Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Nemac na letovanje u Hrvatskoj došao traktorom  (Pročitano 6709 puta)
24. Jul 2017, 14:47:05
Moderator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Nemac na letovanje u Hrvatskoj došao traktorom

Nemci vole da letuju na Jadranu, a jedan od njih je odlučio da na letovanje krene traktorom.



ponedeljak, 24.07.2017. | 09:41


Ernst Ebeling (63) iz Hohenhamelna kod Hanovera krenuo je put Trogira svojim vernim traktorom, a za putovanje dugo 1.700 km mu je bilo potrebno devet dana.

Njegova supruga Andrea nije želela da mu se pridruži, nego je u Hrvatsku doputovala avionom.

Nakon što je u Trogiru i Splitu proveo dve nedelje, sada se vraća kući.

Izvor: B92
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

...члан секције младих трезвењака...

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 37273
Марада, очекиво сам бар неки Џон Дир.
IP sačuvana
social share
Prefer a feast of friends to the giant family
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 41361
Ma jok, Belorus konza  Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ako te uhvati bes ako stojis ti sedi,ako sedis ti lezi,ako lezis ti se polij vodom,voda ce da odnese tvoj bes...

Svest nije samo materijalna manifestacija, potrazi na interenetu

Dzoni, ne budi Kristal.

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
covece ti samo da pokusas da izgovoris ova imena i nazvanja gradova i sela...

odma si na polovinu nacista...


pazi ti ovo....
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
sado mazo i to... Smile
gdje ce s tim jurcem 1700 km voziti  Smile
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
u srbiji je zabranjeno da iz jednog perifernog dela grada odes u drugi gde imas imovinu za obradu i pritom prodjes kroz siri centar grada traktorom(ne postoji recimo druga alternativa) mnogim ljudima su tako zapustele njive i ne obradjuju ih,resenje koje se namece je da traktor slepujes za to nemanjenim vozilom sa prikolicom ili da ga telepromtujes

za to vreme ovaj baja vozi od nemacke do primorja a horde cigana sa konjskim zapregama i raznim drugim cak i motornim neregistrovanim sredstvima su izuzeti od bilo kog saobracajnog zakona i propisa
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

ja ko ja....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 32096
Zastava pandorina kutija
nisam bas upucen...ali mislim da se i traktor moze nabudziti i prilagoditi
i da se moze registrovati ... nesto kao terensko vozilo...i sl...
po americi je to relativno cesta pojava...

meni je vise cudno to  sto mu je kabina otvorena a vozio je 1700 km...
brrr..ne smijem ni da pomislim kakva je kocenja imao u 'krstima i na vratu'  posle voznje  Smile

sad su ti traktori u svetu masine i po....
sve je kompjuterizovano...klima...vazdusni jastuci....vazdusna sjedala...savremeni razni  sistemi..za svasta nestio....itd... Smile

inace u vojvodini sam par puta vozio traktor...i to neku dobru masinu...prepo sam citavu ulicu...misli su da cu izginut ko rasada...
cak sam uspio da ga dignem i na zadnje  Smile pa mi vise nisu dali da ga vozim... Smile

Smile
« Poslednja izmena: 01. Avg 2017, 12:45:10 od bobaK_bl »
IP sačuvana
social share
odmorit ces oci od moga pogleda na svijet...od svih stvari s kojim zivis ..koje  ne vidis ...a vidis ih sve....
cmokaaaaaaaaaaaa    Smile
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
mob
SonyEricsson k750i
u srbiji je zabranjeno da iz jednog perifernog dela grada odes u drugi gde imas imovinu za obradu i pritom prodjes kroz siri centar grada traktorom(ne postoji recimo druga alternativa) mnogim ljudima su tako zapustele njive i ne obradjuju ih,resenje koje se namece je da traktor slepujes za to nemanjenim vozilom sa prikolicom ili da ga telepromtujes

za to vreme ovaj baja vozi od nemacke do primorja a horde cigana sa konjskim zapregama i raznim drugim cak i motornim neregistrovanim sredstvima su izuzeti od bilo kog saobracajnog zakona i propisa


sto se tice traktora , ono sto sam ja vidjao kod nas nema ni najobicniju svetlosnu signalizaciju... a jedan prijatelj se zabo renoom u traktor na avalskom putu... jbg gospodin vozio traktor bez bez bilo kakvog obelezja i ovaj se zakucao u njega...

tako da i ne treba da se voze, bar u tom stanju... jbg investiraj pare u svetla i vozi ..

a sto se tice ostalog ... si u pravu  Smile

eto recimo ispod mosta na adi stoje kerovi i snimaju brzinu i pisu kazne a ganac sa kultivatorom lepo presece svih sest  traka na 50 metara od njih i nista  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 37017
Zastava Antofagasta
pricam o traktorima koji su u propisanom tehnickom stanju,ne kazem ja da sad traktor mora da se vozi po centru ali neka solucija da dodjes do parcele mora da postoji
IP sačuvana
social share



Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
mob
SonyEricsson k750i
pricam o traktorima koji su u propisanom tehnickom stanju,ne kazem ja da sad traktor mora da se vozi po centru ali neka solucija da dodjes do parcele mora da postoji

naravno , samo dok se bezbednost saobracaja ne ugrozava... ali koga boli tuki za srpskog seljaka? imaju vodje pamatnija posla nego da se bave time...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.061 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.