Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 11:45:27
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 1 gost pregledaju ovu temu.

Napomena: Govor mržnje, uvrede i svako drugo ponašanje za koje moderatori budu smatrali da narušava ugled i red na forumu - biće sankcionisano.
Idi dole
Stranice:
1 2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Premier League 2017/18  (Pročitano 26104 puta)
02. Jul 2017, 23:43:36
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3280
mob
Nokia N95
Gotovo je - Lakazet u Arsenalu



Arsen Venger je postao svjestan da mora da potroši više novca nego što je navikao, a ovog ljeta je "udario" na klupski budžet zbog Aleksandra Lakazeta.

"Goal.com" navodi da su se Arsenal i Lion dogovorili i da je napadač već na putu za London.

"Transfer će na kraju iznositi između 45 i 50 miliona eura. Cifra od 67 miliona o kojoj su pisali engleski izvori je nerealna i nemoguća", rekao je predsjednik Liona Žan-Mišel Ola.

Očekuje se da Lakazet narednih dana potpiše petogodišnji ugovor, te da postane najskuplje pojačanje u istoriji "tobdžija".

Arsenal je u ljetnjem prelaznom roku doveo Seada Kolašinca, kojem je istekao ugovor sa Šalkeom.

Vijesti
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3280
mob
Nokia N95


R.I.P.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3280
mob
Nokia N95
Jermain Defoe je ostavio srceparajuću poruku na Instagramu nakon smrti malog Bredlija Lourija:

"Zbogom moj prijatelju, mnogo ćeš mi nedostajati. Osjećam se blagoslovenim što te je Bog doveо u moj život i što smo proveli neke sjajne trenutke zbog čega sam ti zahvalan. Nikada neću zaboraviti način na koji si me gledao kada smo se prvi put upoznali, ta istinska ljubav u tim slatkim očima. Teško mi je da nađem riječi kako bih opisao šta si mi značio. Način na koji si izgovаraо moje ime, ti mali osmjesi superstara na tvom licu kada bi se pojavile kamere i ljubav koju sam osjećao dok sam bio sa tobom. Tvoja hrabrost će me inspirisati do kraja života. Nikada nećeš znati kako si me promjenio kao osobu. Zauvjek ću te nositi u srcu. Lijepo spavaj, moj najbolji priatelju."

Serie A - Balkan - Fejsbuk stranica
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3280
mob
Nokia N95
Potvrđeno: Runi se posle 13 godina vratio u Everton

Napadač Mančester Junajteda, Vejn Runi, vratio se u Everton posle 13 godina.

Runi je 2004. godine postao najskuplji tinejdžer u istoriji fudbala kada je prešao iz Evertona na “Old Traford” za sumu od 25.6 miliona funti.

Sa 16 godina i 360 dana postigao je gol protiv Arsenala 2002. godine i postao najmlađi strelac u istoriji Premijer lige.

Najbolji strelac reprezentacije Engleske svih vremena sa “crvenim đavolima” je osvojio pet titula prvaka Engleske, četiri Liga Kupa, Ligu šampiona, FA Kup, Evropa ligu kao i Svetsko klupsko prvenstvo.

Runi je za Everton tokom dve sezone odigrao 77 utakmica i postigao 17 golova.

– Vratio sam se u Everton jer verujem da Ronald Kuman pravi tim koji može da ovaja trofeje. Radujem se što ću ponovo nositi dres kluba za koji navijam od malih nogu, izjavio je Runi nakon potpisivanja ugovora.

Sportska Centrala
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Poznata licnost


Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 3280
mob
Nokia N95
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
« Poslednja izmena: 22. Avg 2017, 12:13:29 od grobar kv »
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svakodnevni prolaznik

Zodijak Capricorn
Pol Muškarac
Poruke 248
Mitrov gol za Njukastl danas

https://youtu.be/prXr8mgdAJU
IP sačuvana
social share
Edit by chelavi1: Linkovi i bilo kakvi drugi reklamni elementi nisu dozvoljeni u potpisima korisnika!
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Moderator
Legenda foruma

Црвене сијају звезде, само једној гаси се сјај...

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 42971
Zastava Краљево
Bravo mitre
IP sačuvana
social share
Како ти се звао отац? -Хусеин. Његов отац? -Кемал. Чији је Кемал? -Шефкин. Даље? -Шефик Ибров, Ибро Рушидов, Рушид Екрем, Муслија, Адем и Алија! Даље? -Нема даље! -Нема даље, последњи је Алија! Ко је родио Алију? -Одкуд знам, опет неки Хусеин, Кемал! -Није. -Него ко? -Њега су родили Цвјета и Спасоје Југовић. А ако кренеш назад сретаћеш само оваква имена: Вељко, Милош, Душан, Видак, Војак...

Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34612
Zastava
mob
LG Frizider
Bournemouth nista losiji nije bio od Sitija.
Onaj debil Sterling da gol u 95 tom pa crveni zbog radovanja, jebo me fantazi...
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Prijatelj foruma
Legenda foruma

Frankly, my dear, I don't give a damn.

Zodijak Gemini
Pol Muškarac
Poruke 45679
Dobar Liverpul, unistise starca Arsena zrelog za penziju. A sabanima iz Totenhema zelim da ne vide vise Evropu nikada. Hebo me pas kad igram na njih.  Smile Smile
IP sačuvana
social share



"Oni koji su vešti u borbi, ne obuzme ih bes. Oni koji su vešti u pobedi, ne obuzme ih strah.
 Zato mudri pobeđuju pre borbe, dok se neznalice bore da bi pobedili"
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
1 2 3 ... 6
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 28. Mar 2024, 11:45:27
nazadnapred
Prebaci se na:  
Oznake: Premier League

Poslednji odgovor u temi napisan je pre više od 6 meseci.  

Temu ne bi trebalo "iskopavati" osim u slučaju da imate nešto važno da dodate. Ako ipak želite napisati komentar, kliknite na dugme "Odgovori" u meniju iznad ove poruke. Postoje teme kod kojih su odgovori dobrodošli bez obzira na to koliko je vremena od prošlog prošlo. Npr. teme o određenom piscu, knjizi, muzičaru, glumcu i sl. Nemojte da vas ovaj spisak ograničava, ali nemojte ni pisati na teme koje su završena priča.

web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.086 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.