Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:28:57
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Стока из WinWin-a  (Pročitano 11322 puta)
20. Feb 2018, 10:52:44
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
Сажета верзија:

Фирма WinWin је нешто најогавније што ми се десило у последњих икс година и саветујем апсолутно свакоме да их заобилази у најширем луку или барем 11 пута провери производ који од њих купује јер су криминална багра која ће одбијати да поштује свој део уговора. Најкултурније могуће речено, иначе је далеко описније да се каже на прави начин.

Опширна верзија:

Наручио сам преко интернета, са кућном доставом, некакав буџетни таблет за 9.990. Стигао је неисправан. Батерија је баговала системски, са 57% на 0% се спуштала у року од минут или два, али је зато три сата блејала на 74%, није хтела да се пуни, стоји на пуњачу сат времена и све време приказује 1%, гасио се таблет изненада и ничим изазван. Даље, меморија таблета није препознавала када се неки фајл обрише него је и даље заузимао простор, тако да таблет има слободно, рецимо, 3 гига а пријављује 1,3 гига, а када га повежете на комп, тамо пријављује да је слободно 14 МЕГАБАЈТА.

Одем на нет, видим да је већ једна особа на сајту WinWin-а описала исти проблем, идентичан. Одем још даље, нађем на Јутјубу да неки Руси у коментарима пишу такође исти проблем, као и то да су добили замену за нов таблет и да је и он показивао исти проблем. Дакле, више него очигледно да је серија фелерична, или барем један њен део.

Тај таблет је код мене био мање од 24 сата, све време на плишаном покривачу (дакле, никакве огреботине нити ишта), а вратио сам га у оригиналном паковању са апсолутно свим оним кесицама за адаптер и упутство, гумцама за кабл и заштитном налепницом преко екрана. Дакле, идентично као што сам га и добио. На сајту пише да је повраћај уређаја могућ у било којој WinWin продавници, па сам тамо и отишао.

- Добар дан, ја бих да вратим овај таблет, неисправан је и желим повраћај новца јер сам на интернету видео да је серија фелерична и да замена неће ништа учинити.
- А како је неисправан?

Ја јој објасним све ово што сам горе испричао.

- А што ниси онда читао на интернету пре него што си га купио?

Гледам овако и не верујем шта ми курва говори, јеботе, врати ми паре и гони се у пичку материну, продали сте ми неисправан таблет.

- Небитно, да ли бих могао да добијем новац назад?
- Не може, нисте га купили овде.
- Како мислите нисам га купио "овде", на сајту лепо пише да могу да тражим рекламацију у било којој продавници?
- Не, наручили сте га преко интернета на кућну доставу, што значи да мора да иде у сервис у Чачак на утврђивање квара и састављање записника.
- У ЧАЧАК?! Добро...

Отвори она на компу образац, пита ме још једном шта је разлог враћања уређаја и ја јој поново, педантно, испричам све оно што сам горе навео. Сада држим тај папир и гледам шта пише на њему, курва је унела следеће, дакле преносим у оригиналу без икакве тачке или зареза или пичке мајчине:

"Baterija ne prikazuje kada se isprazni samo se iskljuci uredjaj"

Дакле, они су мени дали таблет, ја сам њима дао паре, ја сам њима вратио таблет и сада седим и чекам данима и без таблета и без пара.

После четири дана, позовем сервис да питам докле се стигло, риба из сервиса ми каже:

- У нашем сервису је уређај прегледан и није уочен никакав квар тако да је послат у главни сервис на даља тестирања.

Ја опет покушавам да јој објасним да ме не интересује да ли су они пронашли квар у њиховом дрљавом сервису, хоћу да ми се врате паре у року од одмах, па нека га шаљу по целом Чачку и Србији ако им је воља на тестирања.

- Бићете обавештени.

Прође још три дана, дакле, данас, јутрос, пре сат времена, звони ми телефон, зову ме из сервиса и риба ми говори следеће:

- Поштовање, зовем вас из сервиса, ваш уређај је тестиран и није пронађен квар који сте навели, тако да ће вам данас уређај бити враћен на кућну адресу.

Држим телефон и не верујем шта ми курва говори.

- Како мислите да ми вратите уређај, па ја овде држим папир на коме пише "ЗАХТЕВ КУПЦА - ПОВРАТ НОВЦА"! Ја сам захтевао да ми вратите новац, никакву поправку, никакве сервисе, никава сређивања!
- Да, али квар који сте навели не одговара ономе што...
- Ма тај квар је идиотски и штуро описала ваша колегиница у продавници, то нема беле везе са животом! И мене брига да ли сте ви пронашли квар или нисте, тај уређај је неисправан и ја тражим повраћај новца и на то имам пуно право, независно од исправности или не, у првих 14 дана од куповине!
- Да, али ви се нисте позвали на то право.
- МОЛИМ?!
- Ви се нисте позвали на право да сте незадовољни уређајем већ на квар.
- ...

Отворим сајт WinWin-a, нађем пасус у вези повраћаја робе, дакле, цитат:

"Ukoliko kupac vraća artikal koji je dobio putem kurirske službe, zakonski rok je 14 dana od prijema robe od kurira. U tom roku kupac se upućuje na slanje kupljenog artikla u naš servis u Čačku (Bulevar oslobodilaca Čačka 78G, 32000 Cacak). Kupac će na ovu adresu poslati:

-         Artikal koji vraća i garantni list (ukoliko ga je dobio)
-         Kopiju fiskalnog računa (da se original ne zagubi)
-         Napisan na papiru razlog vraćanja (predomislio se, ne odgovara, neispravno primljeno,...)
-         Ukoliko je roba poručena preko WEB-a poslaće nam i jednostrani raskid ugovora koji je dobio uz račun i robu.

Kupac je dužan da vrati robu Winwin-u, bez odlaganja, a najkasnije u roku od 14 dana od dana kada je poslao obrazac za odustanak.

...

Winwin je dužan da bez odlaganja izvrši povraćaj uplata koje je primio od potrošača
, uključujući i troškove isporuke, a najkasnije u roku od 14 dana od dana kada je primio obrazac za odustanak."

Позовем их назад, рекох, како вас није срамота, ево сада сам отворио ваш дрљави сајт, тамо врло јасно пише да је "неисправно примљено" један од прихватљивих захтева за повраћај новца, а ви мене овде завитлавате, правите се луди. ЗАХТЕВАМ ДА МИ ВРАТИТЕ НОВАЦ!

- Видећу шта могу да учиним за вас, бићете обавештени.

И ево, сад чекам да ме "обавесте".

Је л' знате ви колики промет има WinWin? Ја сам сигуран да се мери у милионима евра годишње. Шта је за њих дрљавих 10 хиљада динара, па то је као за мене да некоме дам динар, мање од динара. И они се овако циганче за тих 10 хиљада, зајебавају, праве се луди.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Moju drugaricu su 6 meseci setali zbog telefona koji je fabricki neispravan. Sve - MTS - WinWin i nazad...a sve sa ciljem da rok za reklamaciju istekne i oni operu ruke. Posle jedno 10 reklamacija, priznat joj je kvar, ali je dobila samo zamenu uz doplatu jer se taj telefon vise ne proizvodi.
S druge strane, Tehnomanija nas je 2 meseca zavlacila za naruceni i placeni hdd od 2TB koji je prvo dve nedelje kasnio sa dostavom, pa kad smo pristali da pokupimo u prodavnici, isti je kasnio jos 3 nedelje, do momenta kada je zatrazen povracaj para, pa se i na to cekalo mesec dana.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


42

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 26656
Zastava Restoran na kraju vaseljene
mob
Nokia 6630, valjda
Zali se bati overlorda...

Elem, po nasem zakonu cini mi se da imas pravo da vratis robu bez objashnjenja i za to dobijesh povracaj...
IP sačuvana
social share
“The mind commands the body and it obeys. The mind orders itself and meets resistance.”
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak Aquarius
Pol
Poruke 6942
Сад се бринем јер смо ћалету купили комплет комп (са све монитором и звучницима) пре мање од месец дана баш у WinWin-у, а то је већ била мало већа инвестиција (око 60.000), жива ме језа хвата при помисли да нека компонента цркне, ова стока ће нас зајебавати месецима.

Али каква су то говна, када дођеш да им потенцијално даш неке овеће паре (као ми за тај комп), онда су сви насмејани, све може, може и наша графичка да се стави уместо интегрисане, може и да стигне у продавницу па да ми покупимо колико сутра, може и да одаберемо како ћемо, све може, "пријо, како ћемо, пријатељу, лако ћемо", само да им даш паре.

А кад долазиш да тражиш рекламацију, онда ништа не може, онда "а шта му фали", "а што ниси читао", "а то мора у Чачак", не може ништа данас за сутра него чекај данима... Море, матер вам јебем.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
Vuciceva organizacija...
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
mob
Motorola 
Vuciceva organizacija...


  Koja se upravo priprema na proširivanje , obzirom da se pričalo da "trijumvirat" čine Win Win + PC Practic + Emmi :


     https://www.emmi.rs/landingpage.814.html

IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak Taurus
Pol Muškarac
Poruke 5434
Zastava Beograd
Vuciceva organizacija...


  Koja se upravo priprema na proširivanje , obzirom da se pričalo da "trijumvirat" čine Win Win + PC Practic + Emmi :


     https://www.emmi.rs/landingpage.814.html



na zalost, cuo sam za ovo Smile
IP sačuvana
social share
Teško je kada živiš za dan koji ne znaš kada će doći, za dan kada ćeš je ponovo videti. Teško je, kada si sam i nedostaje ti glas, lice, dodir, osmeh, kada ti nedostaje biće koje je tvoja bolja polovina. Teško je prijatelji. Želim vam da nikad to ne iskusite, jer taj bol prijatelji, nije za ljude...
Pogledaj profil Skype Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Бранилац државе

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 9228
2014 сам код њих купио све компоненте за компјутер...кућиште, напајање, плоча, графичка итд за око 90.000. И сад ја код њих у продавници у ЗР то наручујем и да се испостави у ту продавницу па ћу ја доћи и покупити и видим неке Лоџитехове звучнике за око 4500 али имају попуст па коштају мало јаче од 3000 ако се наручи преко веба. Питам ја тог продавца да ли може попуст ако и те звучнике уврстим са свим осталим...каже он - нема проблема господине, за вас све може Smile
Прошло неколико дана, зову ме да је све стигло. Ја дођем и сад тај исти лик куца рачун, ја се пребројавам и ладно ми не рачуна попуст на звучнике Smile Реч нисам рекао, само сам паре вратио у џеп и кренуо да излазим из продавнице Smile Он за мном...па господине, шта се десило, у чему је проблем бла бла. Само сам му рекао - звучници Smile Па знате, касније сам проверио, не може тако, морам да зовем супервизора...еј, супервизора Smile Smile Smile
Да завршим...добио сам попуст на звучнике али никад више нисам ушао у посрани вин вин Smile Само КП.
IP sačuvana
social share
"Једном су ми пустили Балашевића. Од тада сам у бесповрат изгубио пословну способност."


Неки лик са Твитера  Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Ja do sada nisam imao problema. Kupim monitor i HDMI kabl posto mi lik iz radnje kaze kako ne dolazi uz monitor. Ja kuci kad otvaram monitor i vidim HDMI kabl. Smile Nista, ja u radnju, vrate mi pare za kabl. Slicno i za dzojstik koji sam uzeo kod njih, sa time sto su mi ga zamenili za drugi u roku od par dana. Tako da, dal je do prodavaca kod mene il sta je al stvarno nisam imao problema.

Al da su idioti jesu, makar po pricama koje sam cuo. Mada i njih ne bi krivio, rade za 20K i neki bonus od onih ugovora sto potpisuju sa ljudima(koji je naravno tipa potpisi 50 ugovora pa ces da ga dobijes tj skoro nemoguc). Uz to velika vecina njih nema pojma o tehnici koju prodaje tj ne bi znali da ti kazu o istoj. Jednostavno su roblje bez mozga. To sto se cigance za 10k uopste nije do njih nego verovatno do gazde i onih gore. Smile
« Poslednja izmena: 20. Feb 2018, 22:37:02 od marko 284 »
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
ja kad sam kupio MacBook Air koji je imao fabricki neispravan pad...

nisam ni izdrzao zamenu...otiso nazad u apple i kupio najskuplji koji je bio...

do duse on je i radio najbolje... Smile

dali mi neki sprej dzabe kao za ekran...

posle kad mi vracali parice odbili ga...

matematika je chudo... Smile

vratili mi manje para nego sto sam ga platio... Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2 3 ... 8
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 13:28:57
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: WinWin

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.08 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.