Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: J. Orleanka je bila crnkinja, sudeći prema ministarstvu Istine NSP-a.  (Pročitano 15469 puta)
18. Feb 2018, 07:09:29
Hronicar svakodnevice

Zodijak
Pol
Poruke 544
https://www.nytimes.com/2017/09/12/theater/condola-rashad-saint-joan-broadway.html

hehe Zanimljivo je sve to tako gledati...u današnjim filmovima, ko nije obratio pažnju sada ću ja da mu obratim ako nije problem, u 95+% slučajeva loši momci su belci, koji glume uloge psihopate, bagre, kriminalaca, silovatelja, lopova, pomahnitalih ubica. Naravno, sve je to samo slučajnost, dobra, stara slučajnost ; )

Još je zanimljivije što ova crna glumica, očigledno ne baš bistra pristaje da bude deo ove sprdačine?!

Sada je trend u Evropi da se u evropsku istoriju ubacuju elementi crne populacije, pa je tako Britanija u vreme rimskih osvajača imala velik broj crnaca i crnih vojskovođa. Da, i ja sam mislio da se neko zajebava ali nije tako...verovali ili ne, možete naći na netu.

Šta je sledeće? Car Dušan je bio Kinez, Stevan Sinđelić je bio zalutali Katanga iz Južne Afrike, koji se obreo među balkanskim plemenima da povede raju put slobode. Možda je i Stepa Stepanović bio Indus? Ko to može znati, možda će nam neki holivudski blokbaster razbiti sve iluzije?! Vreme će pokazati.
A Karađorđe? Beduin iz Severne Afrike, svi to znamo.
Tesla je isto bio crnac po babine linije.
Zapravo, evropska kultura i istorija ne postoje, živeli ste u iluziji, toeto, gledajte filmove i samo će vam se kasti.

90% Univerzitetskih profesora po današnjoj Evropi su neoliberali i slične budaletine, ofarbani su tom ideologijom, zato i dopuštaju sve ovo i prenose svoju politički korektnu istoriju na sledeće generacije idiota...pardon studenata. Jebi ga bato, platica leže svakog prvog u mesecu hehe, mora da se priča priča, jebeš narod, istoriju, tradiciju, idem na letovanje za ono što pričam hehehe

Neko tu laže, rođaci! Ili škola i istorija ili ideologija multikulturalizma?

...................................................

p.s.
http://broadwayblack.com/first-look-condola-rashad-joan-of-arc-racist-upset/
hahaha Jebote, da ti mozak pukne od ovih idiota. I sad je rasizam ukazivati na gluposti i idiotarnije ovih morona, a prepravljane istorije je šta? Društveno koristan rad.


Obavestenje: Poruka je preseljena od strane moderatora Anea (Vreme: 18. Feb 2018, 09:54:58)
« Poslednja izmena: 18. Feb 2018, 07:18:54 od 8Kristal »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije


Zodijak
Pol
Poruke 29182
Zastava
veci si ti bolid od njih jer se opterecujes budalastinom
nemas pametnije nista u zivotu
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
To nije prepravljanje istorije :-)
Niko ne kaze da su oni bili crnci.
Mada ja mislim da je bas glupo da crnci glume belce i obrnuto. Ne bih gledao takve filmove i serije..
Pozorisne predstave da. Tamo vaze druga pravila
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.077 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.