Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 19:22:46
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 5 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1288143 puta)
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5217
Zastava Voždovac-Beograd

1) I kako može biti vrijeme posljedica energije, pa energija treba vrijeme da bi uopće postojala, ne može energija postojati

2) Zašto lažete sebi i drugima ovdje, obrazovanje nema veze sa time KOLIKO tko ima pameti za neke stvari,

1) Ne znam odakle ti to. Energiji ne treba nista. Energiju ne mozes ni stvoriti ni unistiti. Nema to nikakve veze sa vremenom. U necemu kao sto je singularitet nase poimanje stvarnosti prestaje da postoji. Tu (singularitet nije neko MESTO samo da napomenem nego STANJE) ne vaze isti zakoni fizike kao sto vaze u nasem svemiru.

2) Na tvoju zalost ne zivimo vise u doba laznih proroka koji su krstarili Palestinom kao tvoj izmisljeni drugar Isus nego zivimo u doba nauke gde tvoje budalastine ne prolaze.

Za pocetak naucne revolucije smatra se naucno delo "Philosophiæ Naturalis Principia Mathematica" od Isak Njutna.

Posle 300 godina naucnog rada i naucne discipline apsolutno je iluzorno govoriti da obrazovanje nema nikakve veze sa naucnim otkricima. Sem formalnog obrazovanja iz matematike, biologije, fizike i hemije tebi fali i obrazovanje iz samog jezika. Ti jednostavno ne razumes sta reci znace i kako se pravilno upotrebljavaju.

« Poslednja izmena: 02. Feb 2023, 22:55:53 od sharpSoniq »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Pa u pravu je, tvoje obrazovanje jeste na veoma niskom nivou, pa to ni sam ne mozes da poreknes Smile

Zašto lažete sebi i drugima ovdje, obrazovanje nema veze sa time KOLIKO tko ima pameti za neke stvari......

Aj da stanemo prvo ovde........ti jos nisi dokazao da imas pamet  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5687
Pa u pravu je, tvoje obrazovanje jeste na veoma niskom nivou, pa to ni sam ne mozes da poreknes Smile

Zašto lažete sebi i drugima ovdje, obrazovanje nema veze sa time KOLIKO tko ima pameti za neke stvari......

Aj da stanemo prvo ovde........ti jos nisi dokazao da imas pamet  Smile

Ne samo da sam dokazao na ovoj temi da imam pameti (to što vi majmunčići ništa od teorije ne shvaćate je vaš osobni problem ne moj kao AUTORA jedine prave "teorije svega", samo kažem), nego i ZNAM gdje se u ljudskom tijelu pamet nalazi, a vi kao ni nauka o tome opet nemate pojma, haha, neverjetno ali istinito, pa še kak!  Smile




1) I kako može biti vrijeme posljedica energije, pa energija treba vrijeme da bi uopće postojala, ne može energija postojati

2) Zašto lažete sebi i drugima ovdje, obrazovanje nema veze sa time KOLIKO tko ima pameti za neke stvari,

1) Ne znam odakle ti to. Energiji ne treba nista. Energiju ne mozes ni stvoriti ni unistiti. Nema to nikakve veze sa vremenom. U necemu kao sto je singularitet nase poimanje stvarnosti prestaje da postoji. Tu (singularitet nije neko MESTO samo da napomenem nego STANJE) ne vaze isti zakoni fizike kao sto vaze u nasem svemiru.

2) Na tvoju zalost ne zivimo vise u doba laznih proroka koji su krstarili Palestinom kao tvoj izmisljeni drugar Isus nego zivimo u doba nauke gde tvoje budalastine ne prolaze.

Za pocetak naucne revolucije smatra se naucno delo "Philosophiæ Naturalis Principia Mathematica" od Isak Njutna.

Posle 300 godina naucnog rada i naucne discipline apsolutno je iluzorno govoriti da obrazovanje nema nikakve veze sa naucnim otkricima. Sem formalnog obrazovanja iz matematike, biologije, fizike i hemije tebi fali i obrazovanje iz samog jezika. Ti jednostavno ne razumes sta reci znace i kako se pravilno upotrebljavaju.



Gluposti pišeš opet, recimo u doba Nikole Tesle bilo je daleko obrazovanijih ljudi od njega ali ništa novoga nisu otkrili, dapače, toliko o tome u kakvom su odnosu obrazovanje i otkrivanje nečega novoga, pametnome dosta!  Smile

I opet ti o BAJCI zvanoj "singularitet", to ne POSTOJI, koliko ti puta to treba ponoviti, jel, energija je NEŠTO što  postoji i u prostoru i u vremenu, ne može nigdje i nikada postojati, pametnima je to dosta reći, da vidimo jesi li pametan, e da!  Smile


Sažetak "teorije svega" za laike i one koji do sada ništa iz teorije nisu shvatili, bez detalja dakako:

"Naš svemir stvorila su, bolje reći NAPRAVILA, Prva bića rođena u našoj dimenziji, i to tako da su materijal za svemir uzela od onoga što jedino postoji u našem prostor-vremenu, a od čega sve materijalne sile nastaju, a to su Nulti prostori, najmanje jedinice prostora, neke su tamne a neke su svjetle boje da tako kažem, kombinacijom svjetla-tame napravili su sve čestice koje postoje u svemiru, a kombinacijom čestica onda nastaju atomi, pa molekule, i tako dalje do najvećih galaksija. Tako su polako ali sigurno ta Prva Bića gradila naš svemir (još uvijek ga grade i šire, samo kažem), trajalo je to mnogo bilijuna zemaljskih godina, tako da je zbilja svemir daleko stariji od onih 13 milijardi za koje znanost misli da je star, Prvih Bića ima na MIRIJADE, ima ih u svakom i najmanjem djeliću materije, upravljaju silama koje postoje u materiji, od jake i slabe sile u atomima, elektromagnetske do same gravitacije, život cijele materije u svemiru nemoguć je bez RADA tih Prvih Bića i to svaki i najmanji tren, da samo male ne rade, recimo minutu, cijeli svemir bi nestao zajedno s nama ljudima, Prva Bića imaju vladara, kod nas na Zemlji je poznat kao Isus Krist!"

AMEN!


« Poslednja izmena: 03. Feb 2023, 21:21:12 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5217
Zastava Voždovac-Beograd


"Naš svemir stvorila su, bolje reći NAPRAVILA, Prva bića rođena u našoj dimenziji, i to tako da su materijal za svemir uzela od onoga što jedino postoji u našem prostor-vremenu, a od čega sve materijalne sile nastaju, a to su Nulti prostori, najmanje jedinice prostora, neke su tamne a neke su svjetle boje da tako kažem, kombinacijom svjetla-tame napravili su sve čestice koje postoje u svemiru, a kombinacijom čestica onda nastaju atomi, pa molekule, i tako dalje do najvećih galaksija. Tako su polako ali sigurno ta Prva Bića gradila naš svemir (još uvijek ga grade i šire, samo kažem), trajalo je to mnogo bilijuna zemaljskih godina, tako da je zbilja svemir daleko stariji od onih 13 milijardi za koje znanost misli da je star, Prvih Bića ima na MIRIJADE, ima ih u svakom i najmanjem djeliću materije, upravljaju silama koje postoje u materiji, od jake i slabe sile u atomima, elektromagnetske do same gravitacije, život cijele materije u svemiru nemoguć je bez RADA tih Prvih Bića i to svaki i najmanji tren, da samo male ne rade, recimo minutu, cijeli svemir bi nestao zajedno s nama ljudima, Prva Bića imaju vladara, kod nas na Zemlji je poznat kao Isus Krist!"


Ovo nije teorija, ovo je čisto lupetanje.

Sem toga jaki mi majstori ti tvoji izmišljeni bogovi, nisu u stanju ni svemir da naprave a da radi sam bez njih.
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7048
Ne samo da sam dokazao na ovoj temi da imam pameti...
Ako pod "imam pameti" smatraš "nisam umeo da pomnožim tri broja ni pomoću kalkulatora, lupetao sam za piramide, pogrešno razumeo pitalice za decu, zbunio me je koncept beskonačnosti, ismejan sam po pitanju poznavanja Biblije i povrh svega sam debil".  Smile


Gluposti pišeš opet, recimo u doba Nikole Tesle bilo je daleko obrazovanijih ljudi od njega ali ništa novoga nisu otkrili, dapače, toliko o tome u kakvom su odnosu obrazovanje i otkrivanje nečega novoga, pametnome dosta!  Smile
Opet si pokazao koliko si glup. Nikola Tesla je imao formalno obrazovanje o kojem je sharp govorio , a koje tebi fali jednako kao i par dasaka u glavi. Smile

Ne vredi ti da poričeš, samo dokazuješ još više...eto, opet sam te odvalio, laži da nisam.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5217
Zastava Voždovac-Beograd
Pa u pravu je, tvoje obrazovanje jeste na veoma niskom nivou, pa to ni sam ne mozes da poreknes Smile

Zašto lažete sebi i drugima ovdje, obrazovanje nema veze sa time KOLIKO tko ima pameti za neke stvari......

Aj da stanemo prvo ovde........ti jos nisi dokazao da imas pamet  Smile

Ne samo da sam dokazao na ovoj temi da imam pameti (to što vi majmunčići ništa od teorije ne shvaćate je vaš osobni problem ne moj kao AUTORA jedine prave "teorije svega", samo kažem), nego i ZNAM gdje se u ljudskom tijelu pamet nalazi, a vi kao ni nauka o tome opet nemate pojma, haha, neverjetno ali istinito, pa še kak!  Smile


Dokazao si nama da nemaš ni trunke inteligencije ni pameti. Sam o sebi naravno imaš visoko mišljenje koje je posledica tvoje nesposobnosti da prihvatiš realnost u kojoj se nalaziš i u kojoj te forumaši doživljavaju kao kompletnu neznalicu i šarlatana.

Ti ne znaš gde se nalazi "inteligencija i svest" u ljudskom telu a da si bar potrošio par godina svog života na obrazovanje mogao si da pročitaš naučne radove o mapiranju mozga. Ali jebiga neuki ljudi uvek misle da im obrazovanje smeta.
« Poslednja izmena: 04. Feb 2023, 14:08:08 od sharpSoniq »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5687
Pa u pravu je, tvoje obrazovanje jeste na veoma niskom nivou, pa to ni sam ne mozes da poreknes Smile

Zašto lažete sebi i drugima ovdje, obrazovanje nema veze sa time KOLIKO tko ima pameti za neke stvari......

Aj da stanemo prvo ovde........ti jos nisi dokazao da imas pamet  Smile

Ne samo da sam dokazao na ovoj temi da imam pameti (to što vi majmunčići ništa od teorije ne shvaćate je vaš osobni problem ne moj kao AUTORA jedine prave "teorije svega", samo kažem), nego i ZNAM gdje se u ljudskom tijelu pamet nalazi, a vi kao ni nauka o tome opet nemate pojma, haha, neverjetno ali istinito, pa še kak!  Smile


Dokazao si nama da nemaš ni trunke inteligencije ni pameti. Sam o sebi naravno imaš visoko mišljenje koje je posledica tvoje nesposobnosti da prihvatiš realnost u kojoj se nalaziš i u kojoj te forumaši doživljavaju kao kompletnu neznalicu i šarlatana.

Ti ne znaš gde se nalazi "inteligencija i svest" u ljudskom telu a da si bar potrošio par godina svog života na obrazovanje mogao si da pročitaš naučne radove o mapiranju mozga. Ali jebiga neuki ljudi uvek misle da im obrazovanje smeta.

Tupavi, nauka pojma nema GDJE se nalazi inteligencija, svijest, pamet kako hoćeš to zvati, u ljudskom tijelu, to što su pronašli što u mozgu utječe na svijest dakle na nas nema veze s time GDJE se točno nalazi naša svijest, najveći naučnici to i te kako priznaju da se to ne zna, da si se malo o tome obrazovao znao bi to, ali nisi, i opet si ispao glup ko stup, nije prvi a ni zadnju put, je tak?  Smile





"Naš svemir stvorila su, bolje reći NAPRAVILA, Prva bića rođena u našoj dimenziji, i to tako da su materijal za svemir uzela od onoga što jedino postoji u našem prostor-vremenu, a od čega sve materijalne sile nastaju, a to su Nulti prostori, najmanje jedinice prostora, neke su tamne a neke su svjetle boje da tako kažem, kombinacijom svjetla-tame napravili su sve čestice koje postoje u svemiru, a kombinacijom čestica onda nastaju atomi, pa molekule, i tako dalje do najvećih galaksija. Tako su polako ali sigurno ta Prva Bića gradila naš svemir (još uvijek ga grade i šire, samo kažem), trajalo je to mnogo bilijuna zemaljskih godina, tako da je zbilja svemir daleko stariji od onih 13 milijardi za koje znanost misli da je star, Prvih Bića ima na MIRIJADE, ima ih u svakom i najmanjem djeliću materije, upravljaju silama koje postoje u materiji, od jake i slabe sile u atomima, elektromagnetske do same gravitacije, život cijele materije u svemiru nemoguć je bez RADA tih Prvih Bića i to svaki i najmanji tren, da samo male ne rade, recimo minutu, cijeli svemir bi nestao zajedno s nama ljudima, Prva Bića imaju vladara, kod nas na Zemlji je poznat kao Isus Krist!"


Ovo nije teorija, ovo je čisto lupetanje.

Sem toga jaki mi majstori ti tvoji izmišljeni bogovi, nisu u stanju ni svemir da naprave a da radi sam bez njih.

Pa za glupana poput tebe koji pojma nema o svemiru kako je nastao, je to lupetanje, za one pametne je to i te kako jasna stvar što sam napisao, pa še kak.  Smile

I svemir je moguće samo na jedan način napraviti, upravo kako su ga Bogovi i napravili, naravno da budaletina poput tebe misli da svemir može sam egzistirati i nastati sam od sebe, haha, koji nivo inteligencije, sramotite ljudski rod takvim budalaštinama, ali nećete još dugo, USKORO će se istina o nastanku svemira čuti po cijelom svijetu, bajke o tome će isto tako vrlo brzo nestati, zapamti to jer će tako i biti, e da!  Smile
« Poslednja izmena: 04. Feb 2023, 16:26:45 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

_blueSoniq_

Zodijak Aquarius
Pol Muškarac
Poruke 5217
Zastava Voždovac-Beograd

 nauka pojma nema GDJE se nalazi inteligencija, svijest, pamet kako hoćeš to zvati, u ljudskom tijelu, to što su pronašli što u mozgu utječe na svijest dakle na nas nema veze s time GDJE se točno nalazi naša svijest, najveći naučnici to i te kako priznaju da se to ne zna, da si se malo o tome obrazovao znao bi to, ali nisi, i opet si ispao glup ko stup, nije prvi a ni zadnju put, je tak?  Smile


Pa nisam ni napisao da nauka "zna" gde se nalazi inteligencija i svest nego da su mapirali razne delove mozga. Svest je frontalni talas, tako da se ne "nalazi" nigde nego je to proizvod rada mozga, kao što je temperatura proizvod rada čestica u nekoj sobi.


I svemir je moguće samo na jedan način napraviti, upravo kako su ga Bogovi i napravili, može sam egzistirati i nastati sam od sebe, haha, koji nivo inteligencije, sramotite ljudski rod takvim budalaštinama, ali nećete još dugo,

Svemir nije napravljen - pod jedan. Samo fanatične religiozne osobe pretpostavljaju da je potreban tvorac. Nije. I svemir se nije sam od sebe stvorio, nego iz Big Banga, a i da, ceo svemir postoji vec skoro 14 milijardi godina i to stanje se održava posredstvom jasnih prirodnih fizičkih zakona.

Gravitacija, slaba i jaka nuklerna sila, elektromagnetna sila, tamna materija i tamna energija.



IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7048
...USKORO će se istina o nastanku svemira čuti po cijelom svijetu,...

Hoće, 2018-e kao što si garantovao.  Smile

Još uvek se plašiš da odgovaraš na pitanja, lakše ti je da samo kažeš da nešto nije kako stvarno jeste.  Smile
Razmljivo, kad si neuka lažljiva kukavica koju sam ponizio na svim temama.  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Pa u pravu je, tvoje obrazovanje jeste na veoma niskom nivou, pa to ni sam ne mozes da poreknes Smile

Zašto lažete sebi i drugima ovdje, obrazovanje nema veze sa time KOLIKO tko ima pameti za neke stvari......

Aj da stanemo prvo ovde........ti jos nisi dokazao da imas pamet  Smile

Ne samo da sam dokazao na ovoj temi da imam pameti (to što vi majmunčići ništa od teorije ne shvaćate je vaš osobni problem ne moj kao AUTORA jedine prave "teorije svega", samo kažem), nego i ZNAM gdje se u ljudskom tijelu pamet nalazi, a vi kao ni nauka o tome opet nemate pojma, haha, neverjetno ali istinito, pa še kak!  Smile

Prvo ti nisi autor, tvoja "teorija" nije publikovana, nije javno prezentovana, niti u realnom svetu postoji....dakle, da bi se neko smatrao "autorom" mora da postoji delo ciji je tvorac taj autor....tvoje delo ne postoji Smile

Drugo,dokazao si par stvari, a to su:

-apsolutno odsustvo formalnog obrazovanja
-apsolutno nerazumevanje najobicnih stvari dokazivih u svakom trenutku
-apsolutno nepoznavanje nauke
-nerazumevanje religije i religijskih dokumenata a samim tim i istorije
-prisustvo nemerljivog ega koji nije baziran na osnovu znanja vec na osnovu vlastitog ubedjenja (sto je delom psihijatrijski problem)

Ti ne znas nista Smile i to sto mislis da znas, granici se sa dilemama koje ima dete od 10 godina.....

Pa se kak Smile

IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 24. Apr 2024, 19:22:46
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.