Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 15:31:33
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

>> Pitate se gde su nestale galerije devojaka? Kliknite ovde! <<

Vazno: Molimo vodite racuna o ponasanju na ovom delu foruma i procitajte nova pravila sex foruma!

Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Tamara u defektu.  (Pročitano 5481 puta)
13. Jul 2017, 21:13:12
Zodijak
Pol
Poruke 2
Svake godine smo išli na more u Šibenik, moj muž i naša kćer.  No ove godine nisam dobila godišnji kada i muž pa smo bili u raskoraku pet dana. Srpanj je ovo godine bio iznimno vruć, temperatura se penjala preko trideset i šest stupnjeva pa nije bilo neke svrhe da se kćer i muž doma pacaju jer ja nisam mogla ići kada i oni. Tako da su oni otišli u Srijedu ujutro a ja sam mogla tek sada u Nedjelju rano ujutro.
Išla sam svojim malim starim autićem koji mi je služio za na posao. Mislila sam  da je pouzdan pošto sam se bez greške svaki dan njime vozila u Zagreb i nazad kući nekih pedesetak kilometara.
No danas mi je pokazao da nije tako, istina, krenula sam na put starom cestom ili ti državnom cestom broj jedan jer mi se, broj jedan, nikuda nije žurilo, i britnije, broj dva, moj mali autić nije bio spreman za auto cestu, nisam ga htjela forsirati jer je bio star a opet mi je bilo glupo da vozim osamdeset i da me svi forfaraju sa sto dvadeset. Osjećaš se ko budala dok se zibaš u autu kao da si na moru u čamcu kojeg svi zaobilaze u gliserima.

Dakle išla sam tako u ranojutarnjim satima da bih izbjegla gužvu, a ni crkla klima u autu nije bila mala stavka obzirom na temperature. Išla sam po staroj cesti da ne forsiram staru krntiju, kada je uz svu pažnju spomenuta krntija crknula u Lici, otprilike sedam kilometara nakon neke vukojebine po imenu Ondić koja je bila u blizini Udbine. Tri i pol sata sam se vozila kada je auto samo stao cukati da bi unatoč mome manevriranju i psovkama stao nasred ceste. Jednostavno se ugasio. Bila sam luda, luda ! Jutro je poodmaklo i vani je već dobrano zapeklo, a tek je bilo negdje oko devet sati. Mogla sam samo pretpostavljati kako će biti kasnije u ovoj Savani. Sto pedeset stupnjeva. Sve oko mene je bila pustoselina, cesta okružena kilometrima ničega, niska trava, i brdašca načičkana gustom makijom. Na pedesetak metara sa desne strane bio je nekakav šareni stup, a između njega i ceste gdje sam ostala u defektu bio je šumarak. Da ne duljim sa scenografijom i pejzažima jer ovo nije knjiga Zanea Greya, našla sam se u pravoj pravcatoj vukojiebini kakve postoje na divljem zapadu.

Moderni konj je crkao a nigdje nikoga. Dobro rekla sam si, moderna su vremena imam mobitel. Nazvat ću HAK pa kad dođu, đođu. Uzmem mobitel i zovem, ništa, pogledam u njega i skužim da nema signala. Jebote mobitel, sada kada mi je najviše trebao nije mi bio od koristi. Šetala sam niz cestu gore dolje, dobrih petsto metara, ništa, niti jedna crtica. Već sam mislila od očaja odšetati na obližnje brdašce ne bi li uhvatila signal sa povišenog terena. No nakon nekih dvadeset metara hodanja kroz visoku travu popunjenu sa kamenjem i makijom uočila sam da nešto ispred mene gmiže. Ukočila sam se. Skamenila. Bio je to pravi pravcati poskok koji se sunčao na nekakvom kamenu pa kad me valjda čuo odlučio dati petama vjetra. Samo je skliznu sa kamena i nestao u visokoj travi na par metara ispred mene.

Čim mu je rep nestao u visokoj travi ispred mene okrenula sam se na peti i dojurila do ceste, pa do auta na koji sam se naslonila sva u šoku. Trebalo mi je jedno dvadeset minuta da dođem k sebi od straha dok sam se zaklinjala da ću rađe crknuti ovdje na državnoj cesti uz svoj pokvareni auto nego da siđem i milimetar sa asfalta.
Mislila sam, dobro, ipak je ovo državna cesta, netko će naići. Nemam vode jer sam je svu popila, temperature se dižu, no jebi ga ipak nisam na divljem zapadu, netko će naići. No vjerovali ili ne, čekala sam kraj auta dobrih sat vremena, tu i tamo je prošao koji auto ali nitko nije želio stati. Čak niti sami muškarci. Što i  nije bilo čudno kada sam bolje razmislila, nitko više ne želi riskirati sa autostoperima, čak ni sa ženama, a sigurno nije pomoglo što sam na sebi nosila nekakve stare razvučene traperice i običnu vrećastu majicu kratkih rukava. Pa još i kosu vezala u punđu. Muškarci baš i ne padaju na to.

Šta sad ? mislila sam. Pa se sjetila da sam na nekih sto metara od sebe vidjela ugibalište. Ipak nisam mogla biti takvo đubre pa ostaviti auto na sred ceste sa dva mršava traka. još da netko pogine zbog mene. Auto nije bio velik i težak pa sam mislila da ću ga relativno lako dogurati do ugibališta. Koji zajeb. Ugibalište nije bilo na sto metara nego na nekih četiristo, a temperatura vani takva da sam nakon petnaest minuta guranja bila sva u znoju. Sve osim kose koju sam nosila u punđi. Prbilo me skroz. Duša mi je kako se kaže bila u nosu kada sam skretala volan u desno pa stala na prostranom ugibalištu.

Sjedila sam na pragu vozačkih vrata nekih deset minuta, pa se digla i presvukla u suhu odjeću. U prtljažniku sam otvorila kofer i već stala vaditi nove traperice i majicu kada sam se sjetila svih onih jeftinih be filmova gdje ženske autostopiraju u izazovnoj odjeći. I uvijek im muški stanu. Nikada nisam bila jeftina ženska niti sam se vucarala sa muškarcima ali ovo je bila izvanredna situacija. Već je dobrano upeklo, mobitel nula bodova, ono malo automobila što me prošlo, nije stalo. A već sam bila zapela nekih sat i pol. Nije izgledalo dobro, nikako.

„Tamara ovo zahtjeva poseban trud.  „ rekla sam sam sebi. I stala preturati po koferu, kako sam već rekla nikada nisam bila promiskuitetna niti sam željela privući muške poglede jeftinom i droljastom odjećom. Tako da baš i nisam imala preveliki izbor. No srećom išla sam na more pa sam ipak našla jedne kratke i pripijene bijele hlačice koje sam još i podfrknula do guzice. Mislim onog spoja gdje guzica prelazi u nogu. Dakle ultra kratko. Da je bila minica bila bi najžešći dopičnjak koji postoji. Sa trideset i jednu sam još uvijek imala dobre sise koje sam utegnula u pripijeni plavi top sa dubokim dekolteom, naravno radi efekta grudnjak sam izostavila. I da bih upotpunila dojam sjela sam na zadnji branik i podebljala mamac pa obukla natikače sa visokom petom. Bile su to takozvane večernje štikle ovorenih prstiju sa nekih dvanaest centimetara visoke štikle, i sa drvenim đonom. Na nozi su se držale bez remenčića, samo onaj kožni dio iza prstiju. Nešto što sam na moru nosila u večernjim šetnjama. Da se vidi noga. Koju sam imala poprilično solidnu. Bila sam vitka ženska od nekih stosedamdeset centimetara pa kako i ne bi imala dobru nogu.
Uglavnom, kada sam se obukla kosu sam raspustila i  stavila sunčane naočale u kosu kao rajf, pa  stala i udaljivši se od auta pogledala se u bočnom staklu. Uff. Okrenula se napola prema staklu i okrenuvši se napola pogledala svoju zadnju stranu. Strašno mislila sam, noge su se u štiklama ocrtavale kao isklesane a one hlačice su se toliko napele da su mi lagano ušle u rascjep guzice, da bi mi mrvica guzice ispala ispod podfrknutog ruba tih tankih hlačica kada bi se lagano nagnula naprijed. Ponovno sam se krenula prema naprijed i morala popraviti top da mi sise ne ispadnu van koliko su bile na izvol'te bez potpore grudnjaka.

Osjećala sam se kao kurva. Jeftino. No mislila sam. Očajne situacije zahtjevaju očajne radnje. Ako mi neki muškarac ne stane kad ovako izgledam, onda neće nikada. Popikavala sam se malo po šljunku parkirališta od auta do ruba ceste. Pa stala čekati. Prošlo je nekih pola sata kada sam vidjela da se približava automobil, iskopala sam nekakvu smiješnu pozu kao u filmovima, ono, okrenula se prema nadolazećem autu pa desnu nogu izbacila naprijed i udesno lagano je zaokrenuvši prema van. Nagnula se lagano prema naprijed i udesno, podbočivši lijevu ruku o lijevi kuk. Dok sam desnom naravno držala autostoperski palac u zraku.

Ili sam izgledala presmješno ili sam izgledala kao kurva koja lovi mušteriju. Bilo kako bilo namjestila sam nekakav glupi smješak i čekala sa nadom kako mi se auto približavao. Već sam mislila da će mi stati no kada se dovoljno približio naglo je dao gas i produžio. Dok me prolazio vidjela sam da je unutra cijela familija sa djecom. Pfff. Prevrnula sam očima i rekla naglas.

„ Da Tamara. Možeš misliti kako će ti na ovakav nastup i izgled stati muškarac sa ženom i djecom. “ Koja sreća. Da sam bila onako neugledno ili ti normalno obučena vjerovatno bi mi ovi i stali.  No ja sam baš morala isprobavati ovakve filmske štoseve. Jebi ga. Mislila sam u sebi, valjda će sljedeći biti netko muški, ali sam, pa da dođem do telefona, ili prvog mjesta gdje telefon radi.

Bemti  bilo me strah maknuti se do auta da me netko ne proleti, tako da sam čekala sve skupa nekih sat vremena i dobrano se uznojila na onom suncu kada sam vidjela u daljini veliki kombi koji se približavao.

„To ! „ uzviknula sam naglas. I opet nabacila pozu kao i prije upotpunjenu sa usiljenim zamrznutim smješkom od uha do uha.

„Kombi. Pa to mora voziti muškarac bez familije. Ajd budi muško i sam. Ajde.  „ procjedila sam kroz zaleđeni osmjeh visoko dižući palac.

Usporavao je. Upalilo je !! Bilo je to veliki kombi. Očito za prijevoz ljudi, jer je bio sav u staklima i imao je velika bočna klizna vrata. Doduše nisam mogla vidjeti unutra pošto su stakla bila metalik zatamnjena, ali onako mafijaški crna. Čudno za kombi na čijem je boku pisalo Graditeljstvo Jaran & Co. No onda sam vidjela da su njemačke registracijske tablice. Pa sam zaključila naprečac da im treba tako nešto jer puno putuju relaciju Njemačka Bosna. Mislim sunčana smo zemlja a nitko ne voli da mu satima tuče sunce u glavu.

Da ne idem previše u digresiju. Kombije je stao tik do mene i netko je spustio suvozačko staklo. Spustila sam ruke i stala normalno. Za volanom je bio stariji muškarac u pedesetima, dosta krupan i brkat. Imao je na sebi normalnu kratku majicu zlene boje. Po nasmješenom licu tj.  Crtama lica ocijenila sam ga kao Bosanca, a kada je otvorio usta otklonio je svaku sumnju. A i pomoglo je što je vozio kombi na kojemu je pisalo Jarani.

„ Šta ima djevojko ? problem sa autom a ? „ upitao je dok me sa laganim smješkom odmjeravao od glave do pete lagano se dižući sa sica.

„ Je. Crko je. Mobitel nema signala. Tak da bi mi puno pomogli ako bi nazvali HAK da dođu po mene. I nisam vam ja više cura, gospođa sam. “ Rekla sam kroz osmjeh. Dok sam u sebi počela rikavati od srama kako me mjerkao. Kao da sam kurva na čošku. Nije mi to baš sjelo, znala sam da ću izazvati takvu reakciju kod muškaraca ali sada kada sam sa time bila oči u oči uhvatio me sram i nelagoda, iako sam imala zaleđeni smješak na licu.

„ Aha. Gospođa. Pa kako oš. Gospođo nema vam tu signala još barem deset kilometara, mislim bilo je ali je baš kako smo čuli, crkao onak tamo šareni repetitor pa ga sada nema dok ga ne poprave. Najbolje bi bilo da pođete sa mnom do Bruvna kojih sedam osam kilometara. Tamo će već biti signala. Jedino što moramo prvo skrenuti tu odmah desno pa par kilometara gore u brdo u lovište Gradina nešto sitno odraditi, nekih dvadeset minuta ne više. Pa vas nakon toga  ostavimo u Bruvnu. Što kažete ? “ upitao me i dalje me gutajući očima.

Nisam baš bila sigurna da želim poći u nekakvo brdo i šumu ovako obućena, sa nekim nepoznatim muškarcem. Koja bi pametna ženska i htjela. No alternativa je bila isto tako nepovoljna, bilo je već skorom dvanaest sati, pičina je udarila za ozbiljno, vani je sigurno bilo trideset i pet stupnjeva, vode nisam imala, sigurnog hlada nigdje, auto ne radi, telefon ne radi, u tri sata čekanja stao mi je jedan auto. Nisam mogla riskirati čekanje još tri sata, pa da me još pogodi sunčanica ili da dehidriram pa da crknem u nekakvoj vukojebini. Bila sam već ozbiljno žedna, što nije ni čudo pošto sam plivala u znoju toliko da su mi se jasno ocrtavale bradavice kroz top, a hlačice su bile potpuno mokre jer sam ih osječala da su se uvukle duboko u guzicu. Kakav je to prizor bio odostraga nisam ni željela zamišljati.

Dakle bilo je biti ili ne biti. A ne biti je moglo biti i doslovno. Sa takvim ishodom se nije bilo za zezati. Strah ili ne.

Uhvatila sam se za kvaku suvozačkih vrata i rekla „ Može, ako je to kratka stanka može.  „ Već sam skorom stisnula kvaku kada mi je čovjek rekao.

„Ho gospođo. Polako. Vidite da imam alat i mjerne instrumente kraj sebe na sicu. Morat ćete odostraga. “ Rekao je sa laganim smješkom pokazujući mi na klizna vrata.
„ Aha, pardon nisam vidjela. Ok klizna.  „ Napravila sam korak na stranu i razmaknula noge u širini ramena da bih lakše otvorila klizna vrata. Pa sa obje ruke stisnula poveću kvaku i naglo povukla vrata ulijevo dokraja. I ostala zaprepaštena.

Unutra su bila dva reda siceva koji su bili montirani sučelice. Po četiri sica sa svake strane. A iza njih prazan prostor koji je bio ispunjen vrećama građevinskog materijala. No ono što me šokiralo je bilo što sicevi nisu bili prazni kako sam isprva zaključila kada sam pričala sa vozačem. Kombi je bio pun muškaraca. Njih osam. I da šok bude još veći svi su imali kratke hlače i bili su goli do pasa. No nakon one prve sekunde šoka odmah sam shvatila zašto su goli do pasa. Iznutra me zapuhnula žestoka vrućina koja je mirisala na muškarce i njihov znoj.

Onako u šoku sam se refleksno pustila od kvake vrata kada me odjednom onaj najbliži uhvatio za otvorenu šaku i povukao u unutrašnjost. Refleksno sam ne razmišljajući zakoračila na onu stepenicu tj.  prag kombija i odjednom se u sljedećem trenutku našla u sjedećem položaju stisnuta između dva krupna dlakava muškarca koji su sjedili na sjedalima koja su gledala prema naprijed. Još uvijek sam bila smrznuta kada sam čula da netko nešto priča i da su se klizna vrata zalupila.

„ Zaboravio sam vam reći da sam sa momcima i da nam u kombiju ne radi klima. Nadam se da se ne ljutite ? „ Rekao je dok je skretao ulijevo u brdo.

Pomalo sam izlazila iz stanja šoka kada me obuzela lagana ljutnja. Ko fol je zaboravio. Možeš si misliti. Zaboraviti da se voziš sa osam gromada od ljudeskara. I da ti ne radi klima a vani trideset i pet. Odmah sam skužila da mu je plan bio da me odvedu u šumu. Kakvi radovi. Kakvi bakrači. Htjeli su ke kresnut. Zato smo se vozili na brdo u šumu. Već smo bili dobrano na nekakvom šljunčanom putu kada smo zašli u šumoviti predio kada sam došla k sebi. Znao je vozač dobro kamo ide, grozničavo sam razmišljala kako da se izvučem iz ove grozne situacije.

Sjetila sam se da me pitao da li se ljutim pa sam mu odgovorila „ Ne ne, naravno.  „ dok mi je mozak radio sto na sat. Samo je jedan odgovor tražio, kako da se izvučem iz ove situacije a da ne dobijem po pički.

„ E ! da se predstavim, moje ime je Hajrudin.  „ rekao je raspoloženo vozač.

„ Tamara, drago mi je „ automatski sam odgovorila dok sam se topila od znoja između muškaraca sa kojih je curio znoj. Iako nije to bio onaj teški miris neopranih muškaraca već jednostavno znoj i vonj muškarca koji se pregrijavaju na plus pedeset u zatvorenom kombiju. Neugodan ali ne i odvratan.

„ Upoznajte se sa mojim jaranima „ čulo se od naprijed.

Bacila sam pogled uokolo i krenulo je upoznavanje. Sa desna na lijevo suprotna klupa. Prvi do vrata je bio krupni, mišićavi i dlakavi  bradonja u pedesetima koji mi je pružio ručerdu u kojoj se moja potpuno izgubila.

„ Rade. Drago mi je.  “ prozborio je dok je pogled zaljepio za moje mokre sise.  

Drugi mi je ruku pružio lik do njega. U glavi se vidjelo da ima oko šezdeset, no tijelo mu je bilo žilavo i mišićavo, vidjelo se da je bauštelac cijeli život. Predstavio se kao Jaro, kao tako ga svi zovu.

Do njega i treći po redu je sjedio neki lik koji je bio baš onako kako kažu, kosmat. U njemu je bilo sigurno sto devedeset i barem sto dvadeset kila. Sve samih mišića, ali obrašten kao gorila, nisam u životu vidjela da je muškarac tako dlakav po svuda. Procjenila sam da je u četrdesetima.

„ Ja sam Hasan, drago mi je.  „ Promrmljao je rukujući se sa mnom dok mi je pogled bio uprt u moje štikle.

Jebote. Mislila sam u sebi, ovi su sve narajcaniji. Nitko u oči ne gleda, svi se fiksirali za nešto. Ako se nečega ne sjetim, rasturit će me. Inače nisam bila baš nešto nezasitna u seksu. Moj muž koji je bio prosječan muškarac bio mi je sasvim dovoljan. Nikada u životu nisam imala seks niti sa jednim muškarcem ovog profila ili veličine. Ako me ovi dohvate, najebala sam. Ima da pičku odnesem u vrečici kada ovi sa mnom završe.

Četvrti i zadnji na sicu preko puta je bio nekav manji čovječuljak kojeg ustvari i nisam niti zamjetila na prvu, pošto je sjedio sa ovolikoim grdosijama. Bio je visok možda sto pedeset i pet, ali mišić na mišiću, onako vitak ali žilav. Također u pedesetima.

Pružanje ruke, čvrst stisak.  „ Zovu me Dugi.  „ rekao je ozbiljno dok su se drugi zacerekali.

Valjda jer je tako nizak, mislila sam. Naivno kako ću kasnije saznati. Nakon toga je došao na red red siceva u kojem sam ja sjedila.

Prvi sa moje desne strane uz kojeg sam bila stisnuta se predstavio kao Bajro. Bio je također gromada od cca sto i devedeset i preko sto kila, samo što je za razliku od ovih prije njega Bajro imao popriličnu škembu, i popriličan gusti i kovrčavi ljubavni tepih. Također muškarac u pedesetima.

Sa moje lijeve strane o Bajru me nije stiskao muškarac već dječarac od nekih petnaestak godina, no iako mlad i golobrad bio je mišićav, bauštela u Bosni počne rano kontala sam.  „ Ja sam Bajrin sin Mujo drago mi je.  „ pružio mi je ruku. Kud Mujo u dvadeset i prvom stoljeću razmišljala sam dok smo se rukovali. Nakon njega u samom ćošku je sjedio niži ali nabijeni krupniji muškarac koji se predstavio kao Ivo iz Zagorja. Nisam znala šta on radi sa ovim Bosancima i Srbima ali ko će ga znati, bauštela je bauštela i ne možeš uvijek birati. Kao ni što ja nisam mogla birati i znati da ću danas završiti u ovoj situaciji.

„ Eh dečki zaboravili ste na Crnoga.  „ Rekao je Hajrudin od naprijed.

Kojeg sad crnog razmišljala sam, pa sicevi su bili zauzeti a upoznala sam sve. No zajebala sam se grdo. Bio je još jedan čovjek iza siceva i naslaganih vreća u stražnjem djelu kombija. Okrenula sam se koliko sam mogla i ostala zaprepaštena. Iza vreća je sjedio popreko najveći crnac kojeg sam vidjela u životu. Sav se bio rastegnuo od stranice do stranice kombija, a glavom je gotovo udarao o krov. Kako ga odmah nisam uočila kada sam ulazila u kombi ja ne znam. Bio je ogroman,jedan od onih Afričkih crnaca crn kao ugljen. U ovome mora da je bilo sigurno preko dva i dvadeset i preko stopedeset kila čistih mišića. No u licu je bio veoma ružan, nepravilnih crta lica, niskog isturenog čela i ogromnih usnica ispod velikog spljoštenog nosa. Ako su mi ovi sa mnom ulijevali strah i nelagodu, ovaj crni gorostas me izbezumio od straha. Jebote koja bi njega mogla preživjeti. Taj mora imati kar kao konj.

Nisam ni stigla reći drago mi je kada sam skužila da smo stali na jednom proplanku koji je bio dobrano u šumi. Klizna vrata su se otvorila a ispred njih je stajao vozač Hajrudin koji je rekao.  „ Eh Gospođo tu smo. Pa da mi obavimo taj poslić pa da vas odvezemo u Bruvno kako smo se i dogovorili. Može ? „

Svi jarani su počeli ispadati van samo sam ja ostala zadnja na sicu. Uhvatila me panika. Šta sad razmišljala sam. Tko će me čuti ako tu budem vrištala. Ako se budem opirala i vikala silovanje ili prijetila policijom mogli bi me teško ozljediti, oteti ili čak ubiti i zakopati u ovom šumarku. Tko mi je kriv što sam došla na tako glupu ideju sa oblačenjem kao u filmovima, razmišljala sam. Zaleđena na sicu. Hajrudin je ispružio ruku i čekao da mu dam svoju ruku da mi pomogne iz auta kao kakav kavalir.

„ Onda ? Šta će biti ? „ pitao je.

Jebi ga, razmišljala sam rezignirano. Zajebala sam stvar i sad moram platiti u naturi. Bolje biti jebena nego, pretučena i jebena pa možda i gore. Nema, pičke sam morala dati i prikazati to kao da mi je to normalna pojava. Kao da mi ovo nije bila prva redaljka u životu.

Dala sam mu ruku i lagano izašla van na tvrdu zemlju. Toliko tvrdu da mi čak ni štikle nisu propale. Bilo je nešto trave ali onako smeđe izgorene. Pogledala sam još jednom u te muškarce i rekla u sebi. Ma tko ga jebe, nisam se nikada vucarala sa muškarcima niti bila na grupnjaku, ali ako moram onda ću to napraviti do balčaka, kako treba, kad je bal nek je bal. I sa crncem ako treba. Crni šlag na tortu.

Uhvatila sam pozu gdje sam raširila noge u širini ramena i podbočila ruke na kukove.  „ No dobro, da vidimo da li znate kako se jebe. “

Hajrudin je dao znak i  odmah su se skinuli full monty. Sve kite su bile gledale u nebo. Nitko ispod dvadeset centimetara, sa time da sam skužila zašto čovjeka zovu Dugi, imao je kar od valjda trideset centimetara, što je izgledalo smiješno na tako malom čovječuljku. Moj Hrvat Ivo je imao doduše prosječnog po dužini ali debljina je bila abnormalna. I tako mi  je pogled došao do zadnjeg kurca, crnog. Uuuuu, ma nema šanse rekla sam u sebi. Bio je ogroman, sigurno trideset i pet centimetara, ali debel kao ona mala kantica coca cole od dva i pol deci. Di da to stavim jebemti.


Nastavak

Prvo sam skinula top pa onda i hlačice. Kada sam krenula skinuti i sandale čulo se gotovo jednoglasno. Neka ostanu. No dobro neka ostanu odgovorila sam i uspravila se pa pitala.

„ I što sad ? „

Hajrudin se nasmijao pa rekao „ Eh sada će te gospođo vidjeti kako jarani rasturaju picu. Kako udaraju Bosanci. To. “

„ Dosta više priče majmuni ajmo na poso, nemamo cijeli dan.  „ Ubacio je debeli Rade i mahnuvši prema. Odmah su me te grdosije okružile, iako sam bila na štiklama visoka sto osamdeset svi osim Dugog  i Iveka su bili za glavu viši od mene, sa time da sam crncu bila jedva do prsa. Malo su me počeli drpati i diviti se glasno mojim sisama i guzici. Trajalo je to štipanje i lagano pljeskanje po guzi neko vrijeme kada me Hajrudin ponudio sa toplim čajem iz bočice za sok. Bila sam tako žedna da sam pola litre iskapila u trenutku, nisam ni primjetila da se Hajrudin zlobno smiješkao kada je vidio da am sve popila naiskap.
Nije prošlo ni par minuta kada sam se počela čudno osjećati. Kao da sam si popila, počeli su me pucati neki lagano topli valovi, pa su me stali prožimati žmarci koji su se svi sjatili u mome trbuhu, da bi se spustili u pičku koja je počela bridjeti. Odjednom me lupila strašna požuda i sva sam počela curiti niz butine.
Dok su me i dalje momci žnjarali odjednom sam skužila da sam narajcana kao nikada prije. Isprva mi nije bilo jasno od čega. Nisam bila drolja da bi me palili ove dlakave bitange. No onda mi je došlo. Čaj. Nešto je bilo u njemu.

„Usporeno sam se okreunula prema Hajrudinu i pitala pomalo gnjevno „ Hajrudine ! šta ste mi to stavili u čaj ?! „

„Jebote, Hajrudin joj je uvalio španjolsku mušicu.  „ Smijao se kosmati Hasan.  „ Jebote vidio sam u Amsterdamu žensku na španjolki koja je iscjedila deset frajera i bila spremna za još.  „

Hajrudin se nasmijao i rekao „ Ma ako ona ostane na nogama nakon nas i Crnoga onda se mi ne zaslužujemo zvati jarani.  „

Čula sam za španjolsku mušicu, znala sam da je jaki afrodizijak od kojeg se ženska narajca. Isto sam čula i da ne ostavlja trajne posljedice tako da me iako na prvu uhvatila panika, došlo do mozga, koji se sada već totalno spustio u pičku, da mi neće biti ništa. Opustila sam se i zadnjim snagama razuma rekla zbogom i pustila da pička razmišlja. Ionako mi španjolka nije dala drugačije. Pička mi je gorjela, a sve oko mene kurci.

Čučnula sam dok su se odjednom svi približili. Bila sam okružena karama. Odlučila sam ići u krug, tek toliko da nekoga ne zakinem. Uhvatila sam prvu karu sa lijeva i strpala je u usta do pola, par palucanja jezikom,  par čvrstih uvlačenja pa na sljedeću. I tako u krug. Jedino su mi Dugi i Crni bili problem, tu sam morala dobrano raširiti usta. Uvijek sam imala deblje mekane usne i usta koja sam mogla poprilično razjapiti. No Kar od trideset centimetara je bio izazov.
Pušila sam ih i muzla rukama neko vrijeme. A odozgo sa visina su se čuli uzdasi i pohvale, pa tu i tamo neki komentar kako ga dobro saugam. Nikada mi pušenje nije nešto naročito išlo, niti sam u njemu uživala. No danas sam baš uživala u pljuganju mesnatih karova koje sam zezala sa jezikom i usnama. Nakon nekih petnaest minuta situacija se dobrano užarila. Ja sam se uživila u ulogu, cuclala sam ih nemilice, a one koje nisam mogla sam nadrkavala sa rukama.

„ Jebooote ! što maloj dobro ide. Što ga puši. Uhhh. Idemo jebati dečki jer će nas mala inače iscijediti ustima. “

Čuo se korus odobravanja i odjednom su se svi maknuli iz dosega mojih ustiju, svi osim mladog Muje koji se ukočio dok sam ga sisala. Mali samo što nije svršio kada ga je Hasan povukao za ruku pa iz mojih usta.

„ Čuvaj se mali, treba je dobro izbušiti, a ti si skoro svršio u usta. Jebote mali, pazi. “

Nisam se ni snašla kada sam vidjela da su se formirali u parove i dogovarali red. Kada su se dogovorili o redoslijedu, svi zajedno su otišli do kombija i izvukli četiri vreće vapna, pa su dvije stavili na pod po dužini, jednu iza druge, i na njih još one druge dvije. Pa ih pokrili nekakvom debljom tkaninom. Nije mi otprve bilo jasno zašto vreće, no onda je prvi Hajrudin legao na te vreće dok su mu noge bile raširene sa svake strane onih vreća koje su bile jedna na drugoj. Ležao je na tim povišenim vrećama dok su mu raširene noge bile na podu savijene u koljenima pod pravim kutem. Iz strašno gustog i dlakavog međunožja u nebo je gledao debeli kurac prošaran debelim venama.

„ Ajmo mala, u sedlo. Dođi da te konjić proveze.  „ pozvao me lagano podignute glave.

Pička mi je bila dobro zagorila, nisam se libila ni trenutka. Dohopsala sam lagano mješajući. Opkoračila ga kao muški bicikl pa mu naglo sjela na donji dio trbuha, tako da mi je kar ležao uz rascijep guzice.

„Uffff ! „ ispustio je kada sam ja naglo sjela.

„Uuuu, promašila sam čiko.  „ rekla sam iz zajebancije dok sam se smijala.

„ Jebote baš si jaranica. Sad se se sjetila zajebavat sa starijim čovjekom. Ajd pokušaj ponovo.  „

„Starijim kurac.  Sada ćeš vidjeti kako Tamara jebe. Iscjedit ću ti jaja, biti ćeš kao ispuhani balon. Jesi spreman deda.  ? „

Klimnuo je glavom na što sam se ja lagano dignula na one štikle i uhvatila kurac rukom, lagano ga stavila na ulaz u svoju lijepo uređenu ali dosta dlakavu pičku pa se stala lagano spuštati na kurac koji čiji se široki glavić stao gurati u moj trbuh. Kada je debeli glavić ušao u picu pustila sam kar i stavila ruke na Hajrudinova prsa. Oboje smo malo stali, kada me odjednom pljesnuo po guzici da se sve čulo, ciknula sam od iznenađenja, pa mu se za osvetu nabila do jaja.

„ Uuuuuuhh !! jebote kurac udari me o dno. Au ! „ osvetila sam se, ali sama sebi. Zaboravila sam da ispod mene nije moj prosječni muž već komad Bosanca sa rasplodnom palicom od dvadeset i pet centimetara.

„ To jaranice, idemo, jaši.  „ rekao je Hajrudin pa me uhvatio za bokove.

Nogama u visokim štiklama sam se dobro uprla u pod i počela jahati. Izvukla sam se sa kurca nekih deset centimetara pa se nabila do dna, pa onda malo par kratkih ali čvrstih nabijanja, pa potom par komada gdje bi samo glavić ostao u pici, da bih se opet laganije spustila do balčaka i sjela u dlakavo gnjezdo. Jahala sam kar nekih pet minuta dok su dečki oko nas stajali i lagano nadrkavali čekajući svoj red.

„ Ohh Hajrudine kako me lijepo bušiš. Pravi kurac imaš. Ahhhh. “ provalilo je iz mene dok sam se i dalje nabijala na kar.

„Uhhh mala stvarno ćeš me iscijediti prije vremena ako ćeš me ovako jahati, moram pozvati pomoč. Đoker zovi. Ajde Hasane ubaci se. “ Izgovorio je dok me nasađivao.

Di će se Hasan ubaciti nije mi bilo jasno. No ubrzo sam shvatila kada sam osjetila muškarca iza mene. Opkoračio je one vreće koje su bile ispod mene i Hajrudina i jednom me rukom uhvatio za desni bok a drugom za lijevo rame. Lagano me nagnuo prema naprijed. Odmah zatim je maknuo desnu ruku sam mog boka. Okrenula sam glavu dok sam bila nabijena na Hajrudina do balčaka. Dlakava mrcina je držala batinu u ruci, batinu koju je zatim stavio na ulaz u moje dupe, i prije no što sam se snašla pljunuo direkt na spoj glavića i čmara pa stao silovito i nemilosrdno gurati alat u moju nikada pojebanu guzicu.

„ Hej !! čekaaaaaaaj !! auuuuuuu !! „ vrištala sam dok se Hasan probijao u moju guzicu. Boljelo je za poluditi. Slina nije bila vazelin a kurac je bio od formata da bi ga i pička teško obujmila a kam li čmar. Osjećala sam kako me glavić širi, kako se probija kroz prsten, da bi samo odjednom upao u guzicu.

„ Uhhhh.  „ Ispustila sam sa olakšanjem.  „Jebem ti Hasane da ti jebem ! mogao si reći da češ mi ga staviti u guzicu, a ne ovako.  „

Pustio me da se opet rukama nagnem na prsa Hajrudinu dok me on obujmio rukama oko bokova. Pa stao gurati kar u moju guzicu.

„ Ooooooooh ! jebem ti kako me puni. To te ja pitam. Jooooš ! „ okrenula sam glavu i gledala Hasana u oći.

Neumoljivo ga je polako gurao i rekao „ Nabit ču te do balčaka kurvo. Napumpat ču te bosanskim mlijekom dok ti ne počne izlaziti na uši. “

Nisam mogla vjerovati da me te riječi i uvrede napaljuju, ali jesu. Jesnostavno jesu. Drhtala sam i opirala se šroko raširenim nogama o pod dok me Hasan nasađivao, a Hajrudin već bio u pički. Osječala sam dvije Bosanske batine duboko u sebi, nikada nisam voljela primitivce ali sa ovima sam si bila dobra. Kada je Hasan konačno umočio karusinu do balčaka i dalje okrenuta izazvala sam ga riječima.

„ Ajmo sada Bosančerosi. Da vidimo da li znate šta ili ništa. “

„ Jao gospođo kada ova dvojica izbuše vaše rupe onda ćete vidjeti šta Bosanci mogu, kada vas ja nabijem. A pta čekate vas dvojica ? pozivnicu. Izbušite ju dobro pa da mi ostali dođemo na red. “ Rekao je pomalo ljutio Bajro.

Odjednom su me počeli nabijati. Onako čvrsto i muški. Primitivno. U početku nismo baš mogli uhvatiti ritam ali nakon par minuta smo se zahuktali. Ja sam se odizala na drhtavim i napetim nogama sa Hajrudinove nabrekle batine, da bi me u gornjoj točki Hasan nabio do balčaka, pa kada bi ga naglo izvukao van ja bih se odmah natrag spustila u Hajrudinovo dlakavo gnijezdo nabijajuči se na tvrdi kar koji me dobrano raširio kad bih udarila o jaja. Svo troje smo se nakon nekog vremena počeli dobrano znojiti i dahtati, njih dvojica su bili napeti kao strune a ja sam drhtala kao žele, sva sam se tresla, butine su mi podrhtavale od napora dok sam skakala gore dolje, sise su se gotovo bolno njihale od siline udaraca o dupe i pičku.

„Ak-k-koo je t-t-too sve-e što možet-t-tee slabo jeee t-t-ooo ! „ pdjebavala sam ih dok su me žestoko bušili. Iako su me tako snažno pumpali da nisam od trešnjemogla razgovjetno govoriti.

„ Sada ćeš vidjeti kurvo kako jarani buše.  „ Viknuo je Hasan. I počeo me tako silovito bušiti u guzicu da sam mislila da ču se raspasti. Frajer je pušio valjda sto dvadeset  udaraca u minuti.

„ Uhhh ! Ja sam gotov jarani ! „ uzviknuo je Hajrudin ispod mene i kada sam se nabila do balčaka uhvatio me za bokove i stisnuo da se nisam mogla pomaknuti dok me punio i upumpavao mlaz za mlazom sperme duboko u moju rasplodnu rupu. Praktički odmah se iza mene i u mojoj guzici javio i Hasan. Isto ga je zabio do balčaka i ispustio glasan uzdah.  „ Aaaaaaaa ! kako je guzica dobraaaa.  „ I također me počeo zalivati. Oba pulsirajuća i špricajuča kurca su odmah potaknula masivan orgazam, zbog čega sam se počela tresti, a pica je pučela pulsirajuće musti karove u mojim dubinama.

„ Uooooh jarani. Iscjediti će vas Tamara do kraja. Ajmooo ! praznite jaja gospodo.  „ bila sam glasna u orgazmu.

Nakon nekog vremena više nije bilo mjesta u pički i guzici pa je sperma procurila van i stala teći niz moje noge, što je netko iz okupljenih popratio riječima.

„Uuuuu vidi kako curi, a jesu je prepunili majke ti.  „

Bajro je rekao na to „ Ma nema veze, sada kada su je ovi dva napunili biti će lakše za nas ostale. Ajmo momci, skidajte se sa nje, na nama ostalima je red.  „

Nastaviti će se . . . . .  
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Administrator
Capo di tutti capi


I reject your reality and substitute my own!

Zodijak Pisces
Pol Žena
Poruke Odustao od brojanja
Zastava Unutrasnja strana vetra
mob
Apple iPhone SE 2020
Ima top tema za seks price.
IP sačuvana
social share
“Pronašli smo se
na zlatnoj visoravni
daleko u nama.”
- Vasko Popa
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 23. Apr 2024, 15:31:33
nazadnapred
Prebaci se na:  
Upozorenje:ova tema je zaključana!
Samo administratori i moderatori mogu odgovoriti.
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.108 sec za 17 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.