Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Prijavi me trajno:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:

ConQUIZtador
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 09:03:50
nazadnapred
Korisnici koji su trenutno na forumu 0 članova i 14 gostiju pregledaju ovu temu.
Idi dole
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Tema: Teorija svega!  (Pročitano 1281858 puta)
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Cim on nije uspeo ni u svom selu da skupi 5 mentola ispred prodavnice nego je morao na forume da ide gde ga ljudi zajebavaju, jasno ti je kakvu reputaciju ima Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Kad mentoli ispred prodavnice pocnu da se interesuju za konacne beakonacnosti, najebali smo
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5684
Teodore, iskreno, jesi li razgovarao sa nekim psihijatrom?

To bi vi trebali hitno učiniti koji vjerujete da su i ljudi majmuni, možda bi onda došli konačno k pameti, ali teško!  Smile

Mucenik sam sebi aplaudira posto niko drugi nece Smile

Pametni će mi i te kako aplaudirati, a budale i tako ne razumiju o čemu pričam, možda za tisuću godina i shvate neke stvari, haha, živimo u nadi, seveda!  Smile


Nego, NISMO riješili tko je Sotona po Bibliji, ne može se ne znati neka OSNOVNA stvar iz neke knjige, i onda tu knjigu do kraja shvatiti, zgubidani, zato Biblije u ruke i nađite GDJE piše tko je zaista Sotona, nema druge ak to želite znati, ak ne želite, do viđenja i sretan put, neka vas sreća i neznanje prate svud!  Smile



Cim on nije uspeo ni u svom selu da skupi 5 mentola ispred prodavnice nego je morao na forume da ide gde ga ljudi zajebavaju, jasno ti je kakvu reputaciju ima Smile

Opet skroz krivo razmišljaš, NIJE moja "teorija svega" ni za koga posebno napisana, već će to biti JAVNO svim ljudima data kada se objavi, zato još nitko NIJE vidio tu teoriju, ni najbolji prijatelji, e da.

A na forumima se daju SAMO rezultati, zgubidane, jer i to je izgleda previše teško za vas, a kamoli da slijede formule i dodatna objašnjenja, nema šanse da išta razumijete, DAPAČE!

Jel sam bio jasan? Zaboli me što tko misli na forumima ili bilo gdje drugdje, moja teorija pobijediti će SVE laži o postanku, kraj priče.

Ovdje se možemo zajebavati, ali u živo ćete biti totalno rastureni, jer moje teorija je nepobediva, i NEMA GREŠKE, garant!

Jedini pravi protivnik je Vatikan, oni imaju jake DOGME, i tek će to biti pravi ispit za moju teoriju, vi zgubidani koji pojma nemate o postanku kao ni nauka u koju vjerujete, NISTE dostojan protivnik, zapravo je kao da ni ne postojite što se postanka tiče, šaka ste jada, ne znate ni KOJE strane svijeta postoje, haha, pametnome dosta! Bez zamere!  Smile
« Poslednja izmena: 07. Jul 2020, 22:30:29 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Svaka cast na psihickoj energiji da trpis ostre kritike ali se plasim da je izvor energije bolestan
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Citat
Pametni će mi i te kako aplaudirati

Nisi nasao pametnog za devet godina a? Sta ti to govori? Smile

Citat
Jedini pravi protivnik je Vatikan, oni imaju jake DOGME, i tek će to biti pravi ispit za moju teoriju

Lepo je sto imas visoku ambiciju, ali kao sto ti je mnooogooo puta pricano, ti si samo seljak iz Medjimurja koji je prevarant, lazov i oportunista. Budale koje ce da te slusaju nisi nasao za devet godina na internetu a mislis da ces ih naci na predavanju? Pa lokalna biskupija ne zna da postojis a ne Vatikan. A uostalom jasno ti je katolicka crkva rekla sta misli o tebi dok si jos bio klinac, izbacila te iz skole  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija


Zodijak
Pol
Poruke 7038
Jedini pravi protivnik je Vatikan, oni imaju jake DOGME, i tek će to biti pravi ispit za moju teoriju, vi zgubidani koji pojma nemate o postanku kao ni nauka u koju vjerujete, NISTE dostojan protivnik, zapravo je kao da ni ne postojite što se postanka tiče, šaka ste jada, ne znate ni KOJE strane svijeta postoje, haha, pametnome dosta! Bez zamere!  Smile
To što se Teodor plaši da odgovara na moja pitanja je najbolji dokaz da mu je jasno da nema pojma o Bibliji.
Evo dokaza da Teodor nema pojma ni o Vatikanu.

Katolici su već gubili rasprave sa Jevrejima.(može Dabiša da mu ispriča više o tome)
Hrišćani su Hrišćani ili zato što nemaju pojma šta piše u Bibliji, ili znaju ali to ignoišu i lažu sebe i druge.
Ima i par ludaka poput Teodora koji i ne razumeju kad im nešto pričaš.
Dakle, čak i da pobedi "Vatikan" opet ništa nije dokazao...toliko o njegovom razumevanju stanja.

Jevreji su dokazivali i dokazuju i danas da Hrišćani pogrešno tumače jevrejske svete spise.
Teodor, za razliku od "Vatikana" tek nema pojma o onome što piše u originalu, a zbunjuje ga i prevod.
Svima, pa i Teodoru, je jasno da Teodor nije sposoban da pobedi ni mene.




« Poslednja izmena: 08. Jul 2020, 09:38:29 od Predragoon »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Jet set burekdzija

Zodijak
Pol Muškarac
Poruke 5684
Svaka cast na psihickoj energiji da trpis ostre kritike ali se plasim da je izvor energije bolestan

Ah, za istinu NIJE teško trpjeti, dapače!  Smile


Citat
Pametni će mi i te kako aplaudirati

Nisi nasao pametnog za devet godina a? Sta ti to govori? Smile

Citat
Jedini pravi protivnik je Vatikan, oni imaju jake DOGME, i tek će to biti pravi ispit za moju teoriju

Lepo je sto imas visoku ambiciju, ali kao sto ti je mnooogooo puta pricano, ti si samo seljak iz Medjimurja koji je prevarant, lazov i oportunista. Budale koje ce da te slusaju nisi nasao za devet godina na internetu a mislis da ces ih naci na predavanju? Pa lokalna biskupija ne zna da postojis a ne Vatikan. A uostalom jasno ti je katolicka crkva rekla sta misli o tebi dok si jos bio klinac, izbacila te iz skole  Smile


Ograničeni, a tko je na forumu ili bilo gdje pročitao CIJELU moju veličanstvenu "teoriju svega", jel?

NITKO!

Dakle nitko pojma nema ŠTO sve tamo piše, na forumima dajem samo sitnice, i to kao rezultate, nekoliko njih, a  imam ih na stotine, pametnome je to dosta rečeno, za one druge me nije briga, dapače!  Smile

« Poslednja izmena: 08. Jul 2020, 10:48:19 od teodor.francic »
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Pa ne moze niko da procita nesto sto ne postoji  Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Svedok stvaranja istorije

Zodijak Pisces
Pol Muškarac
Poruke 23083
Pa da. Ja ne znam o čemu ovaj teodor priča ovde nama i zašto to radi.
Zašto se ne obrati tom papi.. Čeka pozivnicu za vatikan?

Da li je tražio prijem?
IP sačuvana
social share
Prebrodićemo mi sve jade,
više se nećemo jadati,
ostvarićemo mi sve nade,
više se nećemo nadati.
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Legenda foruma

А у к*ц

Zodijak
Pol
Poruke 34613
Zastava
mob
LG Frizider
Pa da. Ja ne znam o čemu ovaj teodor priča ovde nama i zašto to radi.
Zašto se ne obrati tom papi.. Čeka pozivnicu za vatikan?

Da li je tražio prijem?


Prvo ide kod predsednika, polako, nije on neki neralan covek Smile
IP sačuvana
social share
Pogledaj profil
 
Prijava na forum:
Ime:
Lozinka:
Zelim biti prijavljen:
Trajanje:
Registruj nalog:
Ime:
Lozinka:
Ponovi Lozinku:
E-mail:
Idi gore
Stranice:
Počni novu temu Nova anketa Odgovor Štampaj Dodaj temu u favorite Pogledajte svoje poruke u temi
Trenutno vreme je: 19. Apr 2024, 09:03:50
nazadnapred
Prebaci se na:  
web design

Forum Info: Banneri Foruma :: Burek Toolbar :: Burek Prodavnica :: Burek Quiz :: Najcesca pitanja :: Tim Foruma :: Prijava zloupotrebe

Izvori vesti: Blic :: Wikipedia :: Mondo :: Press :: Naša mreža :: Sportska Centrala :: Glas Javnosti :: Kurir :: Mikro :: B92 Sport :: RTS :: Danas

Prijatelji foruma: Triviador :: Domaci :: Morazzia :: TotalCar :: FTW.rs :: MojaPijaca :: Pojacalo :: 011info :: Burgos :: Alfaprevod

Pravne Informacije: Pravilnik Foruma :: Politika privatnosti :: Uslovi koriscenja :: O nama :: Marketing :: Kontakt :: Sitemap

All content on this website is property of "Burek.com" and, as such, they may not be used on other websites without written permission.

Copyright © 2002- "Burek.com", all rights reserved. Performance: 0.113 sec za 16 q. Powered by: SMF. © 2005, Simple Machines LLC.