Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Labradorka pojela trospratnu tortu jutro pred svadbu  (Pročitano 4973 puta)
27. Jul 2017, 16:08:45
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Labradorka pojela trospratnu tortu jutro pred svadbu

Deveruša Džema Evans došla je kod sestre Done Makmejhon tog jutra pred svadbu da pokupi čokoladnu tortu.


Labradorka Bela uhvaćena u „zločinu“

Dona i Džema planirale su da odnesu tortu u salu „Hedvort hol“ u gradu Saut Šilds, na severu Engleske, gde je njihov brat Skot trebalo da se oženi.

„Kada sam stigla, izraz Doninog lica bio je takav da sam mislila da je venčanje otkazano. Ušli smo u kuhinju, a Bela je samo sedela gledajući u nas. Dona je počela da plače i nismo znale šta da radimo“, rekla je Džema.


Ispostavilo se da je Donin suprug Lijam slučajno ostavio otvorena vrata tokom noći, a Belin nos se pobrinuo za ostalo.




Pokušale su da spasu šta se spasti može pa su počele da zovu sve poslastičarnice tražeći zamenu.

„Govorila sam ljudima da mi je pas pojeo tortu. Činilo mi se kao da sam u školi i pravdam se kod profesora kako mi je pas pojeo domaći“, priseća se Dona.

Srećom, uspele su u nameri, a onda su odlučile da prećute šta se desilo sve dok se venčanje ne okonča.

„Dona me je posle svadbe pitala da li mi se svidela torta, a posle toga otkrila da to nije torta koja je planirana. Nisam mogao da verujem da je Bela pojela. Zaćutao sam na trenutak, a onda sam počeo da se smejem“, ispričao je mladoženja Skot.

Posle svega, svi su bili zabrinuti za Belu jer je pojela dosta čokolade, pa nisu znali kako će da reaguje na toliku količinu šećera.

Izvor: RTS
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Veteran foruma
Superstar foruma


Nista

Zodijak Aries
Pol Muškarac
Poruke 82508
Zastava
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
"Narod je glup, a sad se buni zato što je glup. Pa ne možeš i biti glup i bunit' se što si glup."
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 29014
 Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
pih..moj pokojni lesi je  jednom pojeo skoro pola pecenog praseta i to  sa raznja...a  jednom  butove i skoro cijeli  grudni kos jagnjeta je oglabao  Smile

a sta je puta otvorio frizider i ubalavio sve sto je mogao...to se ne moze izbrojati.... Smile
tad je bio slobodan...i mogao je da radi sta je htio....sve dok se nasa mala porodica ..on i ja...nije prosirila na tri clana... Smile
trecem clanu se nije svidjao ni lesi niti njegove sklonosti ka raznim nestaslucima i  pizdarijama ..i morao je izbrati da li ce  ici u boks... ili cemo se resiti treceg clana...
posto je mislio na moju buducnost - odabrao je da ide u boks... Smile

tako da..on i nije bas nesto prakticirao slatkise..volio je par stvari...pivo i rostilj i pecenje...a nije bio gadljiv ni na sirovo meso...i zgodjusne kujice....cesto je naskakao na labradorke i retriverke...mada kad mu zagusti znao je zaskociti i pekinezerku... Smile Smile Smile
i volio je da ganja svoj rep alis amo posle piva...a kad je mamuran bio...volio je da maltretira macke...golubove...i sve muske cuke... Smile Smile Smile

a od djece je bjezao... Smile
njih se bojao  Smile
pocupaju mu onu dlaku i smore ga jasuci ga..i vukuci ga za usi....
od djecurlije je dobio i ptsp.. Smile i postao potencijalno opasan pas
koji ne smije da seta bez potrebne opreme i nadzora odgovornog lica.... Smile

inace uopste  ne sumnjam da bi ovu labradorku za par minuta... vec zigovao... Smile i to mozda dok jede ovu tortu... Smile naravno.... vjerovatno bi je on marnuo za nju... Smile

bila je to velika cupava cukeca bitanga  ... i to posebne vrste Smile

Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Supervizor foruma
Svedok stvaranja istorije


necu da ti kazem, chelavi...

Zodijak Libra
Pol Muškarac
Poruke 21969
Zastava La45.2590  Lo19.8330
mob
Apple iPhone 12, S21
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
- A robot may not injure a human being or, through inaction, allow a human being to come to harm
- A robot must obey the orders given to it by human beings, except where such orders would conflict with the First Law
- A robot must protect its own existence as long as such protection does not conflict with the First or Second Laws
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.09 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.