Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:34:19
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Zene i duhovni zivot muskarca  (Pročitano 51285 puta)
12. Jul 2017, 16:54:19
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
mob
Nokia 
na sebi sam radio tesko, kao sto sam i pisao u nekim temama ovdje. necu ponovo nabrajati sve tehnike prakse itd,. koje sam upraznjavao. ipak jedna od osnovnih vodilja u mom bavljenju jogom(hatha ,ynana, raja, krija, karma jogom) je moja djevojka koja mi je svaki put kad bih nesto odradio govorila poneku lijepu rijec i pohvalu, nakon mog hvalisanja tim sto sam uradio. ja znam da ona nije bila sa mnom u jednom dijelu mog problema, kasnije rada na sebi i/ili ja bih isto uradio. mozda bih i pozrtvovanije, temeljitije radio na sebi. ali ona je to ucinila njeznijim blazim i ljepsim. sto se tice nekog mog suptilnog osjecaja ona je bila osoba na koju sam se oslanjao bey pitanja, ali cesto sa oprezom osluskujuci njeno bilo. jer momak ne moye sebi dopustiti da bude satelit njenoj volji jer ako zena osjeti da je neohodan oslonac ona ce dovesti u znak pitanja samu vezu. ono na sta sam ponosan je to sto sam prosao kroz jednu tesku bolest u potrazi za osjecajem koji ce me skoro nepogresivo voditi dalje kroz zivot, a to je nesto izmedju intuicije i instikta. upravo taj osjecaj sam dao cijelom srpksom narodu, mislim i cijeloj teritoriji BiH. ipak vidjecemo...

jedino sto sam rekao da od nje trazim nakon nekih provjera ispita sitnih trikova umjesnosti itd. je vjernost. to nije dolazilo u pitanje, tu je granica mog kapaciteta. pitate se zasto sam se toliko trudio? upravo zbog toga sto sam znao i shvatio u vezi da kad bih joj dao nesto cokoladicu iz super marketa, nekoliko kovanica novca manje vise, knjigu ili nesto emotivno osjecao bih se upravo u tom dijelu ljudskog zivota kao da sam strasno bogat i materijalno i duhovno iskreno voljen. naravno stalno sam trpio njene upadice carkanja i sve ono sto spada u nepisani zenski kodeks ponasanja koji je cesto za muskarce dosta neizdrziv i naporan. znaci bez truda napora trpljenja i razumijevanja svega onog sto zena ne razumije i ne zna(nece da zna) u smislu intimnog dijela veze nema nista. u nekim prilikama sam objasnjavao drugaricama i drugovima sta zena hoce kad kaze da hoce da je momak ubode iglom ili neke slicne "gluposti" koje kad bi momak uradio cura bi preminula. ja sam objasnjavaoi drustvu da hoce recimo u slucaju  uboda iglom,  da je momak takne da samu sebe prihvati jer yena stalno osjeca da je losa dok je neki momak ne prihvati i ne zavoli a ynak ya uspjeh u potrayi predstavlja ubod iglom.. , da pokaze da je duhovan i opasan muskarac, jer opasan muskarac za Boga predstavlja prirodnog i ozbiljnog muskarca. itd. ja nisam imao tih problema, ali sam cuo od nekih djevojaka i momaka  da su se desavali neki ispadi u vezi. sad bi trebalo biti drukcije jer sam nesto dao ljudima, gdje se treba razmisliti kako dalje zivjeti sto ugodinije i smislenije. da ne kazem da se treba zavrsiti "hladni rat" izmedju polova u smilsu da se i cura i momak moraju medjusobno podrzavati, trpiti, ponizavati kako bi taj odnos prerastao u odnos povjerenja i iskrenog mira i ljubavi.

jos nesto, prva djevojka ili momak je ona za koju  treba da se veze tvoj trud i napor. u jednom periodu kad sam radio na sebi pred mene su stavljali zadatke koji su meni pridono isli od ruke.  momku ili djevojci kojem bi bila potrebna partnerka/partner birao bih partnera o kom bih dobro razmislio i izvagao tj. dao bih im sansu. ali ako bi se razisli iz nekog trivijalnog razloga, ili zbog nesporazuma kojih uvijek ima na pretek. drugi put bih prepustio slucaju ono sto se treba desiti u ljubavnom zivotu osoba. tj sopstvenoj visprenosti sposobnosti, i sreci. te osobe bi za mene bile kao osobe koje nisu uspjele u ljubavnom(cesto i cijelom) zivotu. oni bi bili kao brodske olupine. jer je malo kvalitetnih ljudi duhova ili cega vec, da bi se toliko zadrzavali na jednom paru...zato pamet u glavu.



za sada dovoljno..  Smile
« Poslednja izmena: 12. Jul 2017, 17:18:54 od bannnnjac33 »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Udaljen sa foruma
Svedok stvaranja istorije


Your tears don't fall They crash around me

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 18496
mob
Ericsson jeste
 Smile Smile
IP sačuvana
social share
Ljudi i danas mogu da zive bez straha i mrznje ako mogu da shvate da nisu kreatori svoje sudbine
nego su kreacije svoje sudbine, odnosno da nemaju odgovornost ili zaslugu za sve sto im se desava.
Emotivni strah i mrznja su emocije koje su rezultat neshvatanja zivota.
Pogledaj profil Skype
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
mob
Nokia 
posto me mnogo ljudi pita za ime, jer su zaintrigirani mojim postovima.


ja sam Milos B,  RS
« Poslednja izmena: 14. Jul 2017, 14:15:24 od bannnnjac33 »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
mob
Nokia 
covjek u blazenstvu moze nestati samo sa zenom. jednom zenom. ne moze sam.. Smile
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Y Tu Mamá También

Zodijak
Pol
Poruke 502
Zastava
znaci isus, buda, konfucije nisu zavrsili u blazenstvu
IP sačuvana
social share
lalalala
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
mob
Nokia 
znaci isus, buda, konfucije nisu zavrsili u blazenstvu
jesu! isus je sai baba, buda je mahavatar, konfucije ne znam. oni su sveti duhovi, sveti duh se osjeca kao da je u blazenstvu a radi kao da je bice. ne mora samo biti blazenstvo vec i ljubav, kvazar, ili nesto vise kad covjek ima cirkon.  isus je imao i zenu siguran sam jer ja primjecujem da se sa njom ostvario, i ja imam slican slucaj licno, dosao je do samadija ali je spavao prije samadija sa zenom i nije uspio da dokaze svemir. Ja sam uspio. , buda je imao, ali njegova zena je bila u njemu i patila zbog njega. nisam siguran da je buda imao cirkon...
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Hronicar svakodnevice


Y Tu Mamá También

Zodijak
Pol
Poruke 502
Zastava
zena na duhovni zivot muskarca moze da ima jedino negativan uticaj, sa zenom mozes da nestanes jedino u orgazmickom blazenstvu i to samo za momenat. svaka civilizacija je to znala.
IP sačuvana
social share
lalalala
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Superstar foruma


Americki patriota

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 75692
Zastava
mob
I-mate 30 Pro
 Smile Smile Smile Smile
IP sačuvana
social share
ni bog ne prasta sve...

celavi oces cokoladicu...
Pogledaj profil WWW
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
mob
Nokia 
zena na duhovni zivot muskarca moze da ima jedino negativan uticaj, sa zenom mozes da nestanes jedino u orgazmickom blazenstvu i to samo za momenat. svaka civilizacija je to znala.
to je cista durmitarina skola.. nemoj lagati da te nije poslao da mi nesto "kazes"..

nemoj meni pricati o tome kad sam sa svojom djevojkom imao vezu u teskim  trenucima u zivotu,da je tesko zamisliti teze.  ti nikad nista nisi eksperimentisao sa zenom i znatizeljno osluskivao njenu culnost sujetu otkucaje srca.. ja volim njenu sujetu ti to ne mozes shvatiti. znas zasto? sto te je durmitara obogaljio jer mu je majka pojela govno i umrla. a otac spavao sa njim i nakon sto mu je sin uzeo sve sto se moze uraditi, i nije htio vratiti to on se ubio! jel jasnije malo? ili da jos pojasnim...?!

da dodam...

da bi se opravdao on je od zena trazio da mu jedu govna i da im sere usta, i ocekivao da uzivaju u tome, a ako ne bi uzivale on bi ih istjarao uvrijedjen i ostajao sam svojom  perverzijom! posto sam se licno uvjerio da taj covjek nema nikakve grize savjesti..
« Poslednja izmena: 12. Avg 2017, 10:14:58 od bannnnjac33 »
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost

....volim Republiku Srpsku.....

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3093
mob
Nokia 
jos nesto hocu da kazem...


taj durmitara je paramhansa ja sam swami

hocu da taj krelac spusti nos preda mnom do konjske balege i da ne sere puno jer bih mu mogao reci nesto a to bi dovelo u opasnost njega i njemu drage ljude.. jer ne shvata da je njegova patnja koju toliko velica a nije mala(posebno na durmitoru) nije nistas u poredjenju sa mojom. zasto je patio na durmitoru? zato sto je putovao na gorakhpur u indiji i "ucio" indijce hatha jogu njihove najvece gurue, sprdao se sa njihovim "prodavanjem" za koru hljeba, a znao je da jedu sumske plodove od desete godine, zive po pecinama hrane se korovom jer ne znaju ni ko im je majka a otac im je robovlasnik... toliko ih je ispizdio da su mu rekli da ce osjetiti samo djelic neimastine koju oni osjecaju cijeli zivot.. jer neozbiljan covjek ne zna da cijeni nista kad sam nije kroz tu patnju prosao...
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Potpis uklonjen zbog duzine!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
2  Sve
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 29. Mar 2024, 15:34:19
nazadnapred
Prebaci se na:  

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.071 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.