Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:22:21
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Preporuka provajdera za kucni internet  (Pročitano 29980 puta)
19. Jul 2017, 01:03:06
Svedok stvaranja istorije

Zodijak
Pol
Poruke 17114
Preporuka provajdera za kucni internet. Trenutno mts 10gb koji cesto puca iako je ruter u sobi gde sam. Puca ili pise da nije konektovan na mobu ili kompu sve jedno. Jel valja nesto drugo sem MTS-a ili da pokusam sa vecom brzinom samo? Hvala unapred, pozdrav!  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Cudni smo ti mi pingvini!

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 6178
Zastava srbija
mob
SonyEricsson k750i
Preporuka provajdera za kucni internet. Trenutno mts 10gb koji cesto puca iako je ruter u sobi gde sam. Puca ili pise da nije konektovan na mobu ili kompu sve jedno. Jel valja nesto drugo sem MTS-a ili da pokusam sa vecom brzinom samo? Hvala unapred, pozdrav!  Smile

mislis 10 mb ?

i ja se razmisljam o mts- u 20/2 mada znam da puca veza cesto ali jeftinije od sbb koji neda samo net...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Krajnje beznadezan

disident Burek-foruma

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 10067
Zastava
mob
Motorola 
  Da ne otvaram novu temu,pošto se priča o MTS-u...


  Nestade mi u utorak izjutra internet.Ugasio modem , sve normalno radilo (MTS , osnovni boks-paket čija brzina mi je još uvek dovoljna) , otišao poslom, predveče seo za računar, kad' ono - puf ,kao da ga nikada i nije bilo !
  Vratilo se samo pre pola sata, pravi se kao da nikada nije ni odlazilo (dobro je da nisam dovlačio staru konfiguraciju sa drugog kraja grada samo da bih testirao da li je do mene ili MTS-a).

  Pitanje :

  da li je još neko imao probleme ovih dana,obzirom da mi je u utorak i pre-paid 064 odbijao konekciju dobrih 10-12 sati ?
IP sačuvana
social share
Od Vučića pedera do Ane lezbejke : Srpska Napredna, stranka kontinuiteta
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Koneskovo srculence ...

Zodijak Cancer
Pol Žena
Poruke 6362
Zastava Aleksandrovo
Box paket MTS-a (tv, internet, fix i mob) koristim skoro 4 godine i do sada sam imala mozda 3-4 puta problema sa konekcijom, jednom od ta 4 puta kvar se desio bas nedeljom, ali sam ipak nazvala podrsku i prijavila kvar, resili su problem u roku od 2 sata, tako da, licno sam prezadovoljna uslugom... Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Preporuka provajdera za kucni internet. Trenutno mts 10gb koji cesto puca iako je ruter u sobi gde sam. Puca ili pise da nije konektovan na mobu ili kompu sve jedno. Jel valja nesto drugo sem MTS-a ili da pokusam sa vecom brzinom samo? Hvala unapred, pozdrav!  Smile

Beotel. Mada, sav ADSL ide preko Telekoma, tako da... mrka kapa...

Fazon je sesti im za kicmu i naterati ih da dodju da provere spoljne instalacije, tj. reci da ti krci telefon. Mene su mesecima zezali da sam luda, dok telefon i zaista nije prestao da radi, pa su onda utvrdili da je neko zakacio kamionom telefonsku zicu i da visi na dobroj volji... E, sad... posto ih je mrzelo da citav kabal promene, dolaze na svakih par meseci da to krpe...  Smile
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Ucesnik diskusija

Zodijak
Pol
Poruke 62
Ja sam na kablovskom netu već 15 godina i ne bih ga menjao za adsl nikada... ako nisi spreman da i ti pređeš na kablovski preporuka je da pokušaš da zaobiđeš Telekom po svaku cenu.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


ПФК!

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 8168
Zastava Коралово
mob
Samsung S21 Ultra
Тренутно користим VictoryMedia 50/10, 1200 динара месечно, кабловски и презадовољан сам. Топла препорука! Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 00:22:21
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.082 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.