Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:27:03
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Pocetak biznisa pomoc  (Pročitano 16482 puta)
05. Dec 2017, 17:33:35
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 177
Pozdrav svima.
Zanimaju me procedure i protokoli koje bi trebalo da ispratim, ukoliko bih hteo da krenem sa prodajom led sijalica za kucne lampe/lustere...
Razmisljam da narucim sa interenta delove koje bih sam sklapao i tako bio prva ruka u prodaji. Proizvod vec postoji i zastupljen je, u svetu poznat kao led bulb. Ali ipak je jos sve to na pocetku.
Zanima me da li neko zna neko mesto gde bih mogao jeftino da narucujem te delove.
Da li bi se ti delovi carinili i da li bi se i za njih primenjivalo da sve ispod 50e ne podleze carini. Jer verujem da bi naruzbina od recimo samo pakovanje od 50 kucista za sijalice, bilo velikog gabarita. To nije nesto sto mi postar doturi.
Kakve bih duznosti imao prema drzavi? U pocetku bi to naravno bile male prodaje, po facebooku i prodavnicicama. Kasnije nadam se vece. Zanima me konkretno za ovaj pocetak dok je to sve jos sitno, da li bi trebalo da se opterecujem sa firmom? Takodje bih naglasio da bi tezio ka nekom pakovanju, nekom nazivu i logou.
Da li je neko mozda upucenj u ove grane tregovanja i ima odgovore na ova pitanja ili mozda ima neki savet?
Hvala. 
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
tipican biznis plan...

trziste sa nenormalnom konkurencijom...pocetni kapital nula...nemas dobavljaca...i vise nego ogranicena moc potrosaca...


zvuci zabavno...

Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma


Очистимо Србију !

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42084
Zastava †  Србија 011
te sijalice su kod nas oko 500 din. računaj isplativost.
IP sačuvana
social share
                                     
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija


Zodijak
Pol
Poruke 177
@inicio slazem se da je dzungla. Ali mislim da ima prostora za neki uspeh.
@gottago znam, ja razmisljam da napravim nesto fancy. Obzirom da se danas prodaju u glavnom ambalaze. Sam proizvod je manje bitan u odredjenim krugovimai.
@cg_ac hvala.
IP sačuvana
social share
Edit by Anea: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
energija zdravstvo gradjevinarstvo...

IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
u najboljem slucaju radices po citav dan ...pare ces uvijek cekati....jer si na dnu' lanca prehrane' u tom poslu... Smile
zivcirat ces se.....i pitat ces se  koji ckura ti je to sve trebalo.....
kad mogao lijepo zicat pare od staraca ...da imas za drogu i alkohol ko sva danasnja  normalna omladina....
Smile
a u najgorem slucaju ....samo ces se uvaliti u dugove..prezaduzit ces se....da vratis dugove.... a zatim ces posegnuti za kockom da resis sve probleme.... i tek tada ces upasti u prave  probleme..
onda ce neko zvat neke sirovine  da te maltretiraju i traze pare koje dugujes..vozat cete po gepeku .  pebijati i tjerati  da  gutas  kasike  Smile
na kraju ces se objesiti ili skociti pod voz ili sa nekog mosta  Smile
..i morat cete mater kukom traziti po dunavu ..savi a bogami i po tisi ....
pa onda ce  specijalci morati da se kvase i rone po ovoj hladnoci... 
vidis ti kakve ti pobleme sve mozes napaviti.... Smile
batali to dok nisi najebo ko zuti i dok si bar ziv i zdrav.... Smile
a pecednik vucic je reko da ce nam svima biti bolje vec 2022..strpi se malo..sad ce proletit 4-5 g  Smile


Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 18:27:03
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.078 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.