Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 18:10:48
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
1 ... 45 46 48
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Najhladniji znak  (Pročitano 76222 puta)
Udaljen sa foruma
Ucesnik diskusija

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 63
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Sta se raspravljate?! Lepo kazem jarac.Jel' pricam turski?!I po mitu,jarcu vlada pl.Saturn,koja je najudaljenija pl.od sunca.Prema tome logicno i da je jarac najhladniji znak - on samo sledi svoju planetu.Cista logika.Idioti maloumni
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma


pĆelica

Zodijak
Pol Žena
Poruke 49554
OS
Windows 7
Browser
Opera 10.61
mob
Nokia 
dečkić,malo smo nervozni ,a?
ili nas je neki jarac/koza mnogo povrijedio? ccc
pa mi se slažemo da su jarčevi teški i komplikovani,ali nikog nećemo nazvati idiotima,no-no Smile
IP sačuvana
social share
Najbolje se osjećam među jednostavnim ljudima pred kojima mogu da odbacim svoje oklope, da zaboravim komplekse i opreznost, s kojima mogu da se smijem, da kažem sve što mislim, ne plašeći se da će me pogrešno razumjeti
Pogledaj profil Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


God is busy, may I help you?

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 41441
Zastava Beograd, Srbija
OS
Windows Vista
Browser
Opera 9.80
mob
Apple iPhone 3Gs
Sta se raspravljate?! Lepo kazem jarac.Jel' pricam turski?!I po mitu,jarcu vlada pl.Saturn,koja je najudaljenija pl.od sunca.Prema tome logicno i da je jarac najhladniji znak - on samo sledi svoju planetu.Cista logika.Idioti maloumni

Racunaj da ces za slicno vredjanje sledeci put da dobijes ban.
IP sačuvana
social share
"Ponekad mi se čini da je najupadljivija odlika liberalizma, koja ga odvaja kako od konzervativizma tako i od socijalizma, stanovište da moralna uverenja u vezi sa ponašanjem koje se neposredno ne upliće u zaštićeno polje drugih osoba ne opravdavaju prinudu."

Friedrich Hayek
Pogledaj profil WWW GTalk Skype Twitter Facebook
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 69
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Citat
Koji je najhladniji znak,mislim emotivno?Kakvo je  Vase iskustvo?

Nikako da ih rangiram/Jarac,Vodolija,Djevica,Blizanac?

I ja sam izdvojila ova četiri znaka, i ne znam kome bih dala prioritet jer svaki od njih ima i svoje "blistave" trenutke topline.
Možda je Jarac, recimo, najtopliji od ova četiri. Ostaju preostala tri - Vodolija, Devica i Blizanac.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Virgo
Pol Žena
Poruke 69
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 3.6.17
Citat
Sta se raspravljate?! Lepo kazem jarac.Jel' pricam turski?!I po mitu,jarcu vlada pl.Saturn,koja je najudaljenija pl.od sunca.Prema tome logicno i da je jarac najhladniji znak - on samo sledi svoju planetu.Cista logika.Idioti maloumni

Znam dosta Jarčeva. I moj otac je Jarac. Nemam takvo iskustvo u poređenju sa Blizancima, Devicama i Vodolijama.

Nemoj da se žestiš.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Zvezda u usponu


Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 1395
OS
Nepoznat
Browser
Mozilla Firefox 4.0.1
a kakvi su bikovi?  Smile

slazem se da su jarcevi cudni..kontradiktorni su dosta.
IP sačuvana
social share
U se i u svoje kljuse!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 128
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Apple 5S
nikako se ne bi slozio da je vodolija hladan znak...da deluju hladno, moze biti, ali daleko od toga da su zaista hladni...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 128
Zastava Zemun
OS
Windows XP
Browser
Chrome 12.0.742.100
mob
Apple 5S
dosta astrologa mi je reklo da sam pravi primer idealne vodolije...e sad ostale stavke koje navode uopsteno o ovom znaku necu komentarisati jer nije tema...pricamo o hladnoci znaka. moze vam delovati hladan zbog toga sto ne opstaje dugo u vezi, ima neke svoje bubice, drugaciji nacin razmisljanja, ali to sto nas vodolije ne drzi tako cesto mesto kraj neke osobe, pa je i povredimo, ne znaci da smo hladni Smiley bas naprotiv...cak sta vise, ja sam imao priliku da dozivim onu pravu ljubav koja traje ceo zivot, ali nazalost u pogresno vreme, pogresnim godinama, pod pogresnim okolnistima. ona je mogla osetiti s moje strane sve samo ne hladnocu...potpunu predanost! a nisam bas hladan ni prema nekim ovako manjim ljubavima...Smiley ajde da ne uzimamo samo ljubav u obzir, u opstem odnosu prema ljudima, nikad nisam bio hladan. pa mene kroz zivot i vodi srce, a ne um...zapravo, ja bi rekao da ne moze to tek tako da se generalizuje. koliko je samo razlicitih ljudi istog znaka. to zavisi od mnogo faktora.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik


a person who deals tactfully with others

Zodijak Virgo
Pol Muškarac
Poruke 384
OS
Windows XP
Browser
Mozilla Firefox 5.0
mob
BlackBerry 
Ej, pa ja živim okružen tim "rogonjama" dobri su  Smile
« Poslednja izmena: 26. Jun 2011, 00:24:08 od Diplomat »
IP sačuvana
social share
Diplomacy is the art and practice of conducting negotiations between representatives of groups or states...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Clan u razvoju


Zodijak
Pol Žena
Poruke 26
OS
Windows XP
Browser
Chrome 11.0.696.65
Ja sam jarac, u podznaku riba i po sebi znam da uopste nisam hladna...Tata mi je takodje jarac...imamo mi neke svoje momente, ali ja mislim da su device najhladniji znak, bar po mom iskustvu. Blizanci jesu nestalni i meni neshvatljivi, ali umeju da iskazu osecanja, bikovi su koliko ja znam prilicno romanticni, a i vodolije umeju da iskazu osecanja. Smiley
IP sačuvana
social share
Ljudi su najslabiji kad vole, a najjaci kada su voljeni...
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 ... 45 46 48
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 18:10:48
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.097 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.