here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 568
Koliko znam, sve na RTS-u je skoro bilo dogovoreno, i to je bila jedina opcija. Šta se desilo u međuvremenu, pitanje je...ako ode na K1 rizikuje da završi karijeru kao voditeljka jutarnjeg programa.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 3618
Ono sto ja znam: Nije nista konkretno dogovoreno. Bilo je neko licno misljenje Olivere Kovacevic i razmatranje sa strane Bujketa, koji je brzo odustao zbog visine mesecne plate koja ona zahteva.

I kao sto sam vec jednom rekao: Ima peticija radnika RTS-a (pre svega zenskog pola) gde su potpisali neku vrstu "ultimatuma" koji bi narastao u jednoj pobuni da se rukovodstvo RTS-a odlucio da je primi. Mnogi se tamo jos uvek dobro secaju njenog bahatog ponasanja, pa (je pre svega zbog toga) nju i njenog kuma pokojni Tijanic sutnuo napolje.
« Poslednja izmena: 28. Okt 2020, 15:00:19 od Carletto »
IP sačuvana
social share
Nema ovde nista vise da se vidi! Micite se odavde.
Move along, nothing to see here!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak
Pol
Poruke 4388

Fajlovi prikačeni uz poruku (kliknite na slike za punu veličinu)

jovana.jpg
(248.9 KB, 940x810)
« Poslednja izmena: 29. Okt 2020, 08:54:46 od Lolivoje »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 185
Kako se vas par zavozalo da su neki insajderi,radnici BIA-e kod Bate Gašića.Jasno mi je fanatično i seksualno loženje na dotičnu ali ova Udbaška smejurija gde se nadmećete oko nekih "Proverenih i tajnih" informacija iz prve ruke hahaha...predviđate karijeru televizijske voditeljke.

Evo moj prijatelj je napušava par puta mesečno u "Boho Baru" na Dorćolu... informacija iz "Prve ruke" 😁
« Poslednja izmena: 29. Okt 2020, 16:06:15 od Lexusone »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

Zodijak Taurus
Pol
Poruke 3044
Zastava
Kako se vas par zavozalo da su neki insajderi,radnici BIA-e kod Bate Gašića.Jasno mi je fanatično i seksualno loženje na dotičnu ali ova Udbaška smejurija gde se nadmećete oko nekih "Proverenih i tajnih" informacija iz prve ruke hahaha...predviđate karijeru televizijske voditeljke.

Evo moj prijatelj je napušava par puta mesečno u "Boho Baru" na Dorćolu... informacija iz "Prve ruke" 😁

Cao,zdravo..  Smile



Kao admin Jokine Fan stranice na insta. ( koju Joka,Srdjan i jos nekoliko poznatih prate) ovo je prvi i proslednji put da sam nesto od njenih poruka postavio ovde(kada me vec prozivaju)  Smile
Samo par clanova foruma ima info. kada se cujem sa Jokom. A to nije tako cesto, iskreno.
« Poslednja izmena: 29. Okt 2020, 22:23:16 od Baltazar Srbija »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 185
Kako se vas par zavozalo da su neki insajderi,radnici BIA-e kod Bate Gašića.Jasno mi je fanatično i seksualno loženje na dotičnu ali ova Udbaška smejurija gde se nadmećete oko nekih "Proverenih i tajnih" informacija iz prve ruke hahaha...predviđate karijeru televizijske voditeljke.

Evo moj prijatelj je napušava par puta mesečno u "Boho Baru" na Dorćolu... informacija iz "Prve ruke" 😁

Cao,zdravo..  Smile



Kao admin Jokine Fan stranice na insta. ( koju Joka,Srdjan i jos nekoliko poznatih prate) ovo je prvi i proslednji put da sam nesto od njenih poruka postavio ovde(kada me vec prozivaju)  Smile
Samo par clanova foruma ima info. kada se cujem sa Jokom. A to nije tako cesto, iskreno.

upravo to pričam haha

niko tebe nije pomenuo,nego si se sam pronašao i nastavio da se "Dokazuješ".

Zamisli...vodiš fan stranicu voditeljke na instagramu i razmenio si DM...a ovo "Ćao,zdravo"...kako si me rešio tek uhhh,neću ni da komentarišem Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 159 160 162 163 ... 316
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 26. Apr 2024, 00:54:37
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.106 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.