Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Treniranje steneta labradora u jutranjem RTV Prva  (Pročitano 2804 puta)
02. Mar 2018, 13:12:10
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
PRVI PUT U ISTORIJI SRPSKE TELEVIZIJE Jovana i Srđan će u "Jutarnjem" imati POJAČANJE koje NIKO NIJE OČEKIVAO (VIDEO)
01.03.2018. 06:45
Jovana Joksimović i Srđan Predojević će u studiju čuvati i trenirati štene labradora narednih 20 meseci. Kako je poznato da ova rasa pomaže u lečenju dece obolele od dečje paralize, kao i da pomaže hendikepiranim osobama, oni će treniranog psa pokloniti nekome kome je najpotrebniji.


Jovana Joksimović i Srđan PredojevićFoto: RAS / RAS Srbija

Priču o psu su nam potvrdili i Jovana i Srđan, koji su juče imali generalnu probu emisije “Jutro sa Jovanom i Srđanom”, koja će startovati u ponedeljak na TV “Prva”. Tokom probe, za ovim voditeljskim parom je sve vreme trčkarao labrador, a Srđan nam objašnjava kakvu će pomoć oni imati od psa kojem su dali ime Prva.


Jovana i Srđan sa psomFoto: Mitar Mitrović / RAS Srbija

- Znate da životinje mogu da procene karaktere ljudi, čak i da nam pokažu karakter osobe za koju smo mislili da je drugačija. Prva će se kretati u studiju i ovo će biti njen životni prostor. Ako pas bude režao na nekog sagovornika, isto tako ćemo se i mi ophoditi prema njemu. Pas ume da oseti čoveka koji je dobar, ali i onog koji nije takav. Ona će nam davati upute kako da se ponašamo prema sagovorniku. Kada smo pričali o tome da dovedemo psa u emisiju, smejali smo se činjenici da ćemo imati priliku da vidimo karaktere gostiju koji budu dolazili. Kako će se Prva šetati po studiju, možda će u toku jednog ozbiljnog političkog intervjua doći i nešto uraditi. Biće interesantno i videti kako se gosti ponašaju u takvim situacijama - kaže Srđan Predojević, dok se Jovana osvrće na humanu stranu priče u vezi sa psom.

- Videćete u prvoj emisiji šta predstavlja štene labradora. Ideja je da nekome pomognemo. Smislili smo da uzmemo psa kojeg ćemo držati kao našeg člana posade, a taj pas će u desetom mesecu početi sa treninzima i posle dvadeset meseci, kako kažu stručnjaci, psa ćemo dati nekome kome je to potrebno - objasnila je Joksimovićeva.

Kako se u poslednje vreme često spekuliše da televizijski programi nisu kvalitetni, interesovalo nas je šta će učiniti da njihov format bude dobro ocenjen.

- Mišljenja sam da u ovoj državi jutarnji program ne postoji. Bar ne onako kako se to nekada radilo u našoj zemlji. Mislim da smo u nedostatku finansija mi kao gledaoci, a prvenstveno govorim kao gledalac jer sam poslednjih godinu dana zbog srećnih okolnosti to bila, izgubili formu kako treba da izgleda nešto čime bi trebalo da se započne dan. Baš iz tog razloga ovo jeste veliki izazov, da napravite jedan jutarnji program koji je kvalitetan. To možete ako imate ideje i finansije, a mi to ovog puta imamo i izgledaće tačno kako treba. Ako vam se ne sviđa, ovog puta možete stvarno nas da krivite - iskrena je Jovana, na čiju se konstataciju nadovezao Srđan.

- Ovaj program radimo već 15 godina i, što se nas dvoje tiče, nismo imali nikakve specijalne pripreme. Napravili smo šemu programa kako želimo da izgleda i veoma brzo smo se dogovorili sa saradnicima. Dobili veliku podršku televizije “Prva”, tako da, što se nas tiče, veoma lagano smo uradili sve što je bilo potrebno. Sve smo postigli i jedva čekamo da konačno krenemo sa emitovanjem - rekao je Predojević.

Nismo strogi urednici

Pored toga što su autori i voditelji jutarnjeg programa, Jovana i Srđan će imati još jedan zadatak na ovoj televiziji.

- Na “Prvoj” smo urednici i autori jutarnjeg programa i urednici dnevnog programa. To je redakcija koja je napravljena od emisije “150 minuta” i naš jutarnji program je tu. Ne možete da budete suvi izvršilac nečijih ideja kada je reč o jutarnjem programu i u tim slučajevima nikada ne izgleda dobro. - rekla je Jovana i istakla da nisu strogi prema novinarima i saradnicima.

- Nismo strogi urednici. Mora da postoji zajednička ideja. Kada ljudi pogledaju naš jutarnji program želimo da imaju osmeh na licu. Da ne izlaze na ulicu uzbuđeni ili iznervirani zbog neke teme, već zadovoljni - iskrena je bila voditeljka.

O prelasku na “Prvu” smo razgovarali 40 sekundi

Mnogi su spekulisali kako je došlo do toga da Jovana i Srđan donesu odluku da odu sa “Pinka”, a oni kažu:

- Razgovarali smo jedno 40 sekundi. Pitali jedno drugo da li si dobio imejl sa ponudom od vlasnika, i uz osmeh smo sve dogovorili, iako nismo izgovorili to “da, preći ćemo” - rekao je Srđan, a Jovana dodala:

- U jednom trenutku sam ga pitala: “Pa je l‘ smo se dogovorili nešto?”, a on mi je rekao: “Ne znam šta ti nije jasno?”. Vrlo jednostavno smo se dogovorili. Mislim da je pošteno da kada se vi i neka sredina zasitite jedno drugog, to otvoreno i kažete. Taj fer odnos koji smo imali sa svakim poslodavcem sa kojim smo do sada sarađivali bismo voleli da zadržimo zauvek - izjavila je Jovana.

Izvor: Blic
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
hesus maria...

IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.